Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.pl witryną miesiąca magazynu Internet!

117 postów w tym temacie

Nieźle nieźle. Prawdę mówiąc tego można się było spodziewać. W końcu Gram.pl jest ciągle rozwijającą się stroną. Te wszystkie duże polskie strony (vel Onet.pl, WP.pl) to one stoją już w miejscu. Od dawna nie widziałem tam nic nowego. A na Gram.pl co jakiś czas coś nowego :)

Ale cóż... Moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Je, je, je! :)
Gratki wielkie... Odwiedzam Waszą stronę i forum od czasu gdy mam dostęp do Internetu :)
I nie dziękujcie - dla nas to przyjemność :) (forumowicze się zgadzają? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Najszczersze Gratulacje!
Serwis rzeczywiście zasługuje na to szczytne miano.
Ciągły rozwój i doskonalenie, zaskakujące zmiany, itd....
Wysłuchiwanie opinii wszystkich użytkowników z pewnością ma tu duże znaczenie.
Naprawdę miło być jednym z użytkowników takiego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić , skoro nawet o grach innych wydawców dyskutuje się tutaj czasami częściej , niż na ich oficjalnych witrynach.Ta stronka po prostu żyje , czego dowodem są codzienne setki naszych głosów.Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wiedziałem, że taka witryna jak gram.pl zostanie kiedyś wyróżniona. :) Teraz mam nadzieje, że CDP nie spocznie na laurach i będzie dalej intensywnie rozwijać swoje dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyróżnienia! Dla mnie gram.pl już od dawna jest jednym z najlepszych serwisów w sieci, dlatego wcale nie dziwi mnie, że portal ten został wybrany przez magazyn Internet najlepszą witryną miesiąca. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować