Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Boom

D&D DragonShard - temat ogólny

57 postów w tym temacie

A ja mam pytanko. Czy na tym kompie odpali DragonShard?? (przynajmniej na minimum opcjach i wogole)
KONFIG KOMPA:
ATHLON 2000+
RADEK 9200 128mb
256 ram
Plz o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanko do was wszystkich.... Chodzi mi o pewien drobny problem... poniżej jest obrazek na którym jest wszystko przedstawione... a problem polega na tym że moje odziały są nie widoczne, a oddziały przeciwnika widoczne... Dlaczego tak jest i czy musi tak być i czy można to zmienić żebym widział swoje odziały ??

20070623120528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 12:05, jajajupi napisał:

Mam takie jedno pytanko do was wszystkich.... Chodzi mi o pewien drobny problem... poniżej
jest obrazek na którym jest wszystko przedstawione... a problem polega na tym że moje odziały
są nie widoczne, a oddziały przeciwnika widoczne... Dlaczego tak jest i czy musi tak być i
czy można to zmienić żebym widział swoje odziały ??


Zobaczyłem twoje pytanie w komentarzu do recenzji... Nie rób tak więcej, tylko pytaj w tym temacie. Trochę cierpliwości nie zaszkodzi ;)
Jeśli zaś chodzi o problem...
Wiem nawet co to za plansza... Jest zajetrudna :\ Problem z jednostkami nie jest błędem gry, tylko twojego sprzętu. Spróbuj przeinstalować sterowniki na nowsze. Ja miałem wersję angielskojęzyczną i takiego problemu nie miałem + najnowsze stery. Częściej gra mi się po prostu wysypywała do Windowsa. Sprawdź w pomocy technicznej.
ps. Na następny raz, jak nie chcesz czekać, to wejdź na GS i sprawdź numer gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest godna uwagi? Z Waszych komentarzy wynika, że gra sprawia problemy ( dużo problemów:) ?). Co z fabułą, grafiką, ścieżką dzwiękową? Widziałem troche scrennów i jakoś gra nie wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Właśnie kupiłem grę Dragonshard, jednak po pomyślnie zakończonej instalacji, gdy próbuję włączyć grę "wyskakuje" błąd z napisem ,,Invalid CD Key".
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dużo słyszełem o tych grach z serii "Dungedon & Dragons" i w związku tym pytanko,czy D&D to gry RPG na kompa(jak widze w tym temacie) czy też sa to jakies planszówki,bo kumpel mi pokazywał jakies figurki i mówił,że są z gier D&D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:03, Revar napisał:

Hmm...dużo słyszełem o tych grach z serii "Dungedon & Dragons" i w związku tym pytanko,czy
D&D to gry RPG na kompa(jak widze w tym temacie) czy też sa to jakies planszówki,bo kumpel
mi pokazywał jakies figurki i mówił,że są z gier D&D?



Wiesz.... Pierwsze RPG to były na papierze. D&D to jest system RPG (zasady grania itp.). Około 1995(tak?) powstawały pierwsze RPG na kompa. Nie mniej jednak najwięcej zabawy idzie z papierowych RPG (takie moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem tą gre w biedronce za 10zł. I mam problem. Gra mi przycina, a mam bardzo szybkiego szybkiego kompa. ( Nie będę się chwalił confingiem ). Aktualizacji nie mogę znaleźć a program mi ich nie wykrywa. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować