Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 20:18, Dark SMG napisał:

Bo służy mi do pracy? bo jestem grafikiem?

Hm, rozumiem... To młody jesteś, jak na grafika... A ta licencja, to osobista, czy w ramach firmy?

Dnia 26.04.2008 o 20:18, Dark SMG napisał:

1600? hm.. ciekawe gdzie.. zresztą za 1000zł jest aktualizacja z CS 2 do CS 3 jakim więc
cudem za 600zł więcej jest wersja pełna?
a licencje studenckie to jeszcze niższe koszta niż 16000.. skąd ta cena zatem?

Chociażby z angielskiej strony Adobe - 649$. Upgrade 199$
Na allegro także można dostać za ok 1700 zł.
Oczywiście mówię o wersji angielskiej CS3 Extended.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:29, Zelgadis napisał:

> Bo służy mi do pracy? bo jestem grafikiem?
Hm, rozumiem... To młody jesteś, jak na grafika... A ta licencja, to osobista, czy w
ramach firmy?


Licencja w ramach firmy.. młody jak na grafika? hm.. wystarczy talent, umiejętność i pełnoletność.. któą notabene ukończyłem rok temu :P
W domu korzystam z prywatnego elements.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:02, Dark SMG napisał:

Licencja w ramach firmy.. młody jak na grafika? hm.. wystarczy talent, umiejętność i
pełnoletność...


Chyba zapomniałeś o słowie "Pomysł", ponieważ według mnie jest to najważniejsze. Hmmm wydawało mi się że firmy potrzebują wykwalifikowanych grafików po studiach , a z tego co wiem jeszcze nie mogłeś ich ukończyć. Nie zapominajmy też o Flashu, a teraz co 3 firma pragnie mieć witrynę dynamiczną (Flash), chyba że jesteś pomysłodawcą ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:27, Lak5 napisał:

> Licencja w ramach firmy.. młody jak na grafika? hm.. wystarczy talent, umiejętność
i
> pełnoletność...

Chyba zapomniałeś o słowie "Pomysł", ponieważ według mnie jest to najważniejsze. Hmmm
wydawało mi się że firmy potrzebują wykwalifikowanych grafików po studiach , a z tego
co wiem jeszcze nie mogłeś ich ukończyć. Nie zapominajmy też o Flashu, a teraz co 3 firma
pragnie mieć witrynę dynamiczną (Flash), chyba że jesteś pomysłodawcą ;) ?

cóż, ja jestem grafikiem od reklam drukowanych oraz projektów artystycznych, nie używam flasha na temat którego wiem niewiele.
Mas rację, pomysł jest najważniejszy bo bez niego nie am efektów pracy ale na szczęście pomysł tylko szlifuje, reklamę wymyślają inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:02, Dark SMG napisał:

hm.. wystarczy talent, umiejętność i
pełnoletność.. któą notabene ukończyłem rok temu :P

Hehe, z tym talentem to różnie bywa ;)

Lak5: Studia dają wiele, ale na pewno nie robią z każdego "wykwalifikowanego grafika".
Najważniejsze, to wiedzieć, co oferuje program, jak można to wykorzystać i móc to w pełni wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Chyba źle mnie zrozumiałeś, ja nie powiedziałem że po studiach jest się wykwalifikowanym grafikiem, lecz to że firmy zazwyczaj szukają grafika po studiach i wykwalifikowanego. To już kogoś sprawa jakim będzie grafikiem, lecz dla mnie dalej najważniejsze są pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby ktoś zrobić dla mnie logo na klimatach D&D ?
Żeby nie posiadało jakiś czcionek typu Grafitti i niepotrzebnych efektów takich jak Lasery itp.
Coś żeby wyglądało jak załączony obrazek poniżej.

Oraz czy ktoś mógłby zrobić dla mnie starą mapę na podstawie tego Tuta?
http://www.tutki.pl/81_STARA_MAPA.html , tylko prosiłbym żeby dziury nie były takie wielkie, na mapę proszę użyć tej http://files.warriornation.net/GuildWars%20Tyria%20Map.jpg , i jak by można było usuncie ten czarny pasek na dole :)

Przepraszam że jestem taki wymagający ale sam nie posiadam Photoshopa :(

20080427211139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomocy! Zrobiłem crap,mimo wielu starań, muszę go w miarę szybko poprawić, a nie wiem co... jakby nie czuję co jest nie tak,lecz czuje że coś jest... pomożecie?

20080428210848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:09, Bartek 93 napisał:

Chłopaki pomocy! Zrobiłem crap,mimo wielu starań, muszę go w miarę szybko poprawić, a
nie wiem co... jakby nie czuję co jest nie tak,lecz czuje że coś jest... pomożecie?


Najlepiej gdybyś pokombinował i zrobił taki styl, jak jest napis "Test Drive" i ten napis "TDU.gram.pl też w tym samym stylu zrobił. No i ten napis "TDU..." dał pod ten napis "Test Drive" :-P Ten biały efekt przeźroczystości jest w miare pomysły, lecz lepiej by było gdybyś nie dawał na jego końcówkach wygładzania, czy co tam dałeś. Lepiej jakbyś dał po prostu tą przeźroczystość, i ją zostawił, aby ta cała krawędź, była ostra, a nie taka wygładzona ;-) Mam nadzieję że wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 21:09, Bartek 93 napisał:

Chłopaki pomocy! Zrobiłem crap,mimo wielu starań, muszę go w miarę szybko poprawić, a
nie wiem co... jakby nie czuję co jest nie tak,lecz czuje że coś jest... pomożecie?


Poza tym, co wymienił Baal, należałoby też coś zrobić z napisem Unlimited - jest strasznie nieładnie wycięty. Poszukaj rendera w internecie, fansite kit, jeśli taki istnieje ;) lub po prostu postaraj się bardziej ;P Do napisu dodaj też cień o dystansie 0 i nie za dużym rozmiarze - da to fajny efekt. I nie lepiej byłoby wstawić w tło zwykłą tapetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do koloru, to wyboru ;-)

@Forgotten:

Czcionki wgrywa się do folderu z czcionkami (w panelu sterowania) nie do folderu z programem graficznym ;-)

20080430162507

20080430162528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuję sobie z kilkoma osobami kolektyw o serii Total War, i chciałbym zasięgnąć Waszej opinii o wersji alpha layoutu :] Co zmienić, co wywalić, co dodać... Chyba, że jest doskonały :P

20080430193408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ten kuń po prawej tak chyba krzywo trochę jest. I to jedyna rzecz, która mi się nie podoba. Chociaż jeśli to strona o całej serii to jakiś art z Shoguna i Rome by się przydał, bo tu widzę same ''Medievalowe''. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:54, Tokix napisał:

koń jest prosto, ale efekt wiatru zawiewa te jego nakrycie. ;]


Dobra, poprzedniego posta nie było. :D Rzeczywiście dopiero teraz zauważyłem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować