Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

> > Zastanawiam sie między Company of Heroes a Dark messiah of M&M.Zainstaluje oba dema i
> wybiore
> > gre która mi pójdzie,gorzej będzie jak mi zadna nie odpali:(:(:(:(
>
> ponoc CoH bedzie miało gigantyczne wymagania w cdp insaide W CDA było ze ta gra ma
> Procek 3.0 Ghz 1 gb ramu 128 mb vram Mam nadzieje ze to nieprawda tylko błąd w druku :/


Oficjalnie:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty * 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256 MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza

Z własnego doświadczenia powiem, że nie spełniam rekomendowanych wymagań a gra i tak śmigała mi na full detalach (mówię o becie).

Ciekawe jakim cudem skoro do full tekstur potrzeba 512 mb karty (na moim x1900gt w ogóle wtedy sie nawet nie włacza). Ciekawe po raz drugi, że mi na full nie chodzi a jestem dużo ponad wymagania rekomendowane.(min fps 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w to demo i coraz bardziej mi sie podoba! Polecam wszystkim!
Tylko nie wciskajcie klawisza ENTER, bo gra sie od razu wywala... dziwne?? Co ten klawisz robi? U mnie powoduje automatyczny zwis... dziwne, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo skończone , potyczka ukończona jako infantry commander... Jezcze 2 rozgrywki na demo i... trzeba będzie czekać na premiere! Edycja kolekcjonerska zamówiona... Pakować spadochrony,ładować karabiny i do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem EK, pomysł CDP jest super, gra najlepszy RTS w historii moim zdaniem, efekty specjalne i fizyka lepsza niz w wielu FPsach ( :D ) jednak obawiam sie o kod siecowy. W becie byl koszmarny ale mam nadzieje ze do premiery kupia lepszy serwer albo wydadza jakies patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania do kiedy można zgłaszać zamówienia i czy by mi poszło na minimalnych wymaganiach niezacinając się ? AMD Athlon (MT)xp 2200+ 1.80Ghz 512mb ram geforce fx 5600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 11:45, Monastor napisał:

Dla takiej edycji można dać sobie rękę uciąć


dobra to zrobimy dill :) ja ci utne reke a w zamian dam gre :) pasuje ? A jak nie to nie gadaj glupot bo bedziesz goloslowny i nie wiarygodny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:10, libero85 napisał:

> Dla takiej edycji można dać sobie rękę uciąć

dobra to zrobimy dill :) ja ci utne reke a w zamian dam gre :) pasuje ? A jak nie to nie gadaj
glupot bo bedziesz goloslowny i nie wiarygodny ;p

Ech... to jest tylko takie powiedzonko :P

Poza tym, co Ty byś zrobił z moją ręką? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:17, Monastor napisał:

Poza tym, co Ty byś zrobił z moją ręką? ;>


można by ją posiadać :) np w zamrażarce :P albo preparat z niej zrobić ;) i sie uczyć budowy anatomicznej ręki :D ale to calą rękę oddajesz ? czy ytlko dłoń ? ;)

taka skrzynke na amunicję można zakupić na allegro za 20 zł ;)

czy ktoś wie ile będzie egzemplarzy tej edycji kolekcjonerskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 12:22, morthi napisał:

taka skrzynke na amunicję można zakupić na allegro za 20 zł ;)

Ale jest bez gry w środku :)
Skoro to takie tanie to dostaniecie najwyżej obcięte paznokcie :P

Jacyś chętni? :P Próbka Monastora za pudełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

US ARMY SKRZYNKA AMUNICYJNA - tak się aukcja nazywa :) na której możemy się zaopatrzyć w taka skrzyneczkę :)

paznokcie ? to chyba tylko na voodoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować