• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

1+1=1 ?

Pytanie

Witam, nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tu i prosze o odp a nie style taki temat juz byl albo cos jak sie rozwiaze sytuacja prose o zamkniecie tematu.

Moje pytanie dotyczy tego, ze ktos na forum mi powiedzial ze jak kupie NWN np to powiedzmy Swiatynie Pierwotnego Zła dostane gratis, czyli taka promocja ze kupuje 2 gry w cenie to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.09.2006 o 20:10, SD4HJ napisał:

Witam, nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tu i prosze o odp a nie style taki temat
juz byl albo cos jak sie rozwiaze sytuacja prose o zamkniecie tematu.

Moje pytanie dotyczy tego, ze ktos na forum mi powiedzial ze jak kupie NWN np to powiedzmy
Swiatynie Pierwotnego Zła dostane gratis, czyli taka promocja ze kupuje 2 gry w cenie to prawda?



Zdaje mi się, że to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie 1 + 1 =1 tylko 1+1=3. Tez o tym słyszałem i podobno promocja miała zostać wznowiona. W sumie to i tak kupiłem już wszystko co chciałem z XKN ale będe czekał na dalszy rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 20:10, SD4HJ napisał:

Witam, nie wiedzialem gdzie to napisac wiec pisze tu i prosze o odp a nie style taki temat
juz byl albo cos jak sie rozwiaze sytuacja prose o zamkniecie tematu.

Moje pytanie dotyczy tego, ze ktos na forum mi powiedzial ze jak kupie NWN np to powiedzmy
Swiatynie Pierwotnego Zła dostane gratis, czyli taka promocja ze kupuje 2 gry w cenie to prawda?


Eeee... Ja kojarze tylko akcje 1+1=3

Czyli kupujesz 2 gry a trzecią dostajesz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 20:13, Michael1v5 napisał:

Bylo cos takiego ale gdzie zaginelo po drodze... Teraz jest inna. Kup gre za 99 zeta to dostaniesz
druga gratis. 2 w 1.


Ze np kupie NWN2 i Dark Mesiah graits?

Aha a bedzie wznowienie tego 1+1=3 ? bo wlasnei wiem ze to kiedys bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 20:16, SD4HJ napisał:

> Bylo cos takiego ale gdzie zaginelo po drodze... Teraz jest inna. Kup gre za 99 zeta to
dostaniesz
> druga gratis. 2 w 1.

Ze np kupie NWN2 i Dark Mesiah graits?



To dotyczy tylko trochę starszych i wybranych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Także pamiętam tę promocję 1+1=3. Ta promocja była aktualna w Nowej eXtra Klasyce. Dobrze by było, gdyby CDP reaktywował promocję 1+1=3 w eXtra Klasyce Next, bo w tej serii są duuuuużo lepsze tytuły niż w poprzedniej.

...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 20:16, SD4HJ napisał:

> Bylo cos takiego ale gdzie zaginelo po drodze... Teraz jest inna. Kup gre za 99 zeta to
dostaniesz
> druga gratis. 2 w 1.

Ze np kupie NWN2 i Dark Mesiah graits?

Aha a bedzie wznowienie tego 1+1=3 ? bo wlasnei wiem ze to kiedys bylo


Tak mi kolega opowiadal. Ale j ai tak nie skorzystam z tej promocji bo nigdy nie upuje gier po 99 pln. Brak kasy:(. Czekam az beda tancze choc odbrobine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować