Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 01:05, ja33no napisał:

Zrobilem laya dla kubson123, jak sie podoba?
Link:
http://ja.gram.pl/kubson123

Przeciętnie :/ Troche za twarde przedziałki (mogłeś podzielić lekką zmianą koloru tła, przedziłek na bannerze? To nie był dobry pomysł. Sam top bym troche zmył ze sobą przy u życiu masek - ładniej by wyglądało i dałbym obrazek pod pole z awatarem. Reszta calkiem spoko, ale bez geniuszu :P
PS: Laska mistrzem? On sie może płaszczyć przede mną :P (vide temat o PS :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 01:05, ja33no napisał:

Zrobilem laya dla kubson123, jak sie podoba?
Link:
http://ja.gram.pl/kubson123


Nie jest źle, ale nie jest też idealnie.

Po pierwsze, jak już reszta wspomniała - przedziałki. Takie paski nie prezentują się dobrze, a w nagłówku wyglądają dość kiepsko. Mogłeś te grafiki jakoś ładnie połączyć, czy chociażby pójść na łatwiznę i między dwoma wstawić postać jakiegoś żołnierza. Miejsce na dane usera - nick, status mogłeś wykonać w zaokrąglonym prostokącie, bo ten kwadratowy wygląda tak zbyt standardowo. No i te belki, też za ciekawie się nie prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 09:37, Rumcajs52 napisał:

Laska miszcz grafiki? xD ;P

Moze nie mistrz ale jest bardzo dobry przynajmniej wedlug mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:49, Lesz3yk napisał:

Mógłbym wiedzieć skąd wziąłeś ten metal? ;>

Sam go niezrobilem, jak znajde to podam Ci linka. Spodobal mi sie to go urzylem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:18, ja33no napisał:

> Mógłbym wiedzieć skąd wziąłeś ten metal? ;>
Sam go nie zrobilem, jak znajde to podam Ci linka. Spodobal mi sie to go uŻylem :).


A nie, tak tylko pytam, bo przypadkiem użyłem tej samej tekstury na http://ja.gram.pl/mefiperes . Mam tylko nadzieję, że wziąłeś ją z dARTa, a nie GSa Mefiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy to temat o pracach w photoshopie, a nie demonstracja swoich layoutów/gramsajtów?

Zamiast pisać, co jest w layoucie skopane, lepiej napisać jak skomponować daną grafikę. Błędy można mnożyć w nieskończoność.

@ja33no: chyba nie widziałeś bardzo dobrych grafików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:22, Lesz3yk napisał:

. Mam tylko nadzieję, że wziąłeś ją z dARTa, a nie GSa Mefiego ;P

Ja mam bardzo podobna teksture, prawie jednakowa tylko tych naboi niema. Na googlach znalazlem.

PS: Jezeli to Ty ja zrobiles, to moge ja uzyc troszke zmienia tez do swojego GSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 16:12, Kobzon92 napisał:

A co pomyslicie o tej pracy zobaczcie w moim gramsajcie http://ja.gram.pl/Kobzon92 ..
chodzi mi o tło sam wykonałem ten obrazek przy użcie nowych brushes i nakłądek .. proste
nie wystarczy si troche pouczyć... p.s ( ja juz ucze sie 2 lata )


całkiem fajne jak na 2 lata nauki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta pod rzad, ale czas edycji sie skonczyl ;P.
Stworzylem nowy naglowek i zanim zaczne tworzyc do niego reszte wole sie zapytac prawdziwych grafikow, co w nim zmienic zeby byl ladniejszy.

20080727175939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W photoshopa bawi się co 5 internauta z co 6 internauty który w ogóle bawi się w robienie grafik.
"bawi się" to dobre określenie, bo co tu się oszukiwać takie prace niektórzy to i w paincie zrobią, bo talent mają.

Może i grafiki zaprezentowane w kilku ostatnich postach są swego rodzaju fajne, ale widać okropne piksele i jeśli w ciągu 2 lat nauczyłeś(Kobzon92) się używać brushy i shape''ów, to dopiero w wieku 20 lat zauważysz narzędzie "pen tool", a w wieku 30 lat stwierdzisz, że photoshop to za mało, a grafikę tworzy się w illustratorze, bo w photoshopie tylko się ją obrabia.
Grafika Komputerowa to dziś ciężki kawał chleba i jeśli ktoś myśli sobie, że jest w tym dobry, to musi tak myśleć w wieku 10/11 lat.
Ja już kariery na tym nie zrobię, bo pewne rzeczy ciężko jest już mi przyswoić. Niby człowiek uczy się przez całe życie, ale tutaj trzeba zacząć szubko i ciągnąć to i ciągnąć...Ale trochę umiem i pewnie potrafię już jakieś 3/4 najważniejszych rzeczy w programie Adobe Photoshop.

Aha jak by ktoś szukał layouta, to na gramsajcie mam namiary na mnie, PISAĆ ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:13, Natchan napisał:

Grafika Komputerowa to dziś ciężki kawał chleba i jeśli ktoś myśli sobie, że jest w
tym dobry, to musi tak myśleć w wieku 10/11 lat.

Tak, masz rację. Grafika nie należy do najłatwiejszych dziedzin i trzeba się jej uczyć od wczesnej młodości. Ja sam zacząłem dość wcześnie. ;P Jednak wszystko robię w GIMP''ie. I myślę, że do najgorszych nie należę. Może kiedyś się przestawię na Photoshop''a, ale na razie mi to niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, teraz zauwazylem ze niemam tla pod napisame Stroa Glowna i MZ ;). Juz to zmienilem, zmienilem tez tlo pod avkiem bo bylo nieladne.

20080727182259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować