Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Jeszcze raz zadam pytanie. które zadawałem niedawno lecz zostało bez odpowiedzi, może nikt nie zauważył ;)

Czy jak w Bibliografii nie napisałem że będę miał motywy z cytatami, to teraz nie mogę używać żadnych cytatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać co masz konkretnie na myśli? Chodzi Ci o kartkę z cytatami ( legalny sposób "wsparcia" się podczas prezentacji) czy może o to, że jeśli nie zawarłeś w planie prezentacji wzmianki o cytatach, to nie będziesz mógł ich użyć?

PolishWerewolf, DEViANCE i Mroczny Elf99 ---> dzięki za pomoc - rozwialiście moje wątpliwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 22:28, Dark Templar napisał:

Mógłbyś napisać co masz konkretnie na myśli? Chodzi Ci o kartkę z cytatami ( legalny
sposób "wsparcia" się podczas prezentacji) czy może o to, że jeśli nie zawarłeś w planie
prezentacji wzmianki o cytatach, to nie będziesz mógł ich użyć?

PolishWerewolf, DEViANCE i Mroczny Elf99 ---> dzięki za pomoc - rozwialiście moje
wątpliwości ;]


Ogólnie czy mogę ich używać , mam ich kilka więc nauczyć się nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 22:21, Mixon1988 napisał:

Jeszcze raz zadam pytanie. które zadawałem niedawno lecz zostało bez odpowiedzi, może
nikt nie zauważył ;)

Czy jak w Bibliografii nie napisałem że będę miał motywy z cytatami, to teraz nie mogę
używać żadnych cytatów?


Od razu napiszę, że to pewnie zależy od danej szkoły, ale u mnie jak nie umieściłem w bibliografii w III pkt.
III Materiały pomocnicze:
- kartka z cytatami.

To nie mogłeś jej wnieść, a w planie prezentacji podawałeś ilość tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:50, DEViANCE napisał:

Od razu napiszę, że to pewnie zależy od danej szkoły, ale u mnie jak nie umieściłem w
bibliografii w III pkt.
III Materiały pomocnicze:
- kartka z cytatami.

To nie mogłeś jej wnieść, a w planie prezentacji podawałeś ilość tego.


U mnie tak samo jeszcze specjalnie wziąłem od nauczycielki i poprawiałem w ostatniej chwili, bo w innym wypadku nie mógłbym ponąć korzystać z cytatów.. tak mi mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w planie nie określasz szczegółowej zawartości prezentacji. Kartka z cytatami służy tylko temu by się gdzieś nie potknąć, bo chyba nie myślicie, że bez niej nie można by było używać cytatów ;] Na tej zasadzie trzeba by oddawać nie plan, a całą prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:25, Konował napisał:

Wie ktoś kiedy mają być wyniki matur pisemnych?

z tego co słyszałem to koniec czerwca ,początek lipca (może nawet do 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebranie świadectw maturalnych ma nastąpić 30 czerwca.. i od tego dnia rusza pełną parą rekrutacja na studia na uczelniach publicznych... Chyba na UG wstępna lista tych co się dostali będzie już 7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:58, Homo sum napisał:

Odebranie świadectw maturalnych ma nastąpić 30 czerwca.. i od tego dnia rusza pełną parą
rekrutacja na studia na uczelniach publicznych... Chyba na UG wstępna lista tych co się
dostali będzie już 7 lipca

Masz na myśli Uniwersytet Gdański ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 13:04, jackass napisał:

> Odebranie świadectw maturalnych ma nastąpić 30 czerwca.. i od tego dnia rusza pełną
parą
> rekrutacja na studia na uczelniach publicznych... Chyba na UG wstępna lista tych
co się
> dostali będzie już 7 lipca
Masz na myśli Uniwersytet Gdański ?



Tak, jestem z Gdańska, więc głównie przeglądałem o rekrutacji (w tym terminy) na UG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą trochę długo będą trzymać nas w niepewności. Potrzebują ponad 40 dni na dokładnie sprawdzenie i przysłanie wyników a potem i tak pojawiają się kontrowersje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:07, Mroczny Elf99 napisał:

Swoją drogą trochę długo będą trzymać nas w niepewności. Potrzebują ponad 40 dni na dokładnie
sprawdzenie i przysłanie wyników a potem i tak pojawiają się kontrowersje:P


Wiesz, świadectwa dostarcza CKE, no i chodzi o to, aby na terenie całej Polski w jednym dniu były podane wyniki, bo mogłyby być w tedy cuda w rekrutacjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 13:46, Homo sum napisał:


Tak, jestem z Gdańska, więc głównie przeglądałem o rekrutacji (w tym terminy) na UG..

Hej ,czy mógłbym dostać do ciebie jakiś kontakt ? Mieszkam prawie 300km od Gdańska ,ale chciałbym tam się wybrać na studia ,ale mam kilka pytań .Istniałaby taka możliwość ,żeby pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mój kolega przed chwilą powiedział ,że na ustną maturkę z Polaka był jakiś taki temat: coś o magii i zjawiskach paranormalnych. Jak dobrze, że jestem fanem fantasy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować