Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O zjeździe gram.pl i nieobecnościach słów kilka

189 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 07:54, HumanGhost napisał:

No prosze. Jednak potwierdza sie, że społecznosc graczy to nie sami faceci. Widzę trzy przedstawicielki
płci pięknej. Jedna to Sol z tego co moje oko wyłapuje. A reszta to nie wiem. Zresztą w ogóle
podpisy by się przydały pod tymi fotkami. :-)

Co do reszty w k tórymś z poprzednich postów pisałem które z dziewczyn były na zjeździe. Bez problemu zidentyfikujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 08:07, Marrbacca napisał:

Co do reszty w k tórymś z poprzednich postów pisałem które z dziewczyn były na zjeździe. Bez problemu zidentyfikujesz :)


A tak, juz znalazłem.
A tak btw - coś mi sie wydaje, że jak w przyszłym roku będzie organizowany zjazd to przybędzie znacznie więcej osób. Powodzenie przedsięwzięcia przyciąga więcej ludzi do kolejnego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 08:20, HumanGhost napisał:

A tak btw - coś mi sie wydaje, że jak w przyszłym roku będzie organizowany zjazd to przybędzie
znacznie więcej osób. Powodzenie przedsięwzięcia przyciąga więcej ludzi do kolejnego. :-)

Oj tak, ja właśnie sobie przeglądam wątek zjazdu od początku, zobaczyć jak to się rozkręcało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2006 o 07:06, Furrbacca napisał:

Ja nic nie powiedziałem, że knaguje się tylko do masztu ;P.


Nie powiedziałeś, chodziło mi o to że zgadujemy o so chozzi Monkowi. A Monk napisał że tą czynność robi się do masztu, ty zgadujesz że chodzi o knagowanie, więc ja się zastanawiam czemu akurat knagowanie, skoro knagować można nie tylko do masztu.

No, ale nie ważne.

Dnia 06.09.2006 o 07:06, Furrbacca napisał:

Poza tym są jachty, w których nie ma knag ''tych zakręcanych'' (nie pamiętam fachowej nazwy
;) ) i są tylko zaciskowe (również dla fałów). Da się na nich pływać i jest całkiem przyjemnie
:).


Czy o te zaciski to ci chodzi o takie "pieski" :p czy o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furr, Marr, Maślanka i inni ProŻeglarze a''la Pan Henio ;): Oj... widać, cosik mi się potentegowało ;P . No, zapewne chodziło o knagowanie, hyhy. Ale już postanowione w stopniu wysoce prawdopodobnym-w przyszłym roku idę na kurs/jadę na obóz :D . No, może nawet Kerofa dorwę, jeśli ten kce ;) .

Olki... ja chcę widzieć ten Twój tekst jako Najcięższy Gram Miesiąca w następnym CDA ;) !

Lumbago-nie martw się, ja też się w głównej mierze akceptuję i nie spieszy mi się do tego typu drastycznych zmian ;P .

GeoT: no nie denerwuj mnie, sekator jeszcze nie osechł ze Starej Juchy :] .

BTW: Na jednym z dymków było: "A mogłEm zabrać łopatkę..." Trza czytać uważniej ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk i Kerof - kursy - na zegrzu. Ale najpierw korzystając z tego żę jesteście niepełnoletni polecam wybrać się na 3 tygodniowy obóz wędrowny z Pajacu młodzieży. Kabinówki, i te sprawy, nauczycie się lać tak aby nie spowodować czterech zwrotów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:47, michal19 napisał:

Nie powiedziałeś, chodziło mi o to że zgadujemy o so chozzi Monkowi. A Monk napisał że tą czynność
robi się do masztu, ty zgadujesz że chodzi o knagowanie, więc ja się zastanawiam czemu akurat
knagowanie, skoro knagować można nie tylko do masztu.


Hmm... Ja bym zrozumiał, gdybyś powiedział coś w stylu "ale przecież nie tylko knaguje się do masztu, jeszcze można wsuwać lik w likszparę" ;P.

Dnia 06.09.2006 o 13:47, michal19 napisał:

No, ale nie ważne.


No właśnie ;).

Dnia 06.09.2006 o 13:47, michal19 napisał:

Czy o te zaciski to ci chodzi o takie "pieski" :p czy o coś innego?


Chodzi Ci o pieski samozaciskowe (to jest te na sprężynach)? Jeśli tak, to nie ;P. Knagi zaciskowe są często używane na omegach do wczepiania szotów foka. Wyglądają mniej więcej jak dwa kawałki plastiku z wyrytymi rowkami, by lina przesuwała się tylko w jedną stronę.
Zresztą nie ważne ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:53, Pustelnik88 napisał:

Nie chwaląc się :) Lurynowicz to mój najlepszy, kopnięty kumpel...

Jesus! Bracie! Cuda nie-widy! Wszedłeś na forum! A Diablo chociaż zarejestrowałeś? Buahaha!

Dnia 05.09.2006 o 22:53, Pustelnik88 napisał:

Nigdy nie wiadomo co mu do głowy strzeli... :D

Ty też dobrze o tym wiesz staruchu! :P Gwoli ścisłości dodam, że Pustelnik też nie jest do końca zdrowy :D

Dnia 05.09.2006 o 22:53, Pustelnik88 napisał:

Za rok napewno znajdzie się na zjeździe...

Amen!

Dnia 05.09.2006 o 22:53, Pustelnik88 napisał:

I film pewnie też zrobi.. Tym razem o tym jak się dostał na zjazd...:P

Prawda! :D

Jeszcze co do filmiku: niektórzy mają problemy z jego ściągnięciem, więc może mały tutorial:

Jak ściągnąć filmik?
Kliknij na ikonie pobierania prawy klawiszem i potem "Zapisz element docelowy".

Co do wrzucenia filmu na YouTube to mam wątpliwości co do legalności. W tej kwestii musiałby się wypowiedzieć ktoś z "Niebieskich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:25, lurynowicz napisał:

Co do wrzucenia filmu na YouTube to mam wątpliwości co do legalności. W tej kwestii musiałby
się wypowiedzieć ktoś z "Niebieskich".

No jeśli nie zrzekłeś się praw autorskich na rzecz CDP, to Ty jesteś właścicielem i możesz zrobić z tym filmem co Ci się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:24, Furrbacca napisał:

Hmm... Ja bym zrozumiał, gdybyś powiedział coś w stylu "ale przecież nie tylko knaguje się
do masztu, jeszcze można wsuwać lik w likszparę" ;P.


Fakt - to też mogłoby boleć :D

Dnia 06.09.2006 o 15:24, Furrbacca napisał:

Wyglądają mniej więcej jak dwa kawałki
plastiku z wyrytymi rowkami, by lina przesuwała się tylko w jedną stronę.


Tak - właśnie o te mi chodziło :)

No - to dogadaliśmy się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, prawdę mówiąc to ja jestem autorem i każdy to widzi, aczkolwiek nie chciałbym mieć żadnych kłopotów, że film przeznaczony dla odwiedzających gram.pl miałby znaleźć się gdzie indziej... Trza poczekać na opinię ludzi z CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:25, lurynowicz napisał:

Kliknij na ikonie pobierania prawy klawiszem i potem "Zapisz element docelowy".


no i nie idzie :( sciąga sie filmik który ma 5.2 kb i nie chce sie uruchomic wiesz jak to zrobic inaczej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo widze ze była super zabawa szkoda ze nie wchodziłem zbytnio na forum i nie widziałem tego ;) rodzice i tak by mnie nie puscili za młody jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ściągasz przez jakiś program typu FlashGet czy GetRight? Jeśli tak, to spróbuj normalnie, przez zwykłe domyślne okienko pobierania w twojej przeglądarce.

Już napisałem do Sol stosowny e-mail, mam nadzieję że coś z tym fantem da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że żadną siła i tak bym niepojechał:D Brak czasu kompletny brak czasu i możliwosci na pocieszenie tylko wiem gdzie to jest bylem tam 2 tyg wdczesniej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykłe domyslne okienko tez nie chodzi :) ten filmik jaki ma rozmiar bo u mnie pisze ze tylko 5 kb :( tym getrightem próbowałem tez nie idzie, szkoda myslałem ze se oglądne filmik podobno smieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:54, Ponury Żniwiarz napisał:

Szkoda że żadną siła i tak bym niepojechał:D Brak czasu kompletny brak czasu i możliwosci
na pocieszenie tylko wiem gdzie to jest bylem tam 2 tyg wdczesniej;p

I nic nie powiedziałeś? Ani nie odwiedziłeś? Niedobry, niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować