Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

1. Na skrzynce będzie nazwa gry, czy tylko oznaczenia amunicji?
2. Z czego będzie ta skrzynka? Wypadałoby, żeby była z metalu.
3. Czemu tak dużo EK? Nie drukuję pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 12:57, Arclight napisał:

1. Na skrzynce będzie nazwa gry, czy tylko oznaczenia amunicji?

oznaczenia amunicji

Dnia 06.09.2006 o 12:57, Arclight napisał:

2. Z czego będzie ta skrzynka? Wypadałoby, żeby była z metalu.

podobno ma być z metalu

Dnia 06.09.2006 o 12:57, Arclight napisał:

3. Czemu tak dużo EK? nie drukuję pieniędzy.

Nie musisz kupować wszystkich EK ;)

I tak ta EK jest tanio w porównaniu do innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

oznaczenia amunicji


To git.

Dnia 06.09.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

podobno ma być z metalu


Oby, oby

Dnia 06.09.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

Nie musisz kupować wszystkich EK ;)


EK Dark Messiah wypadałoby mieć

Dnia 06.09.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

I tak ta EK jest tanio w porównaniu do innych :)


Co prawda to prawda, dlatego zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się nasunąć pytanie, po co CDP było tyle aminucji, że zostało tak dużo skrzynek, że gry muszą w nie pakować? Czyżby skutki ostrej walki z konkurencją? :D Gry pewnie nie zamówię, ale pomysł świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:37, Sycylius napisał:

Zastanawiam sie między Company of Heroes a Dark messiah of M&M.Zainstaluje oba dema i wybiore
gre która mi pójdzie,gorzej będzie jak mi zadna nie odpali:(:(:(:(


ponoc CoH bedzie miało gigantyczne wymagania w cdp insaide W CDA było ze ta gra ma
Procek 3.0 Ghz 1 gb ramu 128 mb vram Mam nadzieje ze to nieprawda tylko błąd w druku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przez miesiąc ekipa CDP jeździła po znanych miejscach bitew z drugiej wojny światowej i biegali z wykrywaczami metalu, żeby te skrzynki poznajdywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:42, mike91 napisał:

> Zastanawiam sie między Company of Heroes a Dark messiah of M&M.Zainstaluje oba dema i
wybiore
> gre która mi pójdzie,gorzej będzie jak mi zadna nie odpali:(:(:(:(

ponoc CoH bedzie miało gigantyczne wymagania w cdp insaide W CDA było ze ta gra ma
Procek 3.0 Ghz 1 gb ramu 128 mb vram Mam nadzieje ze to nieprawda tylko błąd w druku :/


Oficjalnie:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty * 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256 MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza

Z własnego doświadczenia powiem, że nie spełniam rekomendowanych wymagań a gra i tak śmigała mi na full detalach (mówię o becie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2006 o 14:04, Jay Z napisał:


Oficjalnie:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon
XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel
Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty
* 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB
wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256
MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza

Z własnego doświadczenia powiem, że nie spełniam rekomendowanych wymagań a gra i tak śmigała
mi na full detalach (mówię o becie).


Może i mi pojdzie mam zaczarowany procesor ale jego magia działa chyba tylko w FPS-ach(bo odpalam take co mają min 2.0 do 2,4 Ghz) a bym chciał zeby CoH działało bo gra szykuje sie kapitalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę.... taki dobry pakiet za 100zł!?

Heh,upgrade komputera to ja planuje na trochę później,ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamówić grę już teraz... najwyzej poczeka pare miesięcy na półce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2006 o 14:04, Jay Z napisał:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon
XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel
Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty
* 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB
wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256
MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza

Z własnego doświadczenia powiem, że nie spełniam rekomendowanych wymagań a gra i tak śmigała
mi na full detalach (mówię o becie).

Widzę ogromne wymagania! Skoro mówisz, że śmigało na Twoim słabszym kompie to powiedz mi czy pójdzie chociaż na średnich na moim.

AMD Athlon 3000+ (1,8 GHz), 1024 MB RAM, GF 6600GT 128 mb VRAM pixel shader 3.0 i Direct 9.0c.
Gra wygląda w EK naprawdę suuper i zastanawiam się czy kupić ją czy Age of Empires: WarChiefs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 14:20, Budyn napisał:

Widzę ogromne wymagania! Skoro mówisz, że śmigało na Twoim słabszym kompie to powiedz mi czy
pójdzie chociaż na średnich na moim.

AMD Athlon 3000+ (1,8 GHz), 1024 MB RAM, GF 6600GT 128 mb VRAM pixel shader 3.0 i Direct 9.0c.
Gra wygląda w EK naprawdę suuper i zastanawiam się czy kupić ją czy Age of Empires: WarChiefs
:P


Myślę, że spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2006 o 14:04, Jay Z napisał:

Oficjalnie:
[...]
Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256
MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza

Z własnego doświadczenia powiem, że nie spełniam rekomendowanych wymagań a gra i tak śmigała
mi na full detalach (mówię o becie).


No to suuper :D. Napewno będzie mi chodziło, ale dla pewności zasysam demo (z fileplanet.com). CDP ma już w kieszeni moje 99,90 :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po wydaniu Heoresa V nigdy więcej nie zobaczę, aż tak odjechanej edycji kolekcjonerskiej gry i cieszę się, że się myliłem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować