Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

TO jest dodatek do photoshopa czy osobny program ?
Mgógłbyś mi dać linka, skąd mogę go pobrać..?
Szukałem, - znalazłem, ale jest kilka wersji, nie wiem którą pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Image Ready jest dołączany do Photoshopa CS2. Ściągnij triala od CSa 2 i będziesz miał ;-)
Powodzenia w tworzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:40, Tokix napisał:

TO jest dodatek do photoshopa czy osobny program ?
Mgógłbyś mi dać linka, skąd mogę go pobrać..?
Szukałem, - znalazłem, ale jest kilka wersji, nie wiem którą pobrać.

W Photoshopie CS3 jest coś takiego jak Window->Animation. Tam się robi całą animację. W dodatku jest to w nowej wersji bardzo uproszczone - jest tzw. Timeline.
W wersji CS3 nie ma już Image Ready, był on tylko w starszych wersjach, w dodatku instalowany razem z Photoshopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK stworzyłem 24 klatki do animacji, jak to teraz zapisać, aby odtwarzało jako animacje ?
Dodam, że próbowałem: Zapisz jako : xxx.gif/png itp.
I animacja nie działała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:59, Tokix napisał:

OK stworzyłem 24 klatki do animacji, jak to teraz zapisać, aby odtwarzało jako animacje ?
Dodam, że próbowałem: Zapisz jako : xxx.gif/png itp.
I animacja nie działała .


Musisz wybrać z menu File polecenie Save for Web i zapisać zoptymalizowaną animację. Musi być to gif, najlepiej z ditheringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 22:56, Zelgadis napisał:

Musisz wybrać z menu File polecenie Save for Web i zapisać zoptymalizowaną animację.

Robiłem, i ciągle to samo, czarny kwadrat, nie ma reakcji na jakiekolwiek rozpoczęcie animacji : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 21:58, pretorianie napisał:

Przy instalacji PS wyskakuje mi taki błąd. Czy ktoś może wie co to jest i jak to obejść?

Proszę o pomoc.

Nie znam się...demo?Może uszkodzone?Jeśli tak to spróbuj ściągnąć z innej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Miałem taki sam problem gdy chciałem zainstalować Adobe After Effecta :/, nie masz przypadkiem jakiegoś innego dzieła Adobe na swoim komputerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:11, Lak5 napisał:

>

Miałem taki sam problem gdy chciałem zainstalować Adobe After Effecta :/, nie masz przypadkiem
jakiegoś innego dzieła Adobe na swoim komputerze ?

Mam Adobe Reader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:22, pretorianie napisał:


Hmmm nie powinno być z tym najmniejszego problemu, a jaki masz system operacyjny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:28, Lak5 napisał:

>
Hmmm nie powinno być z tym najmniejszego problemu, a jaki masz system operacyjny ?

Mac OS X Tiger, ale już sobie poradziłem. Pokazałeś mi kierunek. Była kiedyś już raz zainstalowana taka wersja programu i zostały śmieci dlatego nie chciał przyjąć tej instalacji. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:11, Lak5 napisał:

Miałem taki sam problem gdy chciałem zainstalować Adobe After Effecta :/

Następnym razem przeczytajcie logi instalera, wbrew pozorom to naprawdę pomaga ;)
Błędy z payloads występują także kiedy nie ma żadnych produktów Adobe w systemie - czasem instalator wersji CS3 lubi się popluć o byle co.

@Tokix: wciśnij play i zobacz, czy się coś odtwarza. Jak nie, sprawdź timeline czy nie ma błędów animacji, ew. ustawienia jej samej w oknie optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 10:00, Zelgadis napisał:

Następnym razem przeczytajcie logi instalera, wbrew pozorom to naprawdę pomaga ;)
Błędy z payloads występują także kiedy nie ma żadnych produktów Adobe w systemie - czasem
instalator wersji CS3 lubi się popluć o byle co.


Z tym też się zgodzę, ale niestety nawet to nie pomaga u mnie ... Gdy mam jakikolwiek produkt CS3 nie mogę zainstalować następnego, np. Instaluję sobie After Effecta wszystko ok, a gdy chcę także zainstalować Photoshopa CS3 to występuje mi ten sam Error co u kolegi powyżej, gdy odinstaluje znów mogę instalować jaki chcę produkt Adobe CS3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 10:06, Lak5 napisał:

Z tym też się zgodzę, ale niestety nawet to nie pomaga u mnie ... Gdy mam jakikolwiek
produkt CS3 nie mogę zainstalować następnego, np. Instaluję sobie After Effecta wszystko
ok, a gdy chcę także zainstalować Photoshopa CS3 to występuje mi ten sam Error co u kolegi
powyżej, gdy odinstaluje znów mogę instalować jaki chcę produkt Adobe CS3 .

Widzisz, z tego co wiem, pakiety Adobe w wersji CS3 przeznaczone są raczej do instalowania całymi pakietami. Np. posiadasz pakiet Production Premium, instalujesz After Effects i masz zamiar później doinstalować Photoshop, to wystarczy, że wybierzesz opcję modyfikacji pakietu. Jeśli ma się osobno Photoshop i After Effects, to instalator któregoś z nich już może odmówić współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować