Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Wasze filmy z ucieczek w Most Wanted.

17 postów w tym temacie

Tu możecie dawać linki do swoich filmów,gdy scigacie się z policją w Most Wanted.Swój dam potem,gdy tylko rozgryzę,czym mozna bezproblemowo kręcic filmy z gier.Porady mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:18, NyGgA MiLy napisał:

... Porady mile widziane:)


Ja używam FRAPSa i nie narzekam, wręcz przeciwnie jest bardzo dobry, ale jeśli masz nie zarejestrowaną wersję to możesz kręcić tylko 30 sec :| Ale można zacząć nagrywać następny po zakończeniu poprzedniego ale w MW można nie znaleźć czasu na naciśnięcie tego przycisku nagrywania jak cię gonią gliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:15, MastAlol napisał:

> ... Porady mile widziane:)

Ja używam FRAPSa i nie narzekam, wręcz przeciwnie jest bardzo dobry, ale jeśli masz nie zarejestrowaną
wersję to możesz kręcić tylko 30 sec :| Ale można zacząć nagrywać następny po zakończeniu poprzedniego
ale w MW można nie znaleźć czasu na naciśnięcie tego przycisku nagrywania jak cię gonią gliny
:)

ja klikam F9 tylko przy spowalniaczu, inaczej wylądował bym na innym wozie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:08, Dark SMG napisał:

> Tu możecie dawać linki do swoich filmów,gdy scigacie się z policją w Most Wanted.Swój
dam potem,gdy
> tylko rozgryzę,czym mozna bezproblemowo kręcic filmy z gier.Porady mile widziane:)
he he, oto mójn teledysk :D http://rapidshare.de/files/31841540/Happy_6_mega.WMV



Hehe,niezły:)

Dawać Dawać filmiki,nie wstydżcie sie swoich pościgów:)
Zaraz ja frapsem nakręcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polegta na tym że tych pierwszych już nie ma ( rapid usunął) ale wrzuce to na serwer Games Review (świetny magazyn o grach :D) więc będzie niedługo do zessania a yotube odpada poniewarz jest kijowa jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra..zrobie apel :P
Prosze o to aby wrzucać filmiki na You Tube, gdyż nie tylko mi ale także wielu innym prawie nigdy nie działa co jest naprawdę denerwujące. Głównie ta prośbę kieruję do Dark SMG, gdyż to właśnie on najcześciej lub jedyny wystawia tutaj linki do ucieczek przed policja i nie tylko mimo, że nazwa tematu brzmi ''''Wasze filmy z ucieczek w Most Wanted.'''' co jest jasne chyba, że poprosicie NyGga Mily o zmiane na ''''Filmiki z Most wanted''''. Chętnie bym oglądnął ale działa mi raz na miesiąc lub rzadziej. Sam zastanawiam się czy nei wrzucic ale narazie nie mam czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować