Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Czasu za dużo nie mam, ale ostatnio zrobiłem laya do niedawno debiutującej strony, którą osobiście mogę szczerze polecić. Szczegółów nie zdradzam, bo nowy wygląd jest w trakcie kodowania (nie, ja się tym nie zajmuję) i nie chcę psuć niespodzianki ewentualnym użytkownikom serwisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 20:56, LESZ3u napisał:

Czasu za dużo nie mam, ale ostatnio zrobiłem laya do niedawno debiutującej strony, którą
osobiście mogę szczerze polecić. Szczegółów nie zdradzam, bo nowy wygląd jest w trakcie
kodowania (nie, ja się tym nie zajmuję) i nie chcę psuć niespodzianki ewentualnym użytkownikom
serwisu ;)


Ok, to czekam z niecierpliwością na premiere :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajawka nowego projektu :) Mam nadzieję, że już niedługo lay w możliwie niezmienionej formie zaistnieje w internetach :)

20130208210630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 21:07, LESZ3u napisał:

Zajawka nowego projektu :) Mam nadzieję, że już niedługo lay w możliwie niezmienionej
formie zaistnieje w internetach :)

Fajna kolorystyka, oooo kafelki :D - Czekam na full preview ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 19:43, LESZ3u napisał:

Lay jest gotowy już od początku stycznia, teraz musi uporać się z nim programista ;)

Aha, także cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och.
Znakomita robota, może powinieneś przeprowadzić jakąś pogadankę z tymi ciamajdami z gram.pl na temat "jak się robi przejrzysty i nowoczesny layout"? :D
Trochę zbaczając z tematu, co ciekawego możesz o tym przedsięwzięciu powiedzieć? Jeśli będzie się tam pojawiało jakieś ciekawe słowo pisane, to bardzo chętnie wrzucę tę stronę do paska nakładek. :)

EDIT w sumie nieważne, sam wyczytam, myślałem, że to jakiś wasz autorski świeży projekcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - strona działa od ponad 2 miesięcy (czyli dalej jest jeszcze młodziutka), skupia się niemal w całości na szeroko pojętych promocjach gier. Do tego dochodzą częste giveawaye gier na Steam. Od siebie polecam, miło było przygotować wystrój tak fajnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.Mianowicie przy wpisywaniu tekstu i kliknięciu "enter" tak by zszedł linijkę niżej tekst schodzi tylko minimalnie w dół i pisząc coś dalej teksty się na siebie nakładają.Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 19:47, danielbr napisał:

Mam pewien problem.Mianowicie przy wpisywaniu tekstu i kliknięciu "enter" tak by zszedł
linijkę niżej tekst schodzi tylko minimalnie w dół i pisząc coś dalej teksty się na siebie
nakładają.Jak to rozwiązać?


Zapewne masz ustawione w opcjach typografi, odstęp. Trzeba ustawić jako automatyczne lub po prostu "0". Jeżeli pracujesz na Photoshopie , naciskasz : Okno>Typografia > i ustawiasz tak jak Ja mam ustawione. ( poniżej zamieszczam ss) .

Mam nadzieję, że o to ci chodziło :)

20130329221646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 22:17, Flurry napisał:

Zapewne masz ustawione w opcjach typografi, odstęp. Trzeba ustawić jako automatyczne
lub po prostu "0". Jeżeli pracujesz na Photoshopie , naciskasz : Okno>Typografia >
i ustawiasz tak jak Ja mam ustawione. ( poniżej zamieszczam ss) .

Mam nadzieję, że o to ci chodziło :)


Dokładnie o to chodziło. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczny za usunięcie loga gry z lewego dolnego rogu. Wiem, że dla Was to kilka minut roboty, a bardzo mi to pomoże. :)

20130701132757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 16:12, LESZ3u napisał:

Ktoś już kiedyś robił tutaj identyczną robotę, przeszukaj temat.

Na niższej rozdzielczości. Tym razem potrzebuję 2560x1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Czy ktoś z was nie chciałby przypadkiem pobawić się w PS i zrobić kilka rzeczy dla mnie? Nie chcę się bawić w "zbawcę grafików-amatorów i dać im coś do portfolio", ale może... Kilka prostych rzeczy. Opracowanie logo, favikonki i takich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o usunięcie loga z lewego dolnego rogu obrazka. Bardzo mi na tym zależy. Znajdzie się jakaś dobra dusza do pomocy?

20130902113929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Mam problem. Jaka czesc projektu musze wykonac banery ktore po wydrukowaniu beda mialy rozmiary 6x3,9 m.
Czy macie moze sugestie co do rozmiaru pliku w Photoshopie.
Nie chce tworzyc szescio metrowego pliku chyba ze to bedzie moja ostatnia opcja.
Dzieki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować