Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saga Fallout - wszystkie trzy części kultowej gry w super cenie!

262 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 18:28, Arclight napisał:

Wy też macie problem z brakiem możliwości save''owania w Falloucie? Mogłem normalnie zapisywać
stan gry, a tu nagle zniknęły mi wszystkie zapisy + wyświetlało "błąd zapisu" bądź "nie można
zapisać". Parę godzin gry w plecy :/


cos takiego zdarza sie czasami w Falloucie, szczegolnie gdy systemem operacyjnym jest XP. Stosuj Quick Save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem EG w całym mieście i nie mogłem znaleźć. Co dziwne wszytskie poprzednie numery nabyłem bez problemu. Pozostaje mi tylko zamówić to wydanie w sklepie Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale lipa:D trochę mnie wkurza, że CDP nie sprawdza dokładnie gier przed oddaniem do tłoczenia. możecie mówić , że sie czepiam, ale dla mnie to irytujące: mianowicie błąd z napisami w filmach jest w sadze DVD tak jak był poprzednio (w starej xk tego nie bylo tylko, no i w premierówce) może to nie istotne, ale czemu w nowszych wydaniach przy okazji dali uszkodzonego exeka? sprawdźcie, w Falloucie 2 odpalcie intro, i co, są napisy tak? a teraz wejdźcie do opcji o zobaczycie że ta opcja jest wyłączona, napisów nie powinno być.jeśli jest włączona to i tak na jedno wyjdzie, bo w intrze napisów nie idzie wyłączyć, co jest małym piwem bo w trakcie gry tych napisów nie idzie WŁĄCZYĆ. sprawdźcie sami, ja znalazłem rozwiązanie. ponowne spaczowanie gry. w każdym razie u mnie budzi to niesmak, bo pisałem z tym do pomocy technicznej kiedyś, potem zaś napisałem im jak to naprawiłem, chyba mogli wrzucić do nowszego wydania gry prawidłowy plik fallout2.exe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie, czy można gdzieś dostać patch dodający dzieci do fallouta 1?? bo dwójka PL jest ok pod tym względem, a wygląda na to że fallout1PL pozostaje bezdzietny. ma ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem fallouta na bieżąco, dla mnie ta kolekcja jest nawet dobra bo bede mógl z kolegami powymieniać sie postaciami, gdy je też użyje . Gramy w neuroshime i d&d i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogos z CDP: Czy Saga Fallout moglaby pojawic sie w serii eXtra Klasyka Next? :) Pewnie wiekszosc osob wolaloby ja kupic ze wzgledu na ladne wydanie, dozywotnia gwarancje oraz trwajacego konkursu :D To taka moja wielka prosba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:33, młotekk napisał:

Mam pytanie do kogos z CDP: Czy Saga Fallout moglaby pojawic sie w serii eXtra Klasyka Next?
:) Pewnie wiekszosc osob wolaloby ja kupic ze wzgledu na ladne wydanie, dozywotnia gwarancje
oraz trwajacego konkursu :D To taka moja wielka prosba :D

przy extra grze tez masz kod rejestracyjny, nie rejestrowalem bo mam te fallouty na kompie u siebie na studiach ;] extra gre chyba tez obowiazuje dozywotnia gwarancja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 18:40, Araondoion napisał:

przy extra grze tez masz kod rejestracyjny, nie rejestrowalem bo mam te fallouty na kompie
u siebie na studiach ;] extra gre chyba tez obowiazuje dozywotnia gwarancja ;p

Ale pozostaje jeszcze problem, że nie każdy kto chce to mieć zdąży kupić (np. ja). :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, działa komu fallout 2 z "sagi" Ja mam xp i niby jest info, że na niektórych konfiguracjach może sprawiać problem, ale bez jaj o_O Chwilę się ładuje a potem wychodzi do systemu. Próbowalem wszystkich znanych mi sposobów odpalenia (lącznie z instalką pod 95/98) ale w tedy program w ogóle nie rusza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 21:28, alcatraz napisał:

Hej, działa komu fallout 2 z "sagi" Ja mam xp i niby jest info, że na niektórych konfiguracjach
może sprawiać problem, ale bez jaj o_O Chwilę się ładuje a potem wychodzi do systemu. Próbowalem
wszystkich znanych mi sposobów odpalenia (lącznie z instalką pod 95/98) ale w tedy program
w ogóle nie rusza?!


o ile wiem nie jest to problem windy, bo u mnie nigdy nie było z żadną starą grą, fallouty, baldury, warcraft2, diablo stare, mam windowsa XP i wszystko śmiga. może dla pewności wgraj inne stery czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować