Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Cold War - Temat ogólny

34 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 12:52, SeBenek napisał:

Badziewne bo polskie...


Ty znów to ciągniesz...
Nie badziewne bo polskie - Call of Juarez podobał mi się bardzo. Polska gra - jak widać jeżeli się chce to potrafią coś zrobić. Ale Takie tworzenie gier i wypuszczanie ich za 19,90zł do taniej serii musi się z czymś wiązać. Jedynie Painkillerowi udało się wybić.

Jak wyskrobię coś kasy to kupię tego Cold Feara jednak obecnie bardziej czekam na Deltę Force eXtreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:49, PAPISHON napisał:

Mam 10zł i nie wiem co mam z nimi zrobić, czy dozbierać jeszce kolejne 10 zł i kupić sobie
Soldiers czy może Cold War albo Combat Wings Bitwa o Anglię ? Chciałbym też poczytać jakąś
wypodź gracza który w Cold War grał i może cos o niej sensownego napisać.

Dozbieraj 15zł i kup sobie Antologię Thief:). Co prawda Cold War to niezła skradanka, ale Thief to legenda. A poza tym droższy jest tylko o 5zł i tam masz trzy doskonałe gry w profesjonalnej polskiej wersji językowej. A co do "Szpiega Zimnej Wojny", to podoba mi się tak samo jak Splinter Cell w single''u. Pograć można, ale już drugi raz wracać nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 12:52, SeBenek napisał:

Badziewne bo polskie...

A Painkiller, a Xpan Rally, a Chrome... że gra jest polska to nie znaczy że jest zła, widać że na grach to Ty nie zabardzo się znasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2006 o 13:03, ShadowG napisał:

Dozbieraj 15zł i kup sobie Antologię Thief:). Co prawda Cold War to niezła skradanka, ale Thief
to legenda. A poza tym droższy jest tylko o 5zł i tam masz trzy doskonałe gry w profesjonalnej
polskiej wersji językowej. A co do "Szpiega Zimnej Wojny", to podoba mi się tak samo jak Splinter
Cell w single''u. Pograć można, ale już drugi raz wracać nie warto.

Hm....dzięki Twojemu postowi zastanawiam się teraz tylko nad dwiema grami. Soldiers Ludzie Honoru ( Faces of War mi się bardzo podoba więc Soldiers zły nie jest) i Thiefem Antologią. Wszystko wyjdzie jak będe miał kasę i zobaczy się co kupię. Czasami idę do MM kupić sobie jakąś grę a wychodzę z inną. Tak to jest jak się jest PAPISHON`em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:03, PAPISHON napisał:


> Badziewne bo polskie...
A Painkiller, a Xpan Rally, a Chrome... że gra jest polska to nie znaczy że jest zła, widać
że na grach to Ty nie zabardzo się znasz :/

To była (dla wyjaśnienia) aluzja do TWOJEGO systemu oceniania gier. Ale OK Gorky 02 miała średnią ocen w necie 43 % Cold war zaś 50%. I co byś nie napisał to jest średnia gra. Fakt ma grafę lepszą niż G02 ale dalej jest średniasty pod względem systemu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:03, PAPISHON napisał:


> Badziewne bo polskie...
A Painkiller, a Xpan Rally, a Chrome... że gra jest polska to nie znaczy że jest zła, widać
że na grach to Ty nie zabardzo się znasz :/

To była (dla wyjaśnienia) aluzja do TWOJEGO systemu oceniania gier. Ale OK Gorky 02 miała średnią ocen w necie 43 % Cold war zaś 50%. I co byś nie napisał to jest średnia gra. Fakt ma grafę lepszą niż G02 ale dalej jest średniasty pod względem systemu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 13:03, PAPISHON napisał:


> Badziewne bo polskie...
A Painkiller, a Xpan Rally, a Chrome... że gra jest polska to nie znaczy że jest zła, widać
że na grach to Ty nie zabardzo się znasz :/

To była (dla wyjaśnienia) aluzja do TWOJEGO systemu oceniania gier. Ale OK Gorky 02 miała średnią ocen w necie 43 % Cold war zaś 50%. I co byś nie napisał to jest średnia gra. Fakt ma grafę lepszą niż G02 ale dalej jest średniasty pod względem systemu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 11:42, SeBenek napisał:

>
> > Badziewne bo polskie...
> A Painkiller, a Xpan Rally, a Chrome... że gra jest polska to nie znaczy że jest zła,
widać
> że na grach to Ty nie zabardzo się znasz :/
To była (dla wyjaśnienia) aluzja do TWOJEGO systemu oceniania gier. Ale OK Gorky 02 miała średnią
ocen w necie 43 % Cold war zaś 50%. I co byś nie napisał to jest średnia gra. Fakt ma grafę
lepszą niż G02 ale dalej jest średniasty pod względem systemu gry.

Może i miał średnią ocen koło 50 %. Woelu ludziom gra się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:09, SeBenek napisał:

Taaa... gusta są różne i się ich nie ocenia. I na tym nasza rozmowa powinna się zakończyć.
W każdym razie RDZĘ Ci nie kupować Cold wara

I nie kupię, wole dozbierać jeszce 10 zł i kupić genialnego (jak dla mnie) Soldiersa lub Thiefa Antalogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:04, PAPISHON napisał:

> Taaa... gusta są różne i się ich nie ocenia. I na tym nasza rozmowa powinna się zakończyć.

> W każdym razie RDZĘ Ci nie kupować Cold wara
I nie kupię, wole dozbierać jeszce 10 zł i kupić genialnego (jak dla mnie) Soldiersa lub Thiefa
Antalogie :P

Ale Soldiers można kupić w serii Extra Gra za 20 zł w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2006 o 09:46, SeBenek napisał:

Ale Soldiers można kupić w serii Extra Gra za 20 zł w kiosku

Chciałem Cie poprawić Soldiers jest eXtra Klasyce Next za 20 zł i dlatego zastanawiam się nad jej kupnem. Taka dobra gra za taką niską cene. Ale pewnie kupię sobie Thiefa Antalogię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 09:50, PAPISHON napisał:


> Ale Soldiers można kupić w serii Extra Gra za 20 zł w kiosku
Chciałem Cie poprawić Soldiers jest eXtra Klasyce Next za 20 zł i dlatego zastanawiam się nad
jej kupnem. Taka dobra gra za taką niską cene. Ale pewnie kupię sobie Thiefa Antalogię :P

Chodziło mi o starsze wydanie czsopisma CD Projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem że bawię się w strasznego archeologa i odkopuje temat sprzed chyba prawie dekady ale wczoraj naszła mnie ochota żeby wypróbować ta grę, mam kopię ze steama i próbuje odpalić na win 7, Wie ktoś może co zdziałac? (screen z typem bugu załączam do posta) Przeszukałem już trochę neta ale nie widziałem żeby ktoś miał ten problem a przynajmniej na supporcie steama nic nie ma w tej kwestii a wyszukiwanie w google też mało daje. I tak zdaje sobie sprawę ze to stara i raczej mało popularna gra ale skoro dalej można ją zakupić przez steama to chyba powinno się dać jakoś odpalić na w miarę współczesnych kompach.

20151107081910890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować