Zaloguj się, aby obserwować  
Edda

Petycja o konkurs Guild Wars - Turniej Polskich Gildii edycja 3 - jeśli jesteś za: podpisz się pod petycją!

345 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 00:47, Black Santana napisał:

Reasumując najlepiej zostawić środowisko GW same sobie i niech się dzieciaki staczają.
Najlepiej na wszystko narzekać - to przychodzi najłatwiej.


Dzieci roznisły w pył główne założenia GW. Tak ciężko to dostrzec? Obecnie to jest Farm Wars: PvE Masters. PvP w Guild Wars upadło na samo dno. Kopiowanie buildów, masa gimmicków, brak reakcji ze strony Areny Net. Zamiast tego kolejne bzdurne eventy:
- zbierz to, a dostaniesz maske Tengu
- zbierz tamto, a dostaniesz maske Smoka
- idź na RA pograć z noobami (tak! Noobami!! bo Newbie to inna bajka i im należy się szacunek), to dostaniesz double gladiator points
- idź do HA, które upadło i gdzie rank od 10 miesięcy nie gra roli, a dostaniesz.... double fame!!!!

Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

A co dostało GvG? To samo co pierwsza litera tego słowa: G...o.

Dnia 05.09.2006 o 00:47, Black Santana napisał:

Co do każdego doświadczonego gracza zgadzającego się z Klingą to niestety muszę Ciebie rozczarować.
Jako hmm "doświadczony" gracz uważam, że nie jest tak tragicznie jak uważasz.


W Polsce? Daj spokój. Kto chce grać z 14-15 latkiem w gildii. Starzy wyjadacze albo rezygnują, albo mają już swoją gildię. W/Mo na GvG już nie jest śmieszne. Jest żałosne.

Dnia 05.09.2006 o 00:47, Black Santana napisał:

Gildia, w której jestem ma się dobrze, a dodatek, który Twoim zdaniem nic nie wniósł pozwolił
utworzyć porządny (uwaga) polski sojusz, dzięki któremu złożenie jakiegokolwiek party na PvP
nie stanowi problemu.


Yeah!!! Kupcie dodatek do GW. Dostaniecie...... możliwość sprawniejszego tworzenia party!! Polecam oficjalną stronę i zakładkę "co będzie w GW:F" Ile spełnili? 10%.

Dnia 05.09.2006 o 00:47, Black Santana napisał:

konkretny turniej ma szansę rozruszać polską społeczność - musi być jednak zorganizowany sprawnie
według jasnych, pełnych, akceptowalych przez wszystkich zasad (broń boże zasad Wulfryka ;)
)


I po raz kolejny 80% walk będzie oddanych walkowerem :). Jednak, może się zaskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie korci ale, nie będę tego komentować. Zaraz zrobi się atmosfera jak z gw.pl.

Dnia 05.09.2006 o 08:08, Allanon napisał:

I po raz kolejny 80% walk będzie oddanych walkowerem :). Jednak, może się zaskoczę.


Widzę, że jednak tli się w Tobie iskierka nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:37, Black Santana napisał:

Widzę, że jednak tli się w Tobie iskierka nadziei ;)


Bo tak jest. Klinga dobrze napisał, czas na rozwój polskiej sceny GW minął około stycznia-lutego.

Czy CDP się uda zrobić polski ladder? Szczerze w to wątpię.

Dlaczego:
1 - brak dobrego podejścia do GW
2 - rozpiętość umiejętności gildii (obecnie 3-4 polskie gildie pokazują jakiś poziom [który na tle zagranicznych gildii to... dno. Brutalne ale prawdziwe ])
3 - finał laddera/turnieju musiałby odbyć się na jakiś targach, a większość graczy po prostu nie będzie tracić na to czasu.

Jak się uda, będzie dobrze. Jak nie - przynajmniej dostane to, czego się spodziewałem.

PS. Czyżby mój nick aż tak Ci przeszkadzał? Aby prowadzić dyskusje należy pozbyć się dziecinnych uprzedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 00:14, Klinga napisał:

Pozdro dla gw-spam.pl.
Dziękuje każdemu kto wysilił się i przeczytał choć część z mej wypowiedzi.


też Ciebie pozdrawiam Rastlinie ;]

albo Allanonie, bo nie wiem czy po przekazaniu mu konta zmienił sobie email na własny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za(chodzi o turniej)nie zważam na powyższe teksty(wole pograc w GW niż bawić się w czytanie).
Może ktoś się obrazi,ale musiałbym upaść na głowę żeby czytać 16 stron tekstów nie zawsze najwyższej jakości

Pozdrawiam wszystkich fanów GW w polsce!!!

w grze: Marcin Kowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to jest obojetne, nie gram na GvG.

ja nadal probuje rozkminic cale to GW. gram juz 3 miesiace (sporadycznie, 15lvl E/Mo), prawie tylko na PvE bo do PvP nie mam ani skilli ani umiejetnosci gry. jestem dopiero gdzies tam w dżungli ;p powoli, ale sukcesywnie ucze sie grac w GW. ostatnio zaczalem uzywac run w armorze xD.

chcialem przez to powiedziec, ze nie wszyscy gracze na PvE to nooby, ktore tylko farmia zeby miec duzo kasy i itemow (ktore np. sprzedaja przez allegro)

niestety teraz zaczalem liceum i po przeanalizowaniu planu lekcji doszedlem do wniosku, ze nie pozostanie mi zbyt wiele czasu na granie. 40 godz. lekcyjnych tygodniowo + kółka, ew. basen i dojazd 20km

pozdrawiam,
Piotrek (Verion Durus w GW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 08:08, Allanon napisał:

> Reasumując najlepiej zostawić środowisko GW same sobie i niech się dzieciaki staczają.
Dzieci roznisły w pył główne założenia GW. Tak ciężko to dostrzec? Obecnie to jest Farm Wars:
PvE Masters. PvP w Guild Wars upadło na samo dno. Kopiowanie buildów, masa gimmicków, brak
reakcji ze strony Areny Net.
- idź na RA pograć z noobami (tak! Noobami!! bo Newbie to inna bajka i im należy się szacunek)


w 100% się z tobą zgadzam... te dzieciaki mnie dobiją... po 5h gry z debilami mam wszystkiego dość... nebie są spoko ale nooby... bezmuzgie dzieciaki z calej europy...omg rozwalają caly klimat gry, już lepiej sie gra z henchman''ami niż z ludzmi (zazwyczaj 80% teamu to dzieci 13-16 lat) chodz czasami spoktkać można naprawde fajnych ludzi. Ale zazwyczaj są z Rosji mają pd 25-70 lat, albo spotkalem 2 spoko typow...żal byli z south africa :(.... gw zchodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 01:03, Goblin Sharpshooter napisał:

w 100% się z tobą zgadzam... te dzieciaki mnie dobiją... po 5h gry z debilami mam wszystkiego
dość... nebie są spoko ale nooby... bezmuzgie dzieciaki z calej europy...omg rozwalają caly
klimat gry, już lepiej sie gra z henchman''ami niż z ludzmi (zazwyczaj 80% teamu to dzieci
13-16 lat) chodz czasami spoktkać można naprawde fajnych ludzi. Ale zazwyczaj są z Rosji mają
pd 25-70 lat, albo spotkalem 2 spoko typow...żal byli z south africa :(.... gw zchodzi na psy...


Ta... mnie wqrza najbardziej to że np. takie HA fajne to było kiedyś, teraz 50% osób gra tam VimWay. Tylko po to żeby przejść kilka pierwszych plansz i uzbierać pare fame. Niech się nikt nie łudzi że tu jeszcze chodzi o zdobycie HoH czy chcoiażby sprawdzenie kto jest lepszy w poszczególnych pojedynkach(to się robi rano jak jeszcze nikt nie gra żeby zrobić sobie "screenshot").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak pomysł. Może i dobry, tyle że nie jestem przekonany co popularności samego turnieju. Oczywiście fajnie by się coś takiego oglądało, czy brało by się udział, ale chyba jednak nie przy takiej popularności GW. Nie chodzi o poziom umiejętności, a o same kłopoty organizacyjne. Jedna osoba z teamu nie pojedzie i jest klapa, a wcale o to nie trudno (kasa, rodzina, nauka, praca, stan zdrowia i wiele wiele innych). Gdyby taki turniej mial dotyczyć 20-30 gildii, to nie wiem czy 10 przyjechało.

Raczej bym o promocje GW prosił CDP, niż o turniej.

Do wiekowych fachowców obsmarowujących małolatów:
Najbardziej kretyńskie podejście - młodzi WON!.

Do fachowców od klimatu GW:
GW PvE to cRPG, GW PvP to strategia. To jest gra, czyli narzędzie rozrywki, jak ktoś chce przez 10h farmić kase i itemy, to jego wola. Jak ktoś gra buildem który jest skuteczny, to znaczy, że ten ktoś lubi wygrywać - chcesz z nim wygrać, nie ma problemu, bo nie istnieje build bez kontrbuildu.

Dobrze, że ja trafiłem na takich a nie innych ludzi w GW, bo widzę, że mógłbym szybko zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wiekowych fachowców obsmarowujących małolatów:

Dnia 06.09.2006 o 18:16, Fazzzzi napisał:

Najbardziej kretyńskie podejście - młodzi WON!.
Dobrze, że ja trafiłem na takich a nie innych ludzi w GW, bo widzę, że mógłbym szybko zrezygnować.


Eh człowieku... ja raczej jestem miły pomagam ludzią... mowie co dobre itd... czasaem nawet kase dam na skille i przebiegne gdzieś, ale jak tak pomozesz z 10 osobą i typy cie spamuja potem a co to a gdzie to co jak gdzie kiedy to mozna szalu dostac, pozatym jak np. idziesz do tombow z kid-teamem ... ah zreszta co ja bede gadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:25, Goblin Sharpshooter napisał:

Eh człowieku... ja raczej jestem miły pomagam ludzią... mowie co dobre itd... czasaem nawet
kase dam na skille i przebiegne gdzieś, ale jak tak pomozesz z 10 osobą i typy cie spamuja
potem a co to a gdzie to co jak gdzie kiedy to mozna szalu dostac,

Ale to nie wina wieku, raczej wychowania. Niestety są tacy, którzy zawsze bedą żerować na innych i nie zmieni tego ich wiek. Ja osobiście zadko kiedy wychodzę poza swoją gildię (miejsce na reklamę :P-->Najeźdźcy Z Marsa<--), bo jest mi w niej po prostu dobrze i nie miewam takich motywów. Nie twierdzę, że inni też tak mają robić. Bez ludzi twojego pokroju gra by umarła.

Dnia 06.09.2006 o 21:25, Goblin Sharpshooter napisał:

pozatym jak np. idziesz do tombow z kid-teamem ... ah zreszta co ja bede gadał...

W tombach nie byłem, ale wiem, że nie ważne jaka jest średnia wieku. Rozumiem, iż często wśród takich osób trafiają się tacy, co to przeceniają samych siebie, ale niestety jest to gra ogólnodostępna (jak dobrze pamietam 12+) i tylko od Ciebie zależy z kim będziesz w party.

CDP mogło by trochę szumu zrobić przy okazji przdpremierowej paczki i GW:N. Mogliby wskoczyć do paru gazet, portali, jakiś konkursik zrobić, gdzie nagrodami były by np. GW: N, F, P za 1-sze miejsce, GW: N, F, P (tyle że dwa do wyboru) za 2-gie miejsce, GW: N, F, P (tyle że jedno do wyboru) za 3-cie miejsce i powiedzny przedpremierówki dla następnych kilku uczestników. Nie pchał bym się w organizację turnieju, a raczej w poszerzanie społeczności graczy, bo wtedy faktycznie co pół roku CDP by na tym zarabiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować