Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

StarCraft

1087 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2014 o 14:04, Maurycy_69 napisał:

> Spróbuj zrobić Alt+Tab. Mi pomogło.
no coś tam się okazało ale kolory popaprane i jak coś kliknąłem to zawiecha :/


A masz zainstalowane DirectX 9? Bo brak poprawnych bibliotek też może powodować takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem innego fixa - do directdraw.
http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/8016882106

gra się super odpala, włączam pierwszą misję i... kursor blokuje sie na górze ekranu i porusza się tylko w osi X..
alt/tab pomaga na chwilę, bo jak tylko zaznaczę jakiś obiekt w grze, kursor znowu się blokuje :/ ktoś zna ten problem? w sieci nie mogę znaleźć rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre spatchowales? Moze w ustawieniach karty graficznej ustaw by nie mieszla nic w grze-albo wylacz jakas opcje? (zwykle w tray jest specjalna ikona na to lub w panelu sterowania.).
Z strony blizza mozna pobrac instalator-po zalozeniu konta i dodaniu-gry, moze instalator z ich strony okaze sie lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 16:35, Sarinew napisał:

Gre spatchowales? Moze w ustawieniach karty graficznej ustaw by nie mieszla nic w grze-albo
wylacz jakas opcje? (zwykle w tray jest specjalna ikona na to lub w panelu sterowania.).
Z strony blizza mozna pobrac instalator-po zalozeniu konta i dodaniu-gry, moze instalator
z ich strony okaze sie lepszy?

użyłem instalatora z battle.net i dodatkowo zainstalowałem najnowszy patch. widziałem że niektórzy mieli taki sam problem ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować