Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

80%... Koszmar. A miała być prosta ta matura... Przecież to co było rok temu rozwiązywało się jednym palcem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 15:11, kakinho1992 napisał:

36% i jest szał radośći:D


jak to? od razu dawali wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i marne to dla Was teraz pocieszenie, ale jeżeli faktycznie była trudna matma, to będzie niższy próg na uczelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 15:29, 4RileH napisał:

> 36% i jest szał radośći:D

jak to? od razu dawali wyniki?

Z neta z odpowiedzi;) 16 zamkniętych i jedno otwarte dobrze;D Może coś się uciuła jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem te zadania i ... są prawie że identyczne (podobne) do tego co było rok temu a tamto było bardzo proste, wszystko jest w kratach wzorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:12, 4RileH napisał:

a ile mozna bylo zdobyc max punktow za rozszerzona matme i podstawowa?

jak nic nie zmienili to po 50 punktów czyli 1 punkt 2% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie nieco z innej beczki. W tym zadaniu o turyście napisałam układ równań z którego powinna wyjść mi równanie kwadratowe i wyliczyć z niego delte. A ja ominełam zapis tego równania kwadratowego i odrazu policzyłam delte i podałam wyniki. Myślicie że przez brak tego zapisu mogą unieważnić mi mature? Nie dawałam nikomu ściągać tego zadania ani nie mam go od nikogo innego. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:40, zalamana320 napisał:

A ja mam pytanie nieco z innej beczki. W tym zadaniu o turyście napisałam układ równań
z którego powinna wyjść mi równanie kwadratowe i wyliczyć z niego delte. A ja ominełam
zapis tego równania kwadratowego i odrazu policzyłam delte i podałam wyniki. Myślicie
że przez brak tego zapisu mogą unieważnić mi mature? Nie dawałam nikomu ściągać tego
zadania ani nie mam go od nikogo innego. POMOCY!



Nikt Ci nic nie zrobi :D bardzo duzo ludzi "strzela" liczy w pamieci, albo nie zapisuje wszystkiego. Nic ci nie grozi na 101% ;)

mozesz miec jedynie minus punkty za brak obliczen w tym zadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:43, Almarcino napisał:

> A ja mam pytanie nieco z innej beczki. W tym zadaniu o turyście napisałam układ
równań
> z którego powinna wyjść mi równanie kwadratowe i wyliczyć z niego delte. A ja ominełam

> zapis tego równania kwadratowego i odrazu policzyłam delte i podałam wyniki. Myślicie

> że przez brak tego zapisu mogą unieważnić mi mature? Nie dawałam nikomu ściągać
tego
> zadania ani nie mam go od nikogo innego. POMOCY!


Nikt Ci nic nie zrobi :D bardzo duzo ludzi "strzela" liczy w pamieci, albo nie zapisuje
wszystkiego. Nic ci nie grozi na 101% ;)

mozesz miec jedynie minus punkty za brak obliczen w tym zadaniu



Czyli mogę spać spokojnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:47, Almarcino napisał:

>
> Czyli mogę spać spokojnie? :)
>

Jasne, nie ma sie co stresowac.



No to bardzo się ciesze:) Dziękuje za pomoc;* Mój wynik będzie się wahał między 50-60% więc nie jest tragicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie, myślcie trochę. Jakby za ominięcie jednego zapisu unieważniali maturę, to uczelnie wyższe już dawno byłyby pozamykane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zdawalność matematyki nie będzie wcale niższa niż rok temu.
Być może średnia będzie mniejsza, bo podobno matura była trudniejsza ale cały czas była grupa zadań banalnych.

Zrobiłem teraz krótki test, zdobycie 30% zajęło mi 20 minut, bez żadnego przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, matura z matmy z tego, co widzę na arkuszach była banalnie prosta (podstawowa), jak ja zdawałem, to była o wiele trudniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 17:45, debus3 napisał:

A jak oceniacie rozszerzenie? Według mnie arkusz nie należał do najprostszych, szczególnie
w porównaniu do matur z poprzednich lat.


Haha... Był super trudny. Ale kilku wyników jestem pewny więc nie jest źle. Najważniejsze, że już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować