Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Poprzedni post nieaktualny ale prośba w tej samej podobie.... czyli usunięcie czegoś To już raczej ostatnia. :P Nie chce żeby ktoś czuł się wykorzystywany. Sam tego zrobić nie umiem a żeby to ogarnąć pewnie zajęło by trochę śledząc samouczki a ktoś kto już ma program i wie jak to zrobić to pewnie dla nie go to 5 minut.
Oto Darth Nihilus. Ogólnie to planuję sobie to strzelić na białą koszulkę :D :D [już czuję, że będzie kozacka] tylko za bardzo jednak rzuca się logo devianta jak i napis pod nim.... Byłby ktoś łaskaw pozbyć się tego szpetnego "znaczka" ? :> [robi oczy kota ze shreka ;-)]

20151012203920250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 20:00, Prince_Miki napisał:

Już czuję, że jest gotowe. ;-)

P. S. Wbrew pozorom, Photoshop nie był do tego potrzebny. ;-)


Nie no..... ja po prostu nie wierzę!!!. To Ty!! To Ty Miki ??? Ja wiem, że niektóre tematy wegetują, nawet chyba i ten dopadła ta przypadłość. Ale z całej społeczności gram.pl byłeś na samym końcu listy, że możesz mi w tej kwestii pomóc. Dalej miałem cichą nadzieję, że ktoś inny z tego wątku pomoże albo nawet i sam Piotrek_K. Chłopie!!... dzięki serdeczne!!. Jak coś to już wiem do kogo podbijać :P bo zazwyczaj moje prośby nie wymagają jakiegoś potężnego skilla :P. Wszystko zmierza ku delikatnym zmiano czysto kosmetycznym. Widzisz stary.... potrafisz wciąż zaskakiwać!! i to całkiem pozytywnie ;-)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 15:57, Braveheart napisał:

Jak coś to już wiem do kogo podbijać :P

To teraz muszę Cię znowu zaskoczyć, bo prawdę mówiąc, to... nie bawiłem się wcale w usuwanie loga i napisu - nie mam w tym skilla. Wykazałem się za to zwierzęcym sprytem i wyszukałem obraz, który wkleiłeś na forum w wyszukiwarce grafik podobnych Google. :D Praktycznie od razu wyświetliła mi się identyczna grafika z Darth Nihilusem, ale już bez owego loga oraz napisu i w wyższej rozdzielczości niż Twoja grafika. Moje zadanie sprowadzało się zatem jedynie do skalowania do rozmiaru, w którym był Twój obraz (z zachowaniem oryginalnych proporcji i nie tracąc na jakości rzecz jasna :P) w GIMPie i voila. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 21:49, Prince_Miki napisał:

Moje zadanie sprowadzało się
zatem jedynie do skalowania do rozmiaru, w którym był Twój obraz (z zachowaniem oryginalnych
proporcji i nie tracąc na jakości rzecz jasna :P) w GIMPie i voila. :D

Heeh i tak dzięki. W sumie to tak dla jaj sam pogrzebałem. voila :P http://41.media.tumblr.com/50d8b23dc715224882acb458d619471c/tumblr_ml4dtlAXrA1r7qbrco2_1280.jpg

Oraz nawet znalazłem też w full hd. Po prostu kiedyś to zdjęcie znalazłem na deviancie i myślałem że ktoś je zrobił i tam umieścił.. Za grzyba mi nie przyszło do głowy żeby w google grafika wpisać Darth Nihilus. Pies to gryzł i tak potrzebowałem obrazka takiego jak zapodałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany to jeszcze dzisiaj moze sobie kupic bardzo dobre (wedlug recenzji) ksiazki/poradniki do Photoshopa CS6 oraz Lightrooma. Koszt kazdej z nich to 19.90 i z tego co czytalem to warto, BARDZO mocno warto, bo to O''Reilly, ogromna liczba stron (o CS6 jest ich 900) i ogolnie to same ochy i achy czytalem, wiec sie skusilem sam :) )

http://ebookpoint.pl/ksiazki/adobe-photoshop-lightroom-4-podrecznik-dla-fotografow-martin-evening,phli4p.htm
http://ebookpoint.pl/ksiazki/photoshop-cs6-cs6-pl-nieoficjalny-podrecznik-lesa-snider,pcs6np.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 08:51, Piotrek_K napisał:

Jakby ktos byl zainteresowany /.../


Dzięki, wziąłem photoshopa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować