Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Jakie masz o mnie zdanie? - zabawa

6 postów w tym temacie

Podobny temat już istnieje ("Opisz poprzednika..."), podobny nie oznacza identyczny. Jakby "czerwonym" temat nie odpowiadał, można go zamknąć. Do pseudomoderatorów: tylko nie dawajcie mi tu linków do tematu "Opisz..." i oklepanej notki "Taki temat juz istnieje. Używaj wyszukiwarki." Nie znosze tego typu postów. Moderatorzy są od tego.


Głownym założeniem, które mi przyświecało przy zakładaniu tego wątku było iż, każdy zapewne ma wyrobione swoje zdanie na temat niektórych forumowiczów i ów topic będzie miejscem ich wyrażania. W temacie "Opisz...", opisuje się poprzednika, w tym topicu będzie podobnie. W tamtym temacie można pisać co się chce o poprzedniku. Tu bedzie wyrażać swoje zdanie o danym forummowiczu, swoje obserwacje. Najlepiej byłoby wypisywać dłuższe wypowiedzi na temat danego usera. Ten wątek nie ma być nabijaczem postów dla niektórych. Nie mam zdania na czyiś temat, nie piszę.


No to lecimy. Jakie masz o mnie zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twój nikcl to hunte22. Jesteś osobą byzdrą i sposzczęgawczą. Jesteś delegantem. Jestes byzdry i fajny. Poprsotu spoko gosćiu.

Co myślisz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem co otobie myslec jestes trohe tajemniczy masz na imie filip i pewnie lubisz psy jestes na forum od niedawna ale czujesz ze zagoscisz tu dluzej

a omnie co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ludzie ! Apeluje do was - Starczy juz tych gier forumowych ! Ciaglosc monotonnia ciagle to samo, jedna od drugiej sie nie rozni, kolejny dobry temacik do spamowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Generalnie bez reguly w stylu - trzeba napisac co najmniej 10 rozbudowanych zdan - to ten temat jest rownie dobrym nabijaczem postow jak kazdy inny. Do tego, wpisujac sie do ''Opisz Poprzednika'' masz prawo przypuszczac, ze nastepna osoba opisze wlasnie Ciebie.

Niestety, musze dokonac egzekucji, bo jeden temat z opisywaniem siebie wystarczy ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować