Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Jakie masz apm?
E tam, ja grałem jeszcze mniej, nie wiem czy 50 tego wyjdzie, i niekoniecznie tylko na bn;]...
Też protossami.


No a odwołując się do pytania - całkiem chętnie, ale obecnie coś ze mną zdrowotnie nie tak więc najszybciej chyba będę mógł w niedzielę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:36, BioZ napisał:

Jakie masz apm?


heh w sumie nigdy tego nie sprawdzalem... teraz pewnie slabe bo ostatni raz gralem na poczatku czerwca ale w czasach swojej swietnosci srednie apm moglo byc cos kolo 120 a teraz boje sie ze i 70 nie bedzie... oczywisie niema mowy o nabijaniu rytmu na poczatku bo zazwyczaj w ogole o tym nie pamietam:D

Dnia 28.11.2007 o 19:36, BioZ napisał:

No a odwołując się do pytania - całkiem chętnie, ale obecnie coś ze mną zdrowotnie nie tak
więc najszybciej chyba będę mógł w niedzielę;).


spoksik to jak cos to zagadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:17, Mechu95 napisał:

Male pytanko...jak sprawic zeby replaye z http://sc.gosugamers.net/replays/ mi dzialaly? Bo
nie mam pojecia jak je odpalic ;)


musisz miec gre w odpowiedniej wersji tzn np 1.15 do najnowszych a do najstarszych bodajze 1.10 bo od tej juz chyba byly repy... kopiujesz replay do folderu starcraft\maps\replays, wchodzisz do gry do singla i jak masz wybor rasy to na dole masz napisane replays i tam wchodzisz i wybierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:38, Noirr napisał:

> Male pytanko...jak sprawic zeby replaye z http://sc.gosugamers.net/replays/ mi dzialaly?
Bo
> nie mam pojecia jak je odpalic ;)

musisz miec gre w odpowiedniej wersji tzn np 1.15 do najnowszych a do najstarszych bodajze
1.10 bo od tej juz chyba byly repy... kopiujesz replay do folderu starcraft\maps\replays, wchodzisz
do gry do singla i jak masz wybor rasy to na dole masz napisane replays i tam wchodzisz i wybierasz


Wielkie dzieki :D nigdy nie wiedzialem co z tymi replayami robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją "the Big push" czy jakoś tak jest to misja terranow. pozabijałem wszystko co sie rusza a nie ma konca jeszcze.
a zadania są dwa generaŁ musi przetrwac i mam wyeliminowac baze wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:47, Illidan Shando napisał:

Witam mam problem z misją "the Big push" czy jakoś tak jest to misja terranow. pozabijałem
wszystko co sie rusza a nie ma konca jeszcze.
a zadania są dwa generaŁ musi przetrwac i mam wyeliminowac baze wroga.


w takim razie czegos nie zniszczyles... poszukaj dokladnie w rogach map, w prawym gornym bedziesz miec starporty, w lewym gornym jakis bunkier... po prawiej stronie mapy na podwyzszeniu poszukaj wiezyczek... mozliwe ze gdzies ci sie zablakal jakis budyneczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:04, Noirr napisał:

> Witam mam problem z misją "the Big push" czy jakoś tak jest to misja terranow. pozabijałem

> wszystko co sie rusza a nie ma konca jeszcze.
> a zadania są dwa generaŁ musi przetrwac i mam wyeliminowac baze wroga.

w takim razie czegos nie zniszczyles... poszukaj dokladnie w rogach map, w prawym gornym bedziesz
miec starporty, w lewym gornym jakis bunkier... po prawiej stronie mapy na podwyzszeniu poszukaj
wiezyczek... mozliwe ze gdzies ci sie zablakal jakis budyneczek:D


dzieki no fakt jedna wierzyczka została na skraju mapy a mi zeszło z godzine jej znalezienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja! Z kilkumiesięcznym poślizgiem Snowflake Entertainment wypuścił demo PR. Nic, tylko odwiedzić ich stronę ( http://www.wc3campaigns.net/revolution/, jakby ktoś chciał wiedzieć) i ściągać :) (co ciekawe, plik nie jest aż taki ciężki, jak można byłoby się obawiać - to tylko ~131 MB).
PS Warto mieć płytki z SC i BW pod ręką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:44, Noirr napisał:

> Jakie masz apm?

heh w sumie nigdy tego nie sprawdzalem... teraz pewnie slabe bo ostatni raz gralem na poczatku
czerwca ale w czasach swojej swietnosci srednie apm moglo byc cos kolo 120 a teraz boje sie
ze i 70 nie bedzie... oczywisie niema mowy o nabijaniu rytmu na poczatku bo zazwyczaj w ogole
o tym nie pamietam:D

> No a odwołując się do pytania - całkiem chętnie, ale obecnie coś ze mną zdrowotnie nie
tak
> więc najszybciej chyba będę mógł w niedzielę;).

spoksik to jak cos to zagadaj...


Ja z chcęcią zagram z kimś stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem "niedawno" pojawił się patch 1.15.2. Niby nic - lista zmian nie jest kosmicznie długa, ale ta na pewno ucieszy wiele osób:
- StarCraft and StarCraft: BroodWar no longer require the CD while playing the
game.

Po prostu wow. teraz czekamy na podobnego patcha do WIII RoC/TFT ;) (z nim teoretycznie sprawa jest prostsza - wszystkie potrzebne pliki są na hdd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:15, Blackhand napisał:

Całkiem "niedawno" pojawił się patch 1.15.2. Niby nic - lista zmian nie jest kosmicznie
długa, ale ta na pewno ucieszy wiele osób:
- StarCraft and StarCraft: BroodWar no longer require the CD while playing the
game.

Po prostu wow. teraz czekamy na podobnego patcha do WIII RoC/TFT ;) (z nim teoretycznie
sprawa jest prostsza - wszystkie potrzebne pliki są na hdd).


Wiecie co potrzeba zrobić, żeby to tak działało?? Mówili, że po zpatchowaniu trzeba plik Install.exe przekopiować, ale sprawdzałem i dalej nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo skopiowanie nie wystarczy - trzeba jeszcze zmienić nazwę pliku na StarCraft.mpq, jeśli się ma "gołego" SC lub na BroodWar.mpq, jeśli się ma SC z BW (dodatkowo trzeba mieć wyłączone w Windowsie ukrywanie rozszerzeń plików, bo inaczej nici ze zmiany nazwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:00, Tomi_323 napisał:

Witam,

Chciałbym zakupić grę StarCraft w sklepie gram.pl. Jednak za Chiny ludowe nie moge znaleźdź
tam tej gry. Ktoś mi może to wyłumaczyć?


Wiem że user Tomi 323 na pewno już kupił SC, ale dla tych którzy mają zamiar, a mają problem ze znalezieniem napiszę że StarCraft w Polsce jest rozpowszechniany w Platynowej Kolekcji (Antologia Blizzard) razem z Diablo oraz Warcraft II z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:15, Blackhand napisał:

Całkiem "niedawno" pojawił się patch 1.15.2. Niby nic - lista zmian nie jest kosmicznie
długa, ale ta na pewno ucieszy wiele osób:
- StarCraft and StarCraft: BroodWar no longer require the CD while playing the
game.

Po prostu wow. teraz czekamy na podobnego patcha do WIII RoC/TFT ;) (z nim teoretycznie
sprawa jest prostsza - wszystkie potrzebne pliki są na hdd).



Super że ten patch powoduję że nie trzeba wkładać CD, bo wreszcie nie będę musiał grzebać w szafce z grami aby znaleźć SC. Do W3 i TFT też coś takiego by się przydało i oczywiście do Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:15, Blackhand napisał:

Całkiem "niedawno" pojawił się patch 1.15.2. Niby nic - lista zmian nie jest kosmicznie
długa, ale ta na pewno ucieszy wiele osób:
- StarCraft and StarCraft: BroodWar no longer require the CD while playing the
game.

Po prostu wow. teraz czekamy na podobnego patcha do WIII RoC/TFT ;) (z nim teoretycznie
sprawa jest prostsza - wszystkie potrzebne pliki są na hdd).


Heh, to na pewno lepsze od BWLoadera. Co do WCIII to na pewno też to wprowadzą. Moda na gry chodzące "z płyty" odchodzi do lamusa... więc co miał zrobić ponadczasowy SC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:26, luzac napisał:

Heh, to na pewno lepsze od BWLoadera. Co do WCIII to na pewno też to wprowadzą. Moda
na gry chodzące "z płyty" odchodzi do lamusa... więc co miał zrobić ponadczasowy SC?


To co do tej pory ;) Czyli wszystko możliwie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 18:02, Blackhand napisał:

Samo skopiowanie nie wystarczy - trzeba jeszcze zmienić nazwę pliku na StarCraft.mpq,
jeśli się ma "gołego" SC lub na BroodWar.mpq, jeśli się ma SC z BW (dodatkowo trzeba
mieć wyłączone w Windowsie ukrywanie rozszerzeń plików, bo inaczej nici ze zmiany nazwy).

Jeśli ma się BroodWara trzeba OBA pliki skopiować i odpowiednio im nazwy pozmieniać.... przynajmniej jeżeli interesuje nas gra w kampanie. Choć w instrukcji pisało chyba tylko o jednym. Cóz... myśleli widać o graczach mplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie weryfikowałem tego sposobu, podałem tylko za instrukcją z BN :), a tam jest tak, jak napisałem wcześniej. Zresztą pewnie jest tak, jak napisałeś - w końcu np. filmy gra doczytuje z CD, więc trochę dziwne by to było, gdyby się okazało, że BW zawiera również wszystkie pliki z "podstawki" :). Inna sprawa, że jest to trochę nieekonomiczny sposób, bo pewne dane (np. muzyka) dublują się w obu plikach, mógł to Blizzard jakoś bardziej elegancko rozwiązać (np. osobny plik exe, który by zrobił wszystko za gracza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Samo skopiowanie nie wystarczy - trzeba jeszcze zmienić nazwę pliku na StarCraft.mpq,
>
> > jeśli się ma "gołego" SC lub na BroodWar.mpq, jeśli się ma SC z BW (dodatkowo trzeba
>
> > mieć wyłączone w Windowsie ukrywanie rozszerzeń plików, bo inaczej nici ze zmiany
> nazwy).
> Jeśli ma się BroodWara trzeba OBA pliki skopiować i odpowiednio im nazwy pozmieniać....
> przynajmniej jeżeli interesuje nas gra w kampanie. Choć w instrukcji pisało chyba tylko
> o jednym. Cóz... myśleli widać o graczach mplayer.

No mi starczyło tylko skopiowanie z BW płytki i działa, a kampanie już raz przeszedłem i więcej mi nie trzeba ;0

BTW thx za info Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować