Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2011 o 18:29, LESZ3u napisał:

Propozycje/zastrzeżenia? Opinie o górnym menu?

Dół jest pusty, ale kiedyś wylądują tam jakieś skrócone opisy projektów, albo strona
zostanie zwyczajnie skrócona.

Nazwa zastępcza ;P


Zaje***** Nazwa :D Ładnie i klimatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 02:03, Flurry napisał:

>
Tak z Off Topa, ależ piękną masz bestie ! :D:D

Chciałbym żeby była moja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
zostałem tutaj odesłany z tematu graficznego i mam wielką prośbę
Czy mógłby mi ktoś z łaski swojej usunąć logo z tego obrazka? Idealnie pasuje do mojej prezentacji, którą muszę wykonać jednak logo znacząco wpływa na ten obrazek.
Z góry WIELKIE dzięki :)

20111127130205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pamiętacie stare plakaty amerykańskie z Wujkiem Samem. Tymi, na których jest napis "I want you!". Chciałbym zmodyfikować trochę taki plakat i zastanawiam się czy jest jakiś filtr w photoshopie, który zmieniłby obiekt z normalnego zdjęcia, w taki rysunkowy, jak na plakacie. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 23:10, POZDRO-Grizzly napisał:

Jak podłączam telefon do komputera to automatycznie mi się włącza adobe photoshop lightroom
3 i wczytuje zdjęcia z mojego telefonu. Jak to wyłączyć ?

Z tego co pamietam to we właściwościach telefonu masz pole: "Otwieraj pliki w:", albo coś w ten deseń. Wybierasz to, co Cię interesuje i OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 11:07, Rick napisał:

Hej, pamiętacie stare plakaty amerykańskie z Wujkiem Samem. Tymi, na których jest napis
"I want you!". Chciałbym zmodyfikować trochę taki plakat i zastanawiam się czy jest jakiś
filtr w photoshopie, który zmieniłby obiekt z normalnego zdjęcia, w taki rysunkowy, jak
na plakacie. Z góry dziękuję za pomoc.



Jeśli chcesz naprawdę udanych efektów to takie coś się robi ręcznie. Ale ogólnie rzecz biorąc to się da:
http://www.photoshopcstutorial.com/photo-effects-tutorials/cartoon-drawing-tutorial.php
http://www.wonderhowto.com/how-to-create-basic-cartoon-effect-photoshop-cs3-255555/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2011 o 14:45, ziptofaf napisał:

Jeśli chcesz naprawdę udanych efektów to takie coś się robi ręcznie. Ale ogólnie rzecz
biorąc to się da:
http://www.photoshopcstutorial.com/photo-effects-tutorials/cartoon-drawing-tutorial.php
http://www.wonderhowto.com/how-to-create-basic-cartoon-effect-photoshop-cs3-255555/

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. 4 efektów zrobionych prawdopdobnie photoshopem. 3 przedstawiam w załączniku - prosiłbym o nazwę/link? Nie znalazłem niczego ciekawego, a po za tym nie wiem jak te efekty się nazywają... :/ Tutoriale oczywiście. Mogą być nawet po angielsku, bez problemu.

1. Efekt znany, znany także z efektu z gitarzystą - Jimi Hendrixem.
2.Śmieszne zdjęcie dałem, wiem :P Znane także z efektu Obamy "Yes,we can" ,czy inne.
3.Efektu piasku. Czy jest może tutek z efektu jakby zapadania twarzy np. wiatru, lecz jakby twarz odlatywała z piasku? Część osoby jest naturalne, ale ona zapada się pod wpływem wiatru i zamienia w piasek, albo poprostu zapada się? Podobny efekt * Zdjęcie znalezione po wpisaniu Photoshop Top Secret Effect w google"->Coś takiego,ale tam jest jakby wpływ kamienia bardziej,niż piasku.
4. Opisuje go-> Często się popisują tym efektem na FaceBook''u,czy coś. Tak jakby odcienie fioletu, jakby takie ożywienie grafiki. Nie jej odnawianie,światło etc. ale kolory jakby takie ożywienie kolorami takimi jak fiolet,żółć, zielony etc.

20111210233031

20111210233318

20111210233809

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki! :D

Mam takie pytanie jeszcze akurat do ciebie :) Znasz taką stronę photoshop co tak ładnie była zrobiona i na początku były takie bannery "ruszające" i pokazujące np. tutorial miesiąca/praca miesiąca? Bardzo ładna to strona była,ale niestety mi się umknęła :/ W google wyszukiwałem "Jakie strony photoshop polecacie" -> Większość polecała jakieś takie nudne, małe i bez żadnego takiego zainteresowania. Może jakieś godne polecenia dasz w twoim top 5 :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) planuje zacząć zabawe z PSem. Potrzebuję stworzyć layout do strony www. O ile szatę graficzną da radę stworzyć w PS to nie wiem jak zadziałać by ów szata była w pełni funkcjonalna do edycji w zakresie uzupełniania tekstem. W starszej wersji PSa (cs2) była możliwość do skorzystania z narzędzia o nazwie ImageReady do podziału strony i zapisania jej jako html (mogę się grubo mylić). Jak sprawa wygląda z nowszymi odsłonami PSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 22:55, ArkStorm napisał:

Hej :) planuje zacząć zabawe z PSem. Potrzebuję stworzyć layout do strony www. O ile
szatę graficzną da radę stworzyć w PS to nie wiem jak zadziałać by ów szata była w pełni
funkcjonalna do edycji w zakresie uzupełniania tekstem. W starszej wersji PSa (cs2) była
możliwość do skorzystania z narzędzia o nazwie ImageReady do podziału strony i zapisania
jej jako html (mogę się grubo mylić). Jak sprawa wygląda z nowszymi odsłonami PSa?


Ja to po prostu każdy element robię na osobnej warstwie, zamieniam na obiekt inteligentny, zapisuję go jako .png i tyle. Potem tylko zająć się ustawieniem tego w CSS-ie. Z tego co mi wiadomo zresztą, to Photoshop ci jako .html nic nie zapisze :D
No i nie za bardzo rozumiem problem co do uzupełnienia tekstu - nie lepiej wrzucić obiekt graficzny już na stronę WWW a na nim normalnie w kodzie HTML dodawać tekst (np. korzystając z z-index)? Bo jeśli chcesz bezpośrednio wrzucać tekst na grafikę to moim zdaniem to głupie bo później byś musiał w PS-ie, w razie chęci poprawki, od nowa modyfikować obrazek zamiast po prostu zmienić ten wyraz w HTML-u. No i pamięciożerne bo np. mając 5 identycznych przycisków tylko z innymi podpisami, każdy z nich z osobna musiałbyś zapisać jako obrazek zamiast korzystać z jednej grafiki i w HTML-u tylko zmieniać napis. I to pewnie w kilku wersjach, jeśli miałby się np. zmieniać gdy na niego najeżdżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować