Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 17:00, Tomi_323 napisał:

Witam,

Chciałbym zakupić grę StarCraft w sklepie gram.pl. Jednak za Chiny ludowe nie moge znaleźdź tam tej gry. Ktoś mi
może to wyłumaczyć?


heh jest w ''katalogu''... to po prawej stronie... zjezdzasz suwakiem w dol i jak byk pisze StarCraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że "jest napisane" :], a poza tym gra rzeczywiście nie figuruje sklepie.
Pytanie tylko czy w ogóle czy "jeszcze" nie figuruje.

A poza tym - cena SC jest dla mnei chora. Od pięciu latta gra kosztuje 50zł i od tego czasu ani razu nie widziałem obniżki jej ceny (raz do 47 ;p).
Co prawda uwielbiam Starcrafta, ale mam sporo innych wydatków za 50zł niż pochłaniający godziny czas i już, nie nowy produkt :].

Drugie pytanie: ile osób rocznie wydaje pół bańki na SC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:47, Backside napisał:

Zacznijmy od tego, że "jest napisane" :], a poza tym gra rzeczywiście nie figuruje sklepie.
Pytanie tylko czy w ogóle czy
"jeszcze" nie figuruje.

A poza tym - cena SC jest dla mnei chora. Od pięciu latta gra kosztuje 50zł i od tego czasu ani
razu nie widziałem obniżki jej ceny (raz do 47 ;p).
Co prawda uwielbiam Starcrafta, ale mam sporo innych wydatków za 50zł
niż pochłaniający godziny czas i już, nie nowy produkt :].

Drugie pytanie: ile osób rocznie wydaje pół bańki na SC ?


Masz sporo racji. Proponował bym dodać StarCrafta do NXK. Tak samo Diablo II. Rozumiem, że to legenda itp. Ale gra jest stara jak świat ;P a 99 zł (!) To przesada. I Ciekawe, kiedy SC będzie dostępny w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:56, Tomi_323 napisał:

Masz sporo racji. Proponował bym dodać StarCrafta do NXK. Tak samo
Diablo II. Rozumiem, że to legenda itp. Ale gra jest stara jak świat ;P a 99 zł (!) To przesada. I Ciekawe, kiedy SC będzie
dostępny w sklepie.


Ja się z SC zgadzan co by było w NXK, ale Diablo II nie ! Czemu ? Bo jeszcze nie czas. I tak wszycy wiedzą, że DII jest klasyką, a i mogą kupić gdzieś w necie za 3 dychy. Wiem, że to więcej niż 19,90 , ale D II to z dobra jak narazie gra na 20 zeta. Poczekałbym roczek i wtedy :D Albo na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:31, Dark_Kai230 napisał:

> Masz sporo racji. Proponował bym dodać StarCrafta do NXK. Tak samo
> Diablo II. Rozumiem, że to legenda itp. Ale
gra jest stara jak świat ;P a 99 zł (!) To przesada. I Ciekawe, kiedy SC będzie
> dostępny w sklepie.

Ja się z SC zgadzan
co by było w NXK, ale Diablo II nie ! Czemu ? Bo jeszcze nie czas. I tak wszycy wiedzą, że DII jest klasyką, a i mogą kupić
gdzieś w necie za 3 dychy. Wiem, że to więcej niż 19,90 , ale D II to z dobra jak narazie gra na 20 zeta. Poczekałbym roczek
i wtedy :D Albo na święta.


Co Ty mówisz? wolisz dać 99 zł zamiast 20 zł (!) i tylko dlatego że gra jest ''''klasyką''''? Ja wole mieć gierke w pudełku NXK i dać 20 dyszki zamiast mieć kartonowe pudełko rozmiaru A4 które będzie się kurzyło na szafie i wydać 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:33, Vel Grozny napisał:

A zauważyliście, że w Wirtusie jest SC+BW+Diablo+W2 za 50 zeta (premiera w listopadzie)? Blizzard Pak to się nazywa...


Hmmm ja tam bym wolał Paka ale z Diablo II i W3FT Bo kto gra w Diablo I ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:43, Tomi_323 napisał:

Hmmm ja tam bym wolał Paka ale z Diablo II i W3FT Bo kto gra w Diablo I ;P


Podejrzewam, że na to za wczenie. Może za 5 -10 lat, gdy będzie to trzeba pod jakimś emulatorem uruchamiać :D Gry Blizzarda bardzo powoli tanieją... Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz już Diablo 2 nie wyglada zbytnio ciekawie jeżeli chodzi o grafikę, a za 5 lat kiedy w domu każdy będzie miał PC z napedem atomowym i chłodzeniem z freonem a za oknem będą latać UFO to o Diablo 2 już nikt nie będzie pamietał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam StarCrafta z dodatkiem Brood War, w dużych kartonowych pudełkach A4, na jednym jest piękny Zerg, na drugim urocza Kerrigan ;)
Pamiętam, jak miał się ukazać dodatek i stałem przed sklepem od rana, czekając na przyjście towaru. Niestety, spędziłem tam parę godzin, bo kurier się spóźniał... ale warto było!
Dla mnie to najlepsza gra wszechczasów! Klimat na 1000%, po dzień dzisiejszy zachwyca mnie grafika, muzyka i jakość rozgrywki!
Pozdrawiam innych fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem StarCrafta w Media Markt za 48,90 złotych :D

Wg. mnie jest to bardzo przystępna cena w szczególności iż później czekają Cię godziny spędzone na BattleNet. A jak dla kogoś nawet wizja zapłacenia 5 dych to może przecież skorzystać z Allegro gdzie sprzedają cd-keye do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:16, Tomi_323 napisał:

>skorzystać z Allegro
> gdzie sprzedają cd-keye do gry :)

Hmm promujesz piractwo? :>



promujesz debilizm?

Następnym razem wczytaj się bardziej w tekst zanim odpowiesz

Aha, która rase uwielbiacie najbardziej bo ja jestem tylko specjalistą od zergów :D nie ma to jak wpada ci do bazy masa lingow i rozwala wszystko co poadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:58, s2nto napisał:

> >skorzystać z Allegro
> > gdzie sprzedają cd-keye do gry :)
>
> Hmm promujesz piractwo? :>


promujesz
debilizm?

Następnym razem wczytaj się bardziej w tekst zanim odpowiesz

Aha, która rase uwielbiacie najbardziej bo ja
jestem tylko specjalistą od zergów :D nie ma to jak wpada ci do bazy masa lingow i rozwala wszystko co poadnie :D


Słuchaj: Sprzedawanie samego CD KEY`a jest złamaniem licencji gry, więc jest to NIElegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft to legenda i nic tego nie zmieni... ta gra wyznaczała drogi rozwoju dla wszystkich obecnych strategii... szczególnie jeżeli chodzi o taktykę... bo w innych grach bierzesz full best jednostek i nawalsz na przeciwnika i wygrywasz... probowalem zrobic tak w starcrafcie ( Mutaliski na full, Guardiany, Battlecruisery itp. ) no i cóż... nie minelo 5 sekund a juz tego nie miałem... Jestem za żeby StarCraft + BW był w NXK ale wątpie żeby Blizzard wyraził na to zgodę ( Chociaz CDP chyba jej nie potrzebuje :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:35, WorldWar3PL napisał:

StarCraft to legenda i nic tego nie zmieni... ta gra wyznaczała drogi rozwoju dla wszystkich obecnych strategii... szczególnie
jeżeli chodzi o taktykę... bo w innych grach bierzesz full best jednostek i nawalsz na przeciwnika i wygrywasz... probowalem
zrobic tak w starcrafcie ( Mutaliski na full, Guardiany, Battlecruisery itp. ) no i cóż... nie minelo 5 sekund a juz tego
nie miałem... Jestem za żeby StarCraft + BW był w NXK ale wątpie żeby Blizzard wyraził na to zgodę ( Chociaz CDP chyba jej
nie potrzebuje :> )

>Zgadzam sie z tobą.U mnie w swoim czasie w starcrafta grała cała rodzina oprócz psa i mamy.a propo wszystkich jednostek na full też tak próbowałem inic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować