Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Faces of War - Wielki następca Soldiers już tuż, tuż!

203 postów w tym temacie

Bardzo się zdziwiłem, gdy okazało się, że temat o tej grze jeszcze nie istnieje, więc postanowiłem go zalożyć. :)
Gra jest sequelem Soldiers: Ludzie Honoruz jeszcze lepszą grafiką, ulepszoną AL oraz z mniejszym stopniem trudności. Na widok grafiki szczęka opada! jest jeszcze piękniejsza niż w jedynce. Niestety wydawcą jest Cenega :( a niedawno opublikowane zostało demo, grał już ktoś? Co sądzicie o tym tytule? Zamieszczam screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:52, kombesista napisał:

Bardzo się zdziwiłem, gdy okazało się, że temat o tej grze jeszcze nie istnieje, więc postanowiłem
go zalożyć. :)
Gra jest sequelem Soldiers: Ludzie Honoruz jeszcze lepszą grafiką, ulepszoną AL oraz z mniejszym
stopniem trudności. Na widok grafiki szczęka opada! jest jeszcze piękniejsza niż w
jedynce. Niestety wydawcą jest Cenega :( a niedawno opublikowane zostało demo, grał już ktoś?
Co sądzicie o tym tytule? Zamieszczam screeny.


Tak wydawcą jest cenega i gre pusci w RC po 29,90 a i mam nadzieje ze ta gra bedzie lepsza od soldiersow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:58, Adham napisał:

[ogląda screeny]
[odgłos opadającej szczęki]
Osz ;] Grafa naprawde zaj*****a ;]
A o grze nie wiem, aż wstyd się przyznać ;]

Gdyby patrzeć po screenach to grafa wygląda lepiej niż Company of Heroes! (albo przynajmniej porównywalnie)
A premiera już 22 wreśnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem zapowiedzi Company of Heroes ponoć szczeka odpada i robi sie w gacie podczas gry wCoH
eh ale mam nadziejeze FoW odniesie sukces jego wydawcą jest sam Ubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że pod rząd, ale wymagania sprzętowe są nadwyraz strawne względem grafiki, te podane na stronie Cenegi to:

Wymagania sprzętowe*:

Procesor: Pentium 4
2 GHz
Pamięć: 512 MB
Grafika: Zgodna z DirectX
64 MB
System: Windows 2000/XP
Wymaga: DirectX 9.0
Dźwięk: Zgodna z DirectX
Napęd: DVD-ROM
Wymagane: 2.5 GB HDD

Po więcej info i po demo zapraszam tu: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3367
Na deser jeszcze troche screenów.

*wymagania mogą ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:58, Adham napisał:

[ogląda screeny]
[odgłos opadającej szczęki]
Osz ;] Grafa naprawde zaj*****a ;]
A o grze nie wiem, aż wstyd się przyznać ;]

Ale to wydaje mi się zbyt piękne, taka gra za 30 zł?, w tym musi być jakiś haczyk... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:07, mike91 napisał:

Widziałem zapowiedzi Company of Heroes ponoć szczeka odpada i robi sie w gacie podczas gry
wCoH
eh ale mam nadziejeze FoW odniesie sukces jego wydawcą jest sam Ubi..

Pozostaje trzymać kciuki, jak pamiętamy przed premierą Soldiers była podobna wrzawa, a potem gra wywoływa tylko zniesmaczenie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:35, kombesista napisał:

Pozostaje trzymać kciuki, jak pamiętamy przed premierą Soldiers była podobna wrzawa, a potem
gra wywoływa tylko zniesmaczenie. :(

Bo wszyscy oczekiwali RTS''a zapominając, że twórcy inspirowali się grą Cannon Fodder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 20:02, kombesista napisał:

> [ogląda screeny]
> [odgłos opadającej szczęki]
> Osz ;] Grafa naprawde zaj*****a ;]
> A o grze nie wiem, aż wstyd się przyznać ;]
Gdyby patrzeć po screenach to grafa wygląda lepiej niż Company of Heroes! (albo przynajmniej
porównywalnie)
A premiera już 22 wreśnia!!!!


Mocno bym polemizował. Jak na mój gust to grafika z CoH (z najnowszej wersji) wyprzedza tą z FoW przynajmniej o jeden rok świetlny. Wystarczy porówać sobiem odele czołgów. Albo chociażby budynków. Nie. CoH to to nie jest z cała pewnościa.

Mogę powiedzieć nawet wiecej poniewaz swego czasu gralem w demo FoW i srednio mi podeszlo. Nie zeby bylo zle. Nawet zaczynalem sie wciagac ale wtedy nadszedl CoH i dostalem amnezji :) FoW? jaki FoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:26, ddd-d2 napisał:

> Pozostaje trzymać kciuki, jak pamiętamy przed premierą Soldiers była podobna wrzawa, a
potem
> gra wywoływa tylko zniesmaczenie. :(
Bo wszyscy oczekiwali RTS''a zapominając, że twórcy inspirowali się grą Cannon Fodder.


Poprostu nie wszystkim przypadło do gustu to co oferowało Soldiers był to niespotykany dotąd miks blitzkriega (rts-a) Comandoss (taktyczna) i Silent Storm (strategia turowa) i wyszło z tego takie nie wiadomo co na wspaniałym silniku. Myślę, że z FoW będzie podobnie, tyle, że na niego czekają wierne rzesze fanów, oraz potężna konkurencja w postaci Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pod rząd, ale poprostu nie mogłem się powstrzymać od wrzucenia kolejnych screenów. Ślinka już mi cieknie. Popatrzcie na niektóre obrazki kamera ustawia się niemal w TTP, a oczywiście będzie obecny osławiony tryb Direct Control znany z pierwszej części! Takiej gry jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy problem ;/ mówią że od przybytku głowa nie boli. Pograłem w demo CoH, miałem już zamawiać EK a tu dowiduję się że Cenega wydaje FoW za 30 zeta. Chyba będę musiał obydiwe przetestować ;] ehh i jeszcze maturka w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:30, kombesista napisał:

No, już jutro premiera. :) Szkoda, że nie kupię z racji sprzętowych :(

hehe, dzieki za tego posta
wchodze na strone cenegi, patrze "jutro premiera", mysle super, pol weekendu bede czekal...
a tak dzisiaj po powrocie z roboty na polowanie :) chociaz jak znam cenege to i tak jutro albo w poniedzialek dopiero w mojej okolicy bedzie. no nic- empiki drzzyjcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faces of war zapowiada sie znakomicie i może konkurować z company of heroes ale po dłuzszym zamysle ze nie. ale jedno trzeba przyznać za gre za 30 zł dostanie się dobrą gre*(no nikt niewie jaki bedzie koncowy wynik) a także luksusowe wydanie tu cytuje :
W pakiecie, w poszerzanej, lakierowanej wsuwce znajduje się 100-stronicowe KOMPENDIUM Faces of War zawierające Instrukcję do gry, kompletny, oficjalny poradnik do gry i unikatowy album zdjęciowy.
no musze przyznac ze jeszcze nie widziałem gry tak luksusowo wydanej za takie pieniądze.
ps daje jeszcze fotke tego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 19:54, mike91 napisał:

ps daje jeszcze fotke tego pakietu.

Wygląda świetnie, mam nadszieję, że ta forma jest adekwatna do treści (rozgrywka)
Miejmy nadzieję, że takie ceny i wydania powoli będą się stawać standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:57, kombesista napisał:

Miejmy nadzieję, że takie ceny i wydania powoli będą się stawać standardem.


No cenega sie stara z tą rewolucją cenową . najlepszym tytułem goszcącym w tej seri był Call of Ctulhu(mogłem sie pomylić w nazwie:)) a teraz FOW może być prawdziwym hitem o ile ukraincy z bestway sie postarają to wiem co niebawem zagości na moim dysku twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:06, mike91 napisał:

> Miejmy nadzieję, że takie ceny i wydania powoli będą się stawać standardem.

No cenega sie stara z tą rewolucją cenową . najlepszym tytułem goszcącym w tej seri był Call
of Ctulhu(mogłem sie pomylić w nazwie:)) a teraz FOW może być prawdziwym hitem o ile ukraincy
z bestway sie postarają to wiem co niebawem zagości na moim dysku twardym :)

Ja na twoim miejscu wstrzymał bym się, aż do momentu poawienia się pierwszych recek, choć z drugiej strony, za te pieniądze warto kupić dla samego wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować