Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2014 o 23:43, Flurry napisał:

> Kosmiczny byk. Boya!

Jestem pod wrażeniem - piękna praca :) Pełen profesjonalizm .


Dzięki wielkie! A tym razem, Wildstar fanart w oczekiwaniu na premiere! :D

20140521125841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze podejście do DTP. Jest parę niedoróbek, vide wiszące spójniki i (póki co) brak napisów na okładce, ale to taka jazda próbna. Chyba nie jest najgorzej, nie? Z drugiej strony - nie ma tutaj niczego skomplikowanego, poza tym zdecydowanie bardziej odpowiada mi styl schyłkowego Click! niż ten reprezentowany choćby przez CD-A.

20140715192132

20140715192141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to jest twoja grafika? Chodzi mi o to, że wygląda jak świetny concept art. :D Anyway, ja bym tu tylko poprawił nieco ułożenie postaci. Zobacz, że nie celują w ten sam punkt. To trochę odbiera wiarygodność całej sceny. Ja bym obrócił trochę postać ze strzelbą. Ale poza tym to idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 22:30, Rick napisał:

Ten pierwszy to jest twoja grafika?


Nieeee, to art z Rainbow Six: Siege. Świetny jest, wylądował na tapecie tego samego dnia, w którym został ogłoszony tytuł. Ja bawiłem się tylko w DTP, tzn. skład tekstu i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne. :]
Jedna duperelka tylko - "magazyn #14" jest w takim trochę dziwnym miejscu - ni to środek, ni to wyrównane do lewej/prawej względem gram.pl... jednak może gdyby na okładce była reszta tekstu, to bym nawet to nie zwrócił uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 22:44, LESZ3u napisał:

> Ten pierwszy to jest twoja grafika?

Nieeee, to art z Rainbow Six: Siege. Świetny jest, wylądował na tapecie tego samego dnia,
w którym został ogłoszony tytuł. Ja bawiłem się tylko w DTP, tzn. skład tekstu i te sprawy.

Ach, wiedziałem, ze coś nie tak. No to ich błąd w takim razie, ot co! :D

Jest tam kilka literówek i jeszcze jedna sprawa. Ja osobiście nie przepadam za przenoszeniem wyrazów. A przynajmniej za zbyt nadmiernym przenoszeniem wyrazów. Na edytorstwie też czasami zwaracją na to uwagę, zalezy od szkoły. Jakbym ja to redagował, to dopuszczałbym jakieś 3 przeniesienia w jednej szpalcie. I to maksymalnie. Ale jeśli by się dało to ograniczyłbym to do minimum.

+ oczywiście i/o/w/z na końcu wersu, co w języku polskim nie powinno mieć miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Ostatnio zajarałem się platakem i postanowiłem się na tym polu popróbować. Z tego tytułu każdy obejrzany film wieńczę pracką. Dzisiaj miałem na warsztacie "Jackie Brown" - co sądzicie?

20141122022520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 10:45, Rick napisał:

To photoshop czy wektorki? ;)


Wektorki w Photoshopie. :D Nieregularne kształty wykonałem piórem, a resztę za pomocą kształtów.

Generalnie jestem hobbystą i często stosuję "chałupnicze" metody, więc pewnie gdyby zawodowy grafik otworzył ten .psd, to by się za głowę złapał. Ale przynajmniej zazwyczaj osiągam zamierzone efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2014 o 17:51, Stanczykele napisał:

Generalnie jestem hobbystą i często stosuję "chałupnicze" metody, więc pewnie gdyby zawodowy
grafik otworzył ten .psd, to by się za głowę złapał. Ale przynajmniej zazwyczaj osiągam
zamierzone efekty. :)

Dla mnie spoko, nawet bardziej niż spoko. ;) Sam photoshopa używam raczej do retuszu i fotomontażu, ale niedawno przeszedłem kurs w Illustratorze i spodobało mi się na tyle, że narysowałem sobie tapetę (jest w temacie "wasze rysunki"). ;) Wprawdzie nie jest to mój autorski rysunek, ale jak na drugie podejście w programie wyszło chyba całkiem nieźle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników Photoshopa. Jak mogę uzyskać efekt taki jak na logu firmy "TAPOUT"? Chodzi mi konkretnie o to ,że tekst w środku jest na łuku tak jakby z dwóch stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 17:56, danielbr napisał:

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników Photoshopa. Jak mogę uzyskać efekt
taki jak na logu firmy "TAPOUT"? Chodzi mi konkretnie o to ,że tekst w środku jest na
łuku tak jakby z dwóch stron.


Wybierz narzędzie tekstu, napisz, co tam chcesz, po czym z górnego paska elementów wybierz ikonę "utwórz zawinięty tekst" (litera T z łukiem pod nią). Tam masz wszelkie tego typu wywijasy.

@Prince_Miki
Możesz przeciągnąć obraz z pulpitu do photoshopa, a potem na obszar roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 18:24, Prince_Miki napisał:

Wie ktoś, jak otwiera się obraz jako warstwę? Bo jestem świeżym userem Photoshopa...

Żeby nie był jako background?
ctrl+c, ctrl+ v i wywalić background
albo
kliknąć 2x na background i ok w następnym okienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 19:05, Stanczykele napisał:

Możesz przeciągnąć obraz z pulpitu do photoshopa, a potem na obszar roboczy.

Dzięki, działa! :) Nie wiem, czy bym na to wpadł...

@qq_MoaR: Również dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować