Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Poszukuje koledze grafika, ktory zrobił by mu szablony na stronę czyli: banner button i takie pierdoly... Temat: DJ Site. Chętny/i proszę pisać tu albo na gg:11802260. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale..
Proszę o zrobienie BANNERA do gry fantasy "Poena Capitis"! Ogólny klimat fantasy...może być jakiś ork, czy elf, czy baśniowa kraina...moze być napis na grafice, lub sama grafika. Wymiary typowo bannerskie ;) Czas: Niestety tylko do jutra :/ Byłbym naprawdę ogromnie wdzięczny! Dziękuję już z góry i wierzę w Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem. Kupiłem Photoshopa cs3 za 79.99$ ale nie mam pojęcia jak się nim obsługiwać :''(. Może mi ktoś pomóc i pokazać jakąś stronę gdzie są poradniki albo przezłać poradnik typu pdf itp. (szukałem w googlach i nic nie znalazłem). Z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 14:26, marc95x napisał:

Kupiłem Photoshopa cs3 za 79.99$


Powiedz najpierw gdzie upolowałeś taką świetną okazję? Sam bym z chęcią skorzystał. No i od kiedy kupuje się tak drogie oprogramowanie bez jakiejkolwiek wiedzy na temat grafiki? Ale dobra, załóżmy, że Ci wierzę...

Tu masz stronę ze świetnymi tutkami: http://psd.tutsplus.com/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 13:43, Wits napisał:

Dawno się nie bawiłem w takie coś. Wcześniejsze sygnatury były całkowicie do bani, ale
kiedy je robiłem, zaczynałem dopiero moją "kariere" w photoshopie. Jak Wam się podoba
moja nowa praca? ;>

Mało życia na obrazku :S Pochwalę się moją pracą, wykonane ponad dwa miesiące temu.

20090713153420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 14:26, marc95x napisał:

Cześć. Mam problem. Kupiłem Photoshopa cs3 za 79.99$ ale nie mam pojęcia jak się nim
obsługiwać :''(. Może mi ktoś pomóc i pokazać jakąś stronę gdzie są poradniki albo przezłać
poradnik typu pdf itp. (szukałem w googlach i nic nie znalazłem). Z góry dzięki, pozdrawiam


http://cherub.pl/
http://www.tutorial9.net/
http://dezignus.com/
http://anothera.net/v2/tutorials
http://10steps.sg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie przed, drugie po.
nie mogę zdecydować się ostatecznie co do kolorów, ale wygląda chyba już nieźle, co sądzicie i co można by poprawić?

20090813113859

20090813113921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 15:34, Yutima napisał:

> Dawno się nie bawiłem w takie coś. Wcześniejsze sygnatury były całkowicie do bani,
ale
> kiedy je robiłem, zaczynałem dopiero moją "kariere" w photoshopie. Jak Wam się podoba

> moja nowa praca? ;>
Mało życia na obrazku :S Pochwalę się moją pracą, wykonane ponad dwa miesiące temu.

słabe , wybrushowane , a napis tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:21, Pediator napisał:

> > Dawno się nie bawiłem w takie coś. Wcześniejsze sygnatury były całkowicie do
bani,
> ale
> > kiedy je robiłem, zaczynałem dopiero moją "kariere" w photoshopie. Jak Wam
się podoba
>
> > moja nowa praca? ;>
> Mało życia na obrazku :S Pochwalę się moją pracą, wykonane ponad dwa miesiące temu.

>
słabe , wybrushowane , a napis tragedia.


@IceCent
światełka fajne, ale ten deszowy filter słaby spójrz na dolną i górną krawędź
/kurde ciagle mi się mylą klawisze edytuj z odpowiedz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:23, Pediator napisał:

@IceCent
światełka fajne, ale ten deszowy filter słaby spójrz na dolną i górną krawędź
/kurde ciagle mi się mylą klawisze edytuj z odpowiedz ;/

poprawiłem deszcz i spróbowałem innych kolorów, sprawdziłem też, jakby wyglądało bez rozmycia - nieźle ale z blurem imo lepiej, co sądzicie?

20090813125432

20090813125500

20090813125526

20090813125558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba. Najlepsza jest wersja niebieska z blurem. Nadałeś obrazkowi świetny, komiksowy styl przywodzący mi na myśl przerywniki z Max Payne.

Robiłeś sam, czy według jakiegoś tutka? Dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:56, IceCent napisał:

> @IceCent
> światełka fajne, ale ten deszowy filter słaby spójrz na dolną i górną krawędź
> /kurde ciagle mi się mylą klawisze edytuj z odpowiedz ;/
poprawiłem deszcz i spróbowałem innych kolorów, sprawdziłem też, jakby wyglądało bez
rozmycia - nieźle ale z blurem imo lepiej, co sądzicie?

no ;] i wygląda dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 14:06, LESZ3u napisał:

Mi się bardzo podoba. Najlepsza jest wersja niebieska z blurem. Nadałeś obrazkowi świetny,
komiksowy styl przywodzący mi na myśl przerywniki z Max Payne.

Robiłeś sam, czy według jakiegoś tutka? Dla mnie bomba :)


Fajnie, że Ci się podoba, wszystko zrobiłem sam, poza spadającymi kroplami deszczu (korzystałem z tego tutorialu - http://www.entheosweb.com/photoshop/rain_effect.asp) ogólnie jestem zadowolony z efektu końcowego chociaż kolejnym razem, będę musiał podpatrzeć gdzieś, jak robi się krople na powierzchniach bo te na aucie, które zrobiłem nie do końca mi wyszły.

Pediator ->
dzięki

aha, wrzucam dwie ostateczne wersje (trochę podrasowałem kontrast i kolory)

20090814101346

20090814101410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, dobrzy ludzie, która czcionka i wersja tła jest lepsza, bo się nie mogę zdecydować :D.

[edit] Gosh, nie zamalowałem całego tła w tym drugim >.< Udajcie, że tego nie zauważyliście :P.

20090829191330

20090829191345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 19:13, Falcon napisał:

Powiedzcie mi, dobrzy ludzie, która czcionka i wersja tła jest lepsza, bo się nie mogę
zdecydować :D.

[edit] Gosh, nie zamalowałem całego tła w tym drugim >.< Udajcie, że tego nie zauważyliście
:P.

Zdecydowanie druga wersja jest lepsza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 19:13, Falcon napisał:

Powiedzcie mi, dobrzy ludzie, która czcionka i wersja tła jest lepsza, bo się nie mogę
zdecydować :D.

[edit] Gosh, nie zamalowałem całego tła w tym drugim >.< Udajcie, że tego nie zauważyliście
:P.

Co do tych dwóch czcionek to na pewno druga, ale radziłbym Ci spróbować z playbill''em (ja ją miałem od początku razem z windowsem, więc i Ty raczej też powinieneś).;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować