Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Miał ktoś może taki problem że jak uruchamia starcrafta w menu gł skaczą jakieś czarne paski i ogólnie w całej grze tak jest ?? po zainstalowaniu na podstawowej wersji było tak samo jak teraz po zainstalowaniu brod wara + najnowsza łatka już nie było tego lecz dzisiaj włączam dalej grę i jak już wspominałem mam pokazy czarnych kresek na połowę monitora ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym paku Antologia Blizzard jest Starcraft + dodatek, jaka jest największa rozdzielczość na której można grać w tą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 10:09, tosz napisał:

w tym paku Antologia Blizzard jest Starcraft + dodatek, jaka jest największa rozdzielczość
na której można grać w tą grę ?


Tylko i wyłącznie 640 x 480 pixeli. Jedynie z "płaskich" gier Zamieci to aby Diabełek dwójeczka się dorobił łatki zwiększającej rozdziałkę do 800 x 600. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 11:37, tosz napisał:

to kicha, mam monitor 22 cale i w diablo 2 nie da się grać , a co dopiero przy rozdzielczości
640x480


Nie przejmuj się... Ja mam 24" i jakoś się gra, tylko, że wszystko jakieś ogromne takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem się zapytać, czy istnieje jakikolwiek sposób, żeby uruchomić StarCrafta w większej rozdzielczości niż 640x480. Ale z kilku powyższych postów wnioskuje, że nie da rady... Wielka szkoda, bo uwielbiam StarCrafta, ale ta tragicznie niska rozdzielczość, dla kogoś kto (tak jak ja) nie ma zahartowanych oczu, niestety strasznie kuje w oczęta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grasz z włączonym, czy wyłączonym Xfire ? Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem gdzieś, że StarCraft lubi się właśnie w ten sposób krzaczyć przy włączonym Xfire. Spróbuj zagrać z włączonym i wyłączonym Xfire, i napisz czy coś to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano se ne da, gdyż sześćsetczterdziestkę ma on wpisaną w kod gry i nawet nie ma jakiegoś pliku, którym można by się pobawić by troszkę staruszka ucywilizować. Ale spróbuj może mimo to? Ja osobiście polecam miast z przerażeniem oglądać Ważki i Goliaty większe od całych armii w SupComie ;) przełączyć się na rozmiar oryginalny lub grę w okienku i psuć sobie oczy próbując trafić kursorem pojedyńczego Zerglinga. ;) Sam to właśnie robię i po pierwszym szoku da się do tego przyzwyczaić, zresztą przyjemność grania skutecznie koncetruje uwagę na sobie niż na pikselach... czasami tylko jak człowiek spojrzy w lustro to się przerazi widząc te gały zaczerwienione (inna sprawa, że gram w niego na netbooku 9 cali - to była pierwsza gra jaką wymyśliłem że mógłbym na nim uruchomić - a tu wszystko jest taakiee malusie ^^'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja jednak mimo wszystko, wolę nie kombinować z graniem w okienku itp., bo jeszcze przekombinuje i co będzie. ;P Od kiedy pamiętam zawsze miałem duże monitory i dawniej niska rozdzielczość w SC w ogóle mi nie przeszkadzała, ale w Stara dawno już nie grałem. Pewnie jest to kwestia przyzwyczajenia, jak zdołałem odzwyczaić się od niskich rozdzielczości, to ponowne do nich przyzwyczajenie pewnie nie będzie łatwe, ale SC ma przecież ogromną grywalność, a to najlepsza z możliwych motywacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 12:32, Sebat1 napisał:

A grasz z włączonym, czy wyłączonym Xfire ? Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem
gdzieś, że StarCraft lubi się właśnie w ten sposób krzaczyć przy włączonym Xfire. Spróbuj
zagrać z włączonym i wyłączonym Xfire, i napisz czy coś to pomogło.



Faktycznie z wyłączonym Xfire działa normalnie :o Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie powrócić, do SC, lecz mam spory problem - latają mi głupie czarne paski i mam wielki (tak z 1/10 ekranu) kwadrat w rogu. Ma ktoś na to radę? Patch nie pomógł.
System to XP, karta graficzna to GF 8600, zaś procek to AMD Athlon x2 3600 (co do numerka nie mam pewności)
Przepraszam. Nieakualne - to wina Xfire. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2009 o 18:56, TTBoS napisał:

Faktycznie z wyłączonym Xfire działa normalnie :o Dzięki za pomoc.

Czasem najtrudniej wpaść na te najprostsze rozwiązania. ;P Nie ma za co. ;)

Bartek 93
LOL xD i w ten oto sposób pomogłem dwóm graczom, rozwiązać ten sam problem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zacznij rozgrywkę w trybie Free For All (w trybie Melee wszyscy są przeciwko Tobie), najlepiej na mapie na 2 graczy. Tak w skrócie: odeprzyj pierwsze ataki wroga, zdobywaj złoża na mapie, a gdy przeciwnikowi skończy się kasa, lub po prostu zyskasz nad nim sporą przewagę - zniszcz go. Jak dla mnie żadna filozofia wygrać z komputerem... co innego z innym człowiekiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:11, KaRkAsZo napisał:

jakm a sie starcraft na windows vista i na lepszym kompie? rozdzielczosc 1600x1200...


SC ma rozdzielczosc 640x480 jesli dobrze pamietam, ale to zaden problem (chociaz graficznie powalac nie bedzie ;)

Dnia 30.06.2009 o 22:11, KaRkAsZo napisał:

a jakie polecacie ksiazki nt. tej gry?


Książki? Ouch.. Jak chcesz sie nauczyc grać to sciagnij pare powtorek gdzei gra ktos twoja ulubiona rasa i ogladaj jakie rzeczy buduje w jakich ilosciach przeciw jakim wrogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 00:05, Volvox napisał:

SC ma rozdzielczosc 640x480 jesli dobrze pamietam, ale to zaden problem (chociaz graficznie
powalac nie bedzie ;)

Ale oglnie grafa przystepna jak ta z Fallouta?

Dnia 01.07.2009 o 00:05, Volvox napisał:

Książki? Ouch.. Jak chcesz sie nauczyc grać to sciagnij pare powtorek gdzei gra ktos
twoja ulubiona rasa i ogladaj jakie rzeczy buduje w jakich ilosciach przeciw jakim wrogom.

Nie, ksiazek to czytania o tym swiecie dla rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować