Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Recenzje - wątek dla piszących

131 postów w tym temacie

Mam taki problem z recenzjami a oto on:
Napisalem kilka recenzji ale żadna .Patrzyłem nie ma nic.Po dodaniu recenzji było napisane żeby odczekac kilka dni ale ja czekam już dwa tygodnie i nic!prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:15, Altair05 napisał:

Mam taki problem z recenzjami a oto on...


Napisz proszę jeszcze raz o co chodzi - tylko zrozumiale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 09:48, Markus89 napisał:


Napisz proszę jeszcze raz o co chodzi - tylko zrozumiale ;)

czlowieku oto problem:
chodzi o to ze pisze recenzje i one nie sa dodawane nawet po dlugim czasie./...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:30, Altair05 napisał:

chodzi o to ze pisze recenzje i one nie sa dodawane nawet po dlugim czasie./...


A gdzie je dodajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaję, że chodzi Ci o dodawanie recenzji na gram.pl tak więc troszkę Cię rozczaruję. Nie ma na to rady. Zanim recenzje zostaną opublikowane można czekać nawet 1-1,5 miesiąca, tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiec o to chodzi...bo no wiesz ja dodaje widze...dziekujemy za dodanie recenzji za kilka dni powinna sie znalezc itp. to sobie mysle ze to bedzie kilka dni a nie kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które pragną zająć się pisanie recenzji na poważnie z góry ostrzegam, iż to naprawdę nie jest sielanka, i wiem jak to się kończy - wasze zauroczenie mija, sprawiając, iż swoją przygodę kończycie szybciej, niż byście to sobie wyobrażali ... Naczytaliście się CDA czy innego badziewia, i zapragnęliście tego samego losu. Być popularnym recenzentem ... To naprawdę ciężka praca, a dodatkowo trzeba się wykazać choć krztą talentu i samozaparciem.

BF : Northern Strike - http://www.gamesreview.yoyo.pl/readarticle.php?article_id=63
Zapowiedź GTA IV - http://www.gamesreview.yoyo.pl/readarticle.php?article_id=68

Liczę na obiektywne opinie, mogące dopomóc mi w realizowaniu się jako recenzent. Argumentacja musi być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jakbym napisał recenzję jakiejś gry, to co mam z nią zrobić? Czy mam napisać jakąś konkretną do danej gry? I co będę mieć dzięki jej napisaniu?

Proszę od odpowiedzi.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:22, JackXP napisał:

Mam pytanie - jakbym napisał recenzję jakiejś gry, to co mam z nią zrobić?


Możesz ją wysłać do mnie, a ja przekażę ją naczelnemu. Jeśli mu się spodoba ...

>Czy mam napisać jakąś konkretną do danej gry?

Niekoniecznie, możesz napisać co tylko zechcesz. Na razie chcemy znać twój warsztat.

Dnia 17.06.2007 o 16:22, JackXP napisał:

I co będę mieć dzięki jej napisaniu?


Satysfakcję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:22, JackXP napisał:

Mam pytanie - jakbym napisał recenzję jakiejś gry, to co mam z nią zrobić? Czy mam napisać
jakąś konkretną do danej gry? I co będę mieć dzięki jej napisaniu?

Proszę od odpowiedzi.


Piszemy zazwyczaj dla przyjemności/ew. jest to nasza praca. Tutaj możesz tylko pokazać reckę, która będzie podlegać komentarzom. Nikt Ci za nią nie zapłaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze recenzje gier na PlayStation 2:

Medal of Honor Vanguard: http://www.gamesreview.yoyo.pl/readarticle.php?article_id=67
Metal Gear Solid: Snake Eater: http://www.gamesreview.yoyo.pl/readarticle.php?article_id=57

Bardzo mi zależy na skomentowaniu i zapewne nieuniknionejkrytyce. Bo wiadomo słowa krytyki (jakiejś logicznej, a nie w stylu: "ale g..." pomagają w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 18:12, MateoKiszlo napisał:



Drogi MatioKu czyżbyś zajął się rekrutacją do GR ? ;) Nie odpowiadaj bo mnie modkowie pogonią z widłami za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:22, Markus89 napisał:

(...)
Piszemy zazwyczaj dla przyjemności/ew. jest to nasza praca. Tutaj możesz tylko pokazać reckę,
która będzie podlegać komentarzom. Nikt Ci za nią nie zapłaci :P



Nie mówię o tym, aby zarabiać, tylko może pozycja moderatora na jakimś forum, albo newsmana na stronie...? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:04, Fagno napisał:


>

Drogi MatioKu czyżbyś zajął się rekrutacją do GR ? ;) Nie odpowiadaj bo mnie modkowie pogonią
z widłami za spam


Czy chciałbyś, aby potencjalny talent przeszedł nam koło nosa ?

Odpowiedź do Gr3chu : do miana recenzji to aspirować nie może (za krótkie), sama treść tymczasem jest nieco poniżej przeciętnej. Całości brakuje polotu. No cóż, to była wersja no mercy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:33, MateoKiszlo napisał:

Odpowiedź do Gr3chu : do miana recenzji to aspirować nie może (za krótkie), sama treść tymczasem
jest nieco poniżej przeciętnej. Całości brakuje polotu. No cóż, to była wersja no mercy ;]

heh nie no OK, to bardziej jest wyrażenie opinii o grze niż prawdziwa recka. Może niedługo napiszę coś na serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:18, Obi-wan Kenobii napisał:

Moja druga recka, bardzo liczę na waszą pomoc i oceny.



Jeśli to twoja pierwsza recenzja, to jest całkiem nieźle. Musisz tylko przestać pisać tak bezosobowo, a twe recenzje będą zmierzać w dobrą stronę. Z czasem nabierzesz praktyki, tak było przynajmniej ze mną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:11, JackXP napisał:

Nie mówię o tym, aby zarabiać, tylko może pozycja moderatora na jakimś forum, albo newsmana
na stronie...? ;>


Wiesz aby zostać newsmanem to zazwyczaj wystarczy podesłać newsa do oceny i już resztę się ugaduje ;)
Mail mam w podpisie jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować