Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lipsk Games Convention okiem Spaykiego - część 1

23 postów w tym temacie

Hakken

Tydzień temu dobiegły końca największe europejskie targi rozrywki elektronicznej: Games Convention. Materiał zebrany przez Spaykiego okazał się na tyle obszerny, że postanowiliśmy poświęcić mu nieco więcej miejsca. Przed wami pierwsza część relacji okraszona sporą ilością zdjęć. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Lipsk Games Convention okiem Spaykiego - część 1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli CDP jest wszedzie :D GC to teraz najlepsza impreza po tym co zrobili z E3 (jakos nie wyobrazam sobie tych targów dalej w inne formie). Kiedys i ja sie tam wybiore bo nie daleko i w miare duzo to kosztować nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:13, biszcopt napisał:

Brakuje mi tutaj opisu gier, technologii, etc., ale pewnie nie to było celem autora.

Tak ogólnie to fajna relacja.


Tip: to jest część pierwsza relacji ;) Jeszcze raz, dwa... ech, nigdy nie byłem dobry z matematyki. W każdym coś jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relacja to spoko sprawa - ja jednak miałem okazję klika dni temu przejrzeć relację oraz fotki, które nikogo nie interesują (dziewczyn rzecz jasna :D) - ale of course z innego źródła (własnego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze to jest dopiero początek całej relacji. Bo w koncu panie paniami ;P ale jednak nie mozna zapominać o celu, dla jakiego te targi zostały zorganizowane ... gry, gry i jeszcze raz gry : ) A gier jakos za bardzo tu w tej relacji nie widzę : /

Takze czekam na więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:35, Fang napisał:

Ile kosztują bilety?


Hmm, głowy sobie ściąć nie dam, ale chyba wejściówka na jeden dzień kosztowała 10 euro, a na całe targi 24,50. Chociaż mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiało być fajnie. Szkoda, że nie udało mi się nigdy pojechać na takie targi. Może w przyszłości....
Narazie fajnie jest poczytać i pooglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować