Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

no ja mam ustną 23 także jeszcze później :], hmm a właśnie nie wiem jak to jest z tą ustną, bo mi mówią żebym się ustnymi nie przejmował bo nigdzie na nie nie patrzą, ale to po co one by były:/ (troche niedoinformowany jestem wiem). Zdajesz może jeszcze geografie rozszerzoną w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:27, Dard napisał:

no ja mam ustną 23 także jeszcze później :], hmm a właśnie nie wiem jak to jest z tą ustną,
bo mi mówią żebym się ustnymi nie przejmował bo nigdzie na nie nie patrzą, ale to po co one
by były:/ (troche niedoinformowany jestem wiem). Zdajesz może jeszcze geografie rozszerzoną
w czwartek?

Nie. Oprócz tego zdaję podstawową historię 17 maja. Wcześniej mam 15 maja ustną z polaka, no i ten anglik ustny [rozszerzony oczywiście]. Dobra spadam z forum i się WoSu uczę, może o północy skończę :P... Powodzenia kompani niedoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:21, Kosmitus napisał:

> > że jak się uczyłem do tej matury to pujdzie mi lepiej niż próbna .
-_- Ech... daj już spokuj... A "uczyłem się" to u mnie w sęsie "przeczytałem samouczek i
zeszyt do angielskiego w 2 dni"....


Ja czast powtórzyłem w pół godziny ;]
P.S. ty te ortografy specjalnie robisz...? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:57, Deejay napisał:

> > > że jak się uczyłem do tej matury to pujdzie mi lepiej niż próbna
.
> -_- Ech... daj już spokuj... A "uczyłem się" to u mnie w sęsie "przeczytałem
samouczek i
> zeszyt do angielskiego w 2 dni"....

Ja czast powtórzyłem w pół godziny ;]
P.S. ty te ortografy specjalnie robisz...? ;]

No jasne że specjalnie :p Miałeś dać spokój (tera dobrze?) :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po WoSie drodzy towarzysze? Ja pisałem rozszerzony i nieco się zaskoczyłem bo łatwy był. Dlatego po dziadostwie na polskim i angielskim trzeciego przedmiotu rozszerzonego już nie zawaliłem... A propos, pisał ktoś podstawę? Trudna była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam maturzysci:D Dzieki Wam mialem dzisiaj tylko jedna lekcje xD Mozecie pisac te matury do 2010 nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nei wiem (pisałem rok temu) ale dziewczyna pisała, i mówiła, że w stosunku do zeszłorocznej podstawa byłą trudniesza, co nie oznacza ze jakos mocno trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bo na ostatniej stronie trza byla nakleić naklejkę z kodem na inny kod, ludzie przyklejali na pesel, tak jak na pierwszej stronie, i na tej pierwszej stronie naklejałeś wykres,nie, a na ostatniej na odwrót"

I ja się was pytam maturzyści ... JAKI WYKRES???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 22:18, Sand Wraith napisał:

No, przyznać się, kto jest z Warszawy? ;]


taaa, pamiętam jak pisałem egzamin na koniec gimnazjum. cała sala nie wiedziała, jak zabrać się za rozrywanie folii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 22:27, Sand Wraith napisał:

I ja się was pytam maturzyści ... JAKI WYKRES???


Na końcu arkusza, na karcie odpowiedzi jest taka "tabelka", gdzie musisz zamalować cyfry odpowiadające twojemu numerowi PESEL (coś jak los w dużym lotku). Żeby oszczędzić nam stresu i pomyłek, ktoś wymyślił naklejki, które wystarczyło nakleić na tą tabelkę. Efekty są jakie sa :)

U mnie matura z polskiego rozpoczęła się 5 minut później, bo było właśnie zamieszanie z tymi naklejkami. :) Ale jakoś nikt nie histeryzował - ja sam nakleiłem byle gdzie i na dodatek krzywo. :P A co ciekawe, później okazało się, że dobrze :)

@Azrathel
Heh, fajną masz szkołę xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 06:54, Skarmory napisał:

a jakie przedmioty będą na tej nowej maturze ???

No zależy kiedy będziesz ją pisał, bo być może doczekasz już obowiązkowej matematyki. Obecnie zdaje się język polski, język obcy (oba pisemnie i ustnie), oraz jeden przedmiot dodatkowo. Oprócz tego można wybrać przedmioty dodatkowe (maks. 4?) ale wynik z nich uzyskany nie ma wpływu na uzyskanie świadectwa dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 07:22, gaax napisał:

/.../ (maks. 4?) /.../


Max 3 :)

@Skarmory
Jeśli w tym roku rozpocząłeś swoją przygodę ze szkołą średnią, to licz się z obowiązkową matematyką. Jesli jeszcze masz średnią szkołę przed sobą - też licz się z obowiązkową matematyką :)
I nie sądzę, aby coś się zmieniło, bo to jeden z lepszych pomysłów naszego kochanego Ministra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 08:51, rob006 napisał:

Jeśli w tym roku rozpocząłeś swoją przygodę ze szkołą średnią, to licz się z obowiązkową matematyką.
Jesli jeszcze masz średnią szkołę przed sobą - też licz się z obowiązkową matematyką :)
I nie sądzę, aby coś się zmieniło, bo to jeden z lepszych pomysłów naszego kochanego Ministra.


No nie wiem Romuś już jakiś czas temu tzn jak mu amnestie uznali za niezgodna z konstytucja powiedział ze skoro nie ma amnestii to zlikwiduje obowiązkowa matematykę z matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matura z matematyki nie jest niezgodna z konstytucją! Ciężko się będzie do niej 2 lata nauczyć (3 lata liceum, dobre sobie. Policzcie dokładnie miesiące i wyjdzie 2 lata z hakiem), ale nie jest niezgodna z konstytucją i najprawdopodobniej trzeba będzie ją napisać ...
Co innego z amnestia maturalną. Po pierwsze Wielki Edukator złamał najważniejszą zasadę prawa - Lex retro non agit - Prawo nie działa wstecz. Ludzie NAJPIERW oblali maturę, a POTEM pojawiła się ustawa. Zresztą cała ta amnestia poza datą i podpisem jest niezgodna z konstytucją, ale to jest podstawowy błąd, który podważył trybunał konstytucyjny => Fajnie pisać maturę, która jest niezgodna z konstytucją, co nie? ;p
A i żeby pocieszyć obecnych i trochę posmucić przyszłych maturzystów (obecne II klasy) => Trybunał dał czas Romanowi do zmiany ustawy do marca/kwietnia. Ale będą jaja, bo jak znam naszych polityków wezmą się za to na ostatnią chwilę i jak będą wyglądały ich matury, przyszli maturzyści dowiedzą się miesiąc przed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 na 20 z ustnego anglika :D :D :D normalnie aż głupio ;) Jutro geografia roz. a w piątek biola podst. Kończę tę błazenadę poniedziałkową prezentacją z polaka :D Jak na razie to stwierdzić mogę, że trudniejsze sprawdziny się pisało :D Oby tak dalej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować