Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

A mi wyszło (pisałem podstawe), że przyjmując iżz listów mam max punktów (a zdaje mi się ze dobrze napisałem) to będę miał około 90%. Wynik dobry ale nie super bo z próbnej miałem 96%. W poniedziałek następny matma podstawa, to będzie dopiero jazda, o lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:58, Deejay napisał:

Jest już dostęp do odpowiedzi z dzisiejszej matury?



Na głównej stronie wp.pl są przykładowe rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#$%@#!!! Mi matura z angielskiego poszła raczej kiepsko. Z tego co patrzyłem to będe miał jakieś 65-70% a na próbnej miałem 78%. Ech... Lives is brutal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:08, Kosmitus napisał:

Lives is brutal....


xD
no to ja się nie dziwię, że Ci słabo poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:10, Azrathel napisał:

> Lives is brutal....

xD
no to ja się nie dziwię, że Ci słabo poszło...


A czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh nie poszło, rozszerzony angielski jeśli chodzi o II część to porażka na całej lini:/ gramatyka w I była nawet dość, choć mogli w drugim pleceniu lepiej sformułować polecenie, bo w końcu nie wiedziałem czy mogę coś dopisać czy nie...wypracowanie to wybrałem rozprawkę (eh 2h a w połowie nie było co z sobą zrobić, a na 2 część mogłoby być wiecej czasu wg. mnie), jak z niej dobrze pójdzie to będę miał ponad 60%... aa miało być tak pięknieee. Jutro wos rozszerzony, dzisiaj załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:17, Kosmitus napisał:

> > Lives is brutal....
> xD
> no to ja się nie dziwię, że Ci słabo poszło...
A czemu??


Heh, pisze sie life, nie "lives"... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do bani był listening... Po prostu masakra :/ Szybko, niewyraźnie i jeszcze skupić się nie było można, jak cały czas się słyszało pociąganie nosem z tyłu i smarkanie... Koszmar. Natomiast reading i writing całkiem łatwe i przyjemne, szczególnie writing ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej taśmy to tragedia coś skumać. Przecież trzeba nie tylko pojąć co mówią, ale jeszcze wyhaczyć momenty które decydują o tym jaką odpowiedź wybierzemy. Pewności, że wybrało się popraną mieć nie można bo specjalnie jest zamotane. Tekst czytany do zrozumiania oczywiście, ale odp. również ZASTANAWIAJĄCE :D Na szczęście napisałem 2 teksty i powinienem tak trochę ptk. nałapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skopany jest system punktacji w zadaniu 1 i 4... No bo jeżeli na dwa pytania źle odpowiedziałem, to automatycznie na dwa inne też... ;/ I takim sposobem w 4 zadaniu 3/8pkt zdobyłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:21, Deejay napisał:

> Live to też życie. Sprawdź: http://www.dict.pl/plen?word=live&lang=PL
> A "s" na końcu może rzeczywiście jest niepotrzebne....
Ale nie w tym kontekście... ;]
live to przede wszystkim "mieszkać".
Wpisz sobie tam life w tym swoim słowniku ;]


Dobra , dobra wiem że live to "mieszkać". I może rzeczywiście troche tu nie pasuje. Po prostu pomyliły mi się troche znaczenia obu tych słów (life i live). I nie czepiać się już więcej.

I doszedłem do wniosku że te 65-70% to i tak dobrze. A trochę się zdenerwowałem bo liczyłem że jak się uczyłem do tej matury to pujdzie mi lepiej niż próbna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:19, Dard napisał:

eh nie poszło, rozszerzony angielski jeśli chodzi o II część to porażka na całej lini:/ gramatyka
w I była nawet dość, choć mogli w drugim pleceniu lepiej sformułować polecenie, bo w końcu
nie wiedziałem czy mogę coś dopisać czy nie...wypracowanie to wybrałem rozprawkę (eh 2h a w
połowie nie było co z sobą zrobić, a na 2 część mogłoby być wiecej czasu wg. mnie), jak z niej
dobrze pójdzie to będę miał ponad 60%... aa miało być tak pięknieee. Jutro wos rozszerzony,
dzisiaj załamka.

To widze, że zdajemy podobne przedmioty. Ja też dzisiaj zwaliłem angielski, a jutro WoS piszę. Niestety na większość kierunków którymi byłem zainteresowany ang rozszerzony to podstawa, a tu taka klapa...trochę się przyłamałem..szit can happen...Muszę ustną się podreperować, ale to dopiero 21 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:04, Kosmitus napisał:

I doszedłem do wniosku że te 65-70% to i tak dobrze. A trochę się zdenerwowałem bo liczyłem
że jak się uczyłem do tej matury to pujdzie mi lepiej niż próbna .


ja od roku do szkoły nie chodze i taz z biegu na angielski poszedłem, także myślę, że moje ok. 60% może byc... :)
BTW widze, że z polskim też ci nie idzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:09, Deejay napisał:

> I doszedłem do wniosku że te 65-70% to i tak dobrze. A trochę się zdenerwowałem bo liczyłem

> że jak się uczyłem do tej matury to pujdzie mi lepiej niż próbna .

ja od roku do szkoły nie chodze i taz z biegu na angielski poszedłem, także myślę, że moje
ok. 60% może byc... :)
BTW widze, że z polskim też ci nie idzie... ;)


-_- Ech... daj już spokuj... A "uczyłem się" to u mnie w sęsie "przeczytałem samouczek i zeszyt do angielskiego w 2 dni"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować