Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś podać link do polskiej strony z opisami jednostek z SC? Bo mam grę z serii Bestseller i instrukcja (pełna na płytce) jest po angielsku, a po polsku to tylko pudełko i broszurka z informacjami (jak zainstalować, zmiany, historia) z BroodWara. A ma ktoś po polsku instrukcję? Może będzie ktoś tak miły i mi ją prześle na maila? lowcagier@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Czy ktoś wie skąd sciągnąć patcha PL do tej gry czy może lepiej wziąść się za naukę angielskiego;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć się za naukę angielskiego. To zawsze się przyda. :-) W Starcrafcie nie ma zresztą aż tak trudnych tekstów. Wystarczy podstawowa znajomość i ewentualnie słownik pod reką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat ogólny to chciałbym powiedzieć co mślę o tej grze.
(moja recenzja)

Najlepszy RTS
dodano: 24 listopada 2005, autor: NomenNescio

To klasyka tego gatunku. Trzy unikatowe rasy. Fantastyczna fabuła. Wile jednostek dzięki, którym możesz opracować dużą ilość strategii. Do tego wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym co sprawia, że musisz szybko i trafnie podejmować swoje zagrania taktyczne. Mógłbym pisać o tej grze jeszcze więcej, niestyety nie mogę, ponieważ poprosty na wyrażenie tego co myślę o tej grze POPROSTU BRAK MI SŁÓW !!!

P.S.1 Nic dziwnego, że po tylu latach nadal jest w cenie.
P.S.2 Ma niezwykłą grywalność i dynamizm (jest o wiele szybsza i dynamiczna niż WarCraft 3)
P.S.3 Po tak wielu latch (bo gra jest naprawde stara) gra w nią mnóstwo ludzi na battle.net, a nawet są rozgrywane mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 11:30, HumanGhost napisał:

Lepiej wziąć się za naukę angielskiego. To zawsze się przyda. :-) W Starcrafcie nie ma zresztą
aż tak trudnych tekstów. Wystarczy podstawowa znajomość i ewentualnie słownik pod reką.


A była w ogóle polska instrukacja do Starcrafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jakiś czas temu o patchu z nową rasą(mutacja protoss z zerg???) tylko nie wiem ile w tym prawdy. Czy ktoś zna jakieś szczgóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi link przysłali z gram.pl na moje konto. Wydaje mi się że trzeba miec antalogia blizzarda i ja zarejestrować na stronie gram.pl.

Dnia 21.12.2005 o 22:12, Łowca Gier napisał:

> Witam. Polska instrukcja jest dostępna na stronie www.gram.pl.

A podaj link do instrukcji! Ja szukałem i nie znalazłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 17:02, Lucas01 napisał:

Witam. Mi link przysłali z gram.pl na moje konto. Wydaje mi się że trzeba miec antalogia blizzarda
i ja zarejestrować na stronie gram.pl.


A ja mam zarejestrowany Star z serii BestSeller! A mógłbyś podać link na forum? Albo wysłać mi instrukcję na maila? (adres podałem w pierwszym poście tej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie ze mną przez gg - 2628351

Dnia 24.12.2005 o 09:49, Łowca Gier napisał:

> Witam. Mi link przysłali z gram.pl na moje konto. Wydaje mi się że trzeba miec antalogia
blizzarda
> i ja zarejestrować na stronie gram.pl.

A ja mam zarejestrowany Star z serii BestSeller! A mógłbyś podać link na forum? Albo wysłać
mi instrukcję na maila? (adres podałem w pierwszym poście tej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe..co to słyszę...polska instrukcja/.Też mam StarCrafta z serii Best$eller...jak już jesteście tacy dobrzy to wyślijcie mi też instrukcję na mejla... sledziu_w@op.pl będę wdzięczny....a tak to StarCraft jest po prostu super...brak słów żeby go opisać.....Wesołych Świąt wszystim forumowiczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :/. Polska instrukcja do Diablo 2 jest podana na stronie "na talerzu", a do SC to już nie łaska :/. A co mają zrobić tacy, jak ja, którzy mają SC z Bestsellerów, z edycji nieobjętej rejestracją elektroniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 14:05, Lucas01 napisał:

Na maila coś nie chce dojść. Nie wiem czemu. Kontak przez gg 2628351

Mógłbyś mi podesłać tego linka na nr 6024719?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować