Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2012 o 15:14, Dominik000 napisał:

Co sądzicie o tym? http://i.pinger.pl/pgr448/9c13fac2001cf5b94f119215/hiphop-16.JPG Tapeta
zrobiona ze zdjęcia w mojej piwnicy?

Fajna :-), prosta, elegancka No bo co innego powiedzieć ? :>
Piwnica mówisz czyli underground a underground to coś co kocham! czyli nie mógł wyjść crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 15:14, Dominik000 napisał:

Co sądzicie o tym? http://i.pinger.pl/pgr448/9c13fac2001cf5b94f119215/hiphop-16.JPG Tapeta
zrobiona ze zdjęcia w mojej piwnicy?


Tutaj macie inne tapety, chętnie posłucham mądrej krytyki http://tapeta.pinger.pl/



O kurcze, całkiem fajne te tapety :)!

Zmieniłabym jednak na Twoim miejscu podpis na jakiś mniej inwazyjny. Najlepiej z prawej strony na dole, np. swoje logo/pseudo/strone www białą/czarną czcionką jakąś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2012 o 16:56, PumaX napisał:

O kurcze, całkiem fajne te tapety :)!

Zmieniłabym jednak na Twoim miejscu podpis na jakiś mniej inwazyjny. Najlepiej z prawej
strony na dole, np. swoje logo/pseudo/strone www białą/czarną czcionką jakąś. :)

Dzięki, swój znak wodny, daję w takim miejscu aby był nad paskiem start, wtedy jest widoczny adres mojej strony. Do tego zawsze jest to tak ustawione aby było lekko przeźroczyste. Wstawiam tam coś zwylke raz na miesiąć a nawet i częściej. Wszystki w gimpie. Czasem zrobię coś jeszcze w Xarze xtreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie gimpa i coś zacząłem tworzyć samemu, ale to nie miało wiekszego sensu, więc poszukałem tutoriali i zrobiłem takie coś. Tutaj bawiłem się tylko w rozmazywanie, odcienie, kolory.


@EDIT Coś się jakość zepsuła ;/

20120122162448

20120122162525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa projekty - pierwszy na fan-site Combat Wings, drugi, to dostosowana do własnych potrzeb praca zaczęta w wakacje ubiegłego roku (jest kilka postów wcześniej).

20120205015334

20120205015359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 01:57, LESZ3u napisał:

Dwa projekty - pierwszy na fan-site Combat Wings, drugi, to dostosowana do własnych potrzeb
praca zaczęta w wakacje ubiegłego roku (jest kilka postów wcześniej).

No no, widzę, że czasu nie marnujesz :D Podoba mi się najbardziej projekt aukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Sesję mam, a bawię się w PSie...

Mi też najbardziej podoba się ten projekt, uważam, że nic lepszego dotąd nie zrobiłem. No i jestem z siebie strasznie zadowolony z motywu ze "strefą niskich cen". Niby nic, a całość wydaje się imo dużo bardziej interesująca. Swoją drogą. Projekt zacząłem robić we wakacje zeszłego roku i miał być przeznaczony do pewnej grupy lokalizacyjnej. Moja wizja niezbyt się pokrywała jednak z tym, czego oni chcieli, więc od tamtego czasu leżał na dysku i wróciłem do niego dopiero w zeszłym tygodniu. Im się nie podobało - ja wykorzystam. A może nawet uda mi się to sprzedać jakiemuś sprzedawcy na Allegro (wcześniej robiłem to w ramach wolontariatu).

Ogólnie wiem, że jeszcze daleko mi do ideału (tak naprawdę bardzo zadowolony jestem tylko z szablonu aukcji, choć traktuję to raczej jako stronę-wizytówkę, a nie rozbudowany serwis), ale chciałbym powoli zacząć tworzyć coś poważnego, dla pieniędzy. Studentem jestem i każdy grosz się przyda. Prawdopodobnie zacznę właśnie od szablonów na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dobry pomysł co do szablonów :). Wystarczy dobre konto (komentarze), właściwy opis :), oraz słowa kluczowe :D. Pogrubienia itp. są zbędnę. A dla większych rezultatów polecam się zareklamowac na stronie głównej. Stracisz te 100 zł, ale to że ktoś kupi od ciebie szablon jest gwarantowane.

Nie zapomnij o kilku projektach do portfolio :P I działasz. Z tego co widziałem ostatnio goście nawet robili za 500 zł szablony i 10 osób kupiło. Dla niektórych do dorobienie pieniędzy, a dla innych życie, praca :) . Pozdrawiam Cię ! :) Oby tak dalej - mi brakuje inspiracji i zacięcia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zabawa w "plakacik". Cały czas jednak jestem niezadowolony z napisu... Mało kontrastu - wiem; bałem się, że straci nostalgiczny i mistyczny zarazem klimacik. Mam nadzieję, że widać? :) Jakieś pomysły na lepszy napis tytułowy? :>

P.S Tak, wiem o "Propably" zamiast Probably. : D My bad ^_^

20120211002117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników Photoshopa.Kolega poprosił mnie bym zrobił mu projekt koszulki.Koszulka ma być biała.Rozrysował mi mniej więcej jak ma to wyglądać i pojawił się problem.Używam brusha typu paint splash który ma być biały i tutaj pytanie.Jak zrobić by odróżnić go od białej koszulki bo jest on niewidoczny.Wszystkiego typu inner czy outside shadow i inne trochę psują efekt.Jak zrobić by by biały kolor otoczony był cienką czarną linią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 18:55, danielbr napisał:

Witam,mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników Photoshopa.Kolega poprosił
mnie bym zrobił mu projekt koszulki.Koszulka ma być biała.Rozrysował mi mniej więcej
jak ma to wyglądać i pojawił się problem.Używam brusha typu paint splash który ma być
biały i tutaj pytanie.Jak zrobić by odróżnić go od białej koszulki bo jest on niewidoczny.Wszystkiego
typu inner czy outside shadow i inne trochę psują efekt.Jak zrobić by by biały kolor
otoczony był cienką czarną linią?


Hmm, nowa wartwa (shift+ctrl+n), a potem Styl Wartwy, Obrys Zewnętrzny. - tego pędzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam mały problem z jakością w photoshopie. Otóż, załóżmy że mam biały kwadrat obrysowany czarną linią. Jak biorę go w free transform i obracam, dajmy na to o 45 stopni, to krawędzie robią się tak jakby szarpane. Wygląda to strasznie i po prostu szlag mnie trafia jak to widzę. Da się jakoś obracać obszar roboczy, bez drastycznej utraty jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam... ostatnim czasem chciałem sie nauczyć speed painting-u i właściwie nie wiem od czego zacząć i jakich narzędzi potrzebuje...A może inaczej jestem zielony w tym temacie może znajdzie sie ktoś kto by dał mi parę podstawowych wskazówek na ten temat^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 16:17, Karnifex napisał:

witam... ostatnim czasem chciałem sie nauczyć speed painting-u i właściwie nie wiem od
czego zacząć i jakich narzędzi potrzebuje...A może inaczej jestem zielony w tym temacie
może znajdzie sie ktoś kto by dał mi parę podstawowych wskazówek na ten temat^^


Hmmm....
1.) Tablet - bo myszką chyba nie planujesz malować...no chyba że masz masochistyczne skłonności.
2.) Jakikolwiek program graficzny który lubisz i który ma wsparcie dla warstw (Photoshop, Art Rage, Paint Tool Sai, Corel Painter itd)
3.) Rozsądny wybór pędzli, w internecie są ich tysiące, zwłaszcza do Photoshopa. Co prawda, jak zawsze, można obyć się bez nich i żyć na standardowych ale to po prostu ułatwia sprawę i często daje fajne efekty małym nakładem pracy.
4.) A to jak planujesz robić speed paintingi to już zależy od ciebie i twojego stylu. Ja osobiście pracuję w Photoshopie i staram się używać pędzli o niskim stopniu flow i opacity. Często też można np. narysować główny kształt obiektu za pomocą kilku mocnych jednobarwnych linii a potem na wyższej warstwie, najlepiej w formie maski przycinającej, dopiero to dokładniej pokolorować i wycieniować. Tutaj nie ma jednej jedynej słusznej drogi.

A najlepszymi poradnikami to będą zapewne rysunki robione krok po kroku:
http://ikdomik.deviantart.com/art/TUTORIAL-Dragon-Speedpaint-63098769?q=boost%3Apopular%20speedpaint%20tutorial&qo=3
http://lunar-lce.deviantart.com/art/Forest-Tutorial-Part-1-162827421?q=boost%3Apopular%20speedpaint%20tutorial&qo=12
http://lunar-lce.deviantart.com/art/Forest-Tutorial-Part-2-162889822?q=boost%3Apopular%20speedpaint%20tutorial&qo=14
http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=speedpaint+tutorial#/d3hnzfo

Pełno tego prawdę mówiąc. Najlepiej samemu znajdź sobie jakiegoś artystę którego speedpaintingi ci się podobają i spróbuj uzyskać podobny styl. Można sobie też pomagać podbierając poszczególne kolory z innych prac. Po prostu staraj się robić wszystko metodą "od ogółu do szczegółu". No i od razu uprzedzę - słowo speed w speedpaintingu bywa bardzo nieprawdziwe, czasem taki speedpaint zamieni się w 20 godzinną pracę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.. tablet mam i nie zamierzałem bawić sie myszką bo to nie daje nam takich efektów jakie chcieliśmy ale dobrze ze wspomniałeś... A jeśli chodzi o to Speed Painting to tak zgadzam sie z tobą, juz nie jeden film widziałem tak ze jestem świadomy tego co poczyniam ^^
Dzięki za tutoriale na pewno z nich skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować