Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Niee, wolę tą - bardziej pasuje, bo prosto z loga GnR z czasów Appetite for Destruction ;).

___
Ostateczna wersja (dorzuciłem ramkę) :

20090829200743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:07, Falcon napisał:

Ostateczna wersja (dorzuciłem ramkę) :
/.../


tapeta, ta na devie, bardzo udana, na pewno znacznie bardziej niż te grafiki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 01:23, pirz napisał:

tapeta, ta na devie, bardzo udana, na pewno znacznie bardziej niż te grafiki ;]


Dlatego, że Axl jest gładszy czy dlatego, że kolorystyka ciut inna? Może jeszcze poprawię i to :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 10:08, Falcon napisał:

/.../


wydaje mi się, że lepiej [i trudniej] dobrać dwa odcienie tego samego koloru, żeby tworzyły odpowiedni klimat, niż walnąć czerwony #860001 plus czarny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów zrobiłem sobie spray z myślą o Team Fortress 2. Szczegół, że wraz z rozwojem pracy okazało się, że będzie bardziej pasował do Left 4 Dead, ale nic straconego, bo tam go też wykorzystam ;)

Wybaczcie znak wodny - chcę, aby spray pozostał unikalny.

EDIT:
Tradycyjnie gram ma problemy z obsługą PNG. Czarna ramka jest dużo mniejsza i znajduje się pod nią cień.

20090908163955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt loga (bez tła) na stronę, którą kiedyś prowadziłem z kilkoma znajomymi, mam nadzieję że uda mi się ją już niedługo reaktywować, od jakiegoś czasu przygotowuje teksty na ewentualny powrót i poszukuje strony oferującej ciekawy zawartościowo hosting na przystępnych warunkach (na razie skłaniam się ku ovh), jeśli ktoś ma doświadczenia w tych sprawach to za porady będę wdzięczny. Wkrótce pokażę więcej "strony", tymczasem wspomniane logo piszcie swoje opinie i jak można je poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie sorry za podwójny post ale zapomniałem dodać grafiki;/
EDIT. małe sprostowanie - post z góry miał trafić na GSa ale przypadkiem dodałem go tutaj zamiast samego loga.

20090912190127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale chyba tak. Jak wyłączyć "odgórnie" korektę pikseli. Bo jak otwieram nową prace to zawsze jest to włączone. Jak już to nawet w danym oknie zamknę to i tak coś jest nie tak. Z drugiego okna chcę skopiować część zdjęcia, która jest prostokątna a w tym oknie skaluje mi ją do kwadratu. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę czy mógłby mi ktoś moją siostrzenice która jest w sukience na zdjęciu wyciąc bo chcę ją w innym tle usadowić. A te wycinanie mi nie idzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę. Czy mógłby mi ktoś przerobić to zdjęcie, żeby lepiej oddawało wojenny klimat ? Taka pocztówka z wojny - dziury, plamy itp. ( dodatkowo może trochę obniżyć ostrość; coś w stylu tego ramienia w prawym rogu ). Prosiłbym również o dodanie napisu "Brotherhood", w jakiejś fajnej czcionce.
A jeśli nie trafiłem z tematem, to proszę o odesłanie mnie w odpowiednie miejsce.
Z góry dzięki ;)

20091010171356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować