Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

/.../
Grałem w demo CoD''a 4 a lay właśnie na nim wzorowany.. Najnowszy CoD wymiata a layowi brakuje tej ''mocy'' ;)
Logo gry imo lepiej na środek przestawić,w obecnym miejscu będzie ''dodaj tą osobę do znajomych" i belki niedopracowane, urywają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:55, Squarell napisał:

może teraz ktoś w końcu oceni?

Powiem ci że fajnie ci to wyszło ale tak jak powiedział Vuko Drakkainen, mi też się to nudzi :/ , postarajcie się robić coś oryginalnego a nie same sygnaturki i userbary, pogłębiajcie swoje zdolności w grafice a nie tylko te sygnaturki ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:23, Lak5 napisał:

Powiem ci że fajnie ci to wyszło ale tak jak powiedział Vuko Drakkainen, mi też się to nudzi
:/ , postarajcie się robić coś oryginalnego a nie same sygnaturki i userbary, pogłębiajcie
swoje zdolności w grafice a nie tylko te sygnaturki ... :/

Sygnatury są bardzo dobre do nauki, można dzieki nim nauczyć się wielu przydatnych trików a że akurat ty z Vuko w tej dziedzinie grafiki jesteście zieloni nie potraficie docenić dobrej sygny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 02:56, Obi-wan Kenobii napisał:

Sygnatury są bardzo dobre do nauki, można dzieki nim nauczyć się wielu przydatnych trików


Zgadzam się z tym w zupełności; Ja sam uczyłem sie na sygnaturkach, a teraz wszystko jest dla mnie łatwiejsze. Polecam taki sposób zaczynania, ale podkreślam, że zaczynania. Później lepiej zająć się czymś bardziej profesjonalnym. Oczywiście nie trzeba później całkowicie rezygnować z sygnaturek, ale warto tez zająć się layout''ami, fotomontażami czy czymś innym. Ja od czasu do czasu zrobię sobie sygnaturkę, chociaż teraz to już rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie doświadczeni ? Może nie , robiłem sygnaturki już na wakacjach ... Jedyne co tam się uczysz to dodawanie brushów nic więcej , no i może wycinanie ... Jeśli bym był nie doświadczony to bym wam tego nie mówił . Według mnie to jest nudne jeśli robicie parę na dzień , zróbcie jeden a porządny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracka fajna ale wymiary za duże jak na sygnaturkę to 350x120 albo max 400x200. Popracuj nad napisem i nad tłem bo trochę zbyt ubogie. Fajnie wygląda ten efekt z rozpadem Steva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:10, Lak5 napisał:

>

>Jedyne co tam się uczysz

Dnia 17.11.2007 o 09:10, Lak5 napisał:

to dodawanie brushów nic więcej , no i może wycinanie ...

No nie wiem. Uwierz, że jest o wiele więcej różnych technik robienia sygnaturek. Jeżeli ty dodawałeś tylko brushe, to już twoja sprawa. Jeżeli nie korzystałeś z innych technik, to tak nie za bardzo możesz na ten temat się wypowiadać, gdyż tych innych technik nie poznałeś. Ja siedzę w grafice od jakichś 2 lat. Przez prawie rok robiłem tylko sygnatury i nauczyłem sie wielu stylów. Naprawdę robienie sygnatur to nie jest "tylko wycinanie i dodawanie brushy", jak ty to nazwałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Hehe dobra nie za bardzo interesują mnie brushe bo interesuje mnie sama grafika , a nie wycinanie i dorabianie jakiś tam mało estetycznych efektów. 2 lata ? To co ty tyle robisz ? chyba robisz same sygnatury i wycinanie obrazków. Nie bawią mnie takie sygnaturki ponieważ są dla mnie bez użyteczne, napracujesz się (jeśli to można nazwać pracą) a za kilka dni to już wyląduje w koszu lub kiedyś tam przez przypadek usuniesz , bo przecież każde prace się nudzą i myślisz sobie - stać mnie na lepszą, a tom usunę i zrobię lepsza. To jest normalne bo według mnie każdy Grafik tak ma że nigdy nie docenia swoich prac. Jeśli tak się zażarłeś na robienie tych sygnatur to życzę powodzenia (i zmarnowania czasu) . Ale ja i tak będę komentował sygnaturki , bo nawet bez wiedzy o nich umiem rozróżnić co jest dobre a co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:35, seweryn11 napisał:

Witaj, tu się nie reklamuje żadnych stron internetowych ... Widzę że się nie zapoznałeś wyraźnie z regulaminem obowiązującym na tym forum . Oto on : http://www.gram.pl/regulamin.asp . A i jeśli jeszcze masz jakieś pytania związane z forum to zapraszam do tego temaciku : Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998#u_10953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:31, Lak5 napisał:

>

>Jeśli tak się zażarłeś na robienie tych sygnatur to

Dnia 17.11.2007 o 09:31, Lak5 napisał:

życzę powodzenia (i zmarnowania czasu) .

A czy ja mówię, ze cały czas robię tylko i wyłącznie sygnatury? Ja powiedziałem, że przez prawie rok robiłem same sygnatury(nie w sensie dosłownym, tylko robiłem je z wielką przewagą nad innymi pracami). Teraz robię różne rzeczy: tapety, fotomontaże, layouty. Podczas robienia sygnatur oswoiłem sie z interface''m i nauczyłem się paru przydatnych trcik''ów. Oczywiście wtedy nie poznałem wszystkich możliwości programu (teraz też nie znam wszystkich, ale znam więcej niż wcześniej), ale robiąc fotomontaże, layout''y i inne prace poznawałem je stopniowo. To jest oczywiste, że robiąc same sygnatury za wiele się nie nauczymy, jednak na początek to jest dobry sposób nauki (jednak coś tam się nauczysz-szczególnie, jak trafisz na jakieś dobre fora graficzne-nie będę podawał adresów, bo będzie to reklama). Później nawet robienie samych sygnatur robi się nudne (przynajmniej dla mnie) i robi się inne rzeczy, np. te o których mówiłem wcześniej.

>Ale ja i tak będę komentował sygnaturki , bo nawet

Dnia 17.11.2007 o 09:31, Lak5 napisał:

bez wiedzy o nich umiem rozróżnić co jest dobre a co złe.


Ja tego nie powiedziałem, że nie możesz komentować sygnatur. Ja powiedziałem, ze nie możesz mówić, że robienie sygnatur to tylko wycinanie i brushowanie, bo tak wcale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja to wiem że nie powiedziałeś, ale chciałeś przez to powiedzieć że się nie znam to nie mogę :) , wiesz co - zakończmy już ten konflikt , bo nie lubię dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:18, Lfdracon napisał:

Minimum oczoj**ności, maksimum elegancji :)

Naprawdę ładne :)
Mam pytanie. Jak najłatwiej uzyskać w Photoshopie (7.0) efekt farby i natłoku takich znaczków jak w NFS ProStreet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co tu młodzicie i że tak powiem...niewiem czemu ale zdaje mi się że praktycznie wszyscy macie pirackiego fotoszopa.
I jak to się ma do legalności na tym forum????

zaś co do do awatara Lfdracon to sory mistrzu..ale ja to już gdzieś widziałem.

20071117221655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post do posta..ale moja praca wykonana jest GIMP-em 2.4 owtyczkowanym bardziej niż myslicie i niż kiedykolwiek Photoshop bedzie mógł byc owtyczkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować