Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Joint Task Force - premiera 28 września

18 postów w tym temacie

Pobralem demo. Po wlaczeniu od razu rzucilo mi sie w oczy, ze na ekranie dosc malo widac - postacie sa malutkie, nie da sie odroznic naszych zolniezy od wroga.
Nastepna rzecz to dosc nieprzyjemny interface, jakos po prostu nie lezy, nie ma tej plynnosci gry.
Ale pierwsza misja jest ok.
Zaraz po niej przychodzi druga... no i tutaj to juz gra pada i lezy. Nie dosc, ze tnie niemilosiernie - grac sie nie da - to jest... nie moge znalezc lepszego slowa: beznadziejna.

Moze ktos bedzie mial przyjemniejsze odczucia z demem, to niech sie wypowie, bo mnie to demo odrzucilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

CD Projekt informuje, że gra Joint Task Force trafi do sklepów 28 września 2006 roku w sugerowanej cenie 99.90 PLN. Informujemy także, że posiadacze Wirtualnych Pieniędzy CD Projekt, którzy zamówią ten tytuł w sklepie gram.pl, będą mogli zapłacić jedyne 79.90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Joint Task Force - premiera 28 września" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem gre z neta. I powiem nie ma duzych rewelacji, grafa cieka. I gra mi przypomina Full Spectrum Warrior ta gra jest o wiele lepsza. Napewno jej nie kupie jednym słowem kaszana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się demko JTF dosyć podobało i grę pewnie kupie ale jednak ni jak się ma do rewelacyjnego imho Company of Heroes gdzie grafika jest szczegóowa (jedynie brak odbić w wodzie oraz efektu gdy wpadają jakieś przedmioty do wody mnie drażni) a przyjemność z gry po prostu jest wielka:]
JTF mogłoby odnieść spory sukces jeśli wyszłoby kilka tygodni wcześniej lub później w stosunku do CoH, a tak będzie pewnie grą która się sprzedawać dopiero zacznie jak stanieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... przewaznie odzywaja sie fani, ktorym sie podoba.
Czy pierwszy komentarz zasugerowal reszcie jaka ta gra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:28, Filip92 napisał:

Zassałem gre z neta...

''i chcialem sie pochwalic jaki jestem fajny i przekazac dlaczego wlasnie otrzymalem ban na konto.''

Niestety. W tym wypadku taryfy ulgowej byc nie moze. Za cos takiego moge Ci jedynie powiedziec: ''Zegnamy''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:42, Piotrek K. napisał:

> Zassałem gre z neta...
''i chcialem sie pochwalic jaki jestem fajny i przekazac dlaczego wlasnie otrzymalem ban
na konto.''


Niestety. W tym wypadku taryfy ulgowej byc nie moze. Za cos takiego moge Ci jedynie powiedziec:
''Zegnamy''...


Dobrze by bylo sie go zapytac, czy nie mial na mysli dema... moze sie po prostu nie wyslowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś RTS. I znowu nie dla mnie :(

P.S.
Wiem, że na zbanowanie konta trzeba trochę popracować, ale co Filip92 takiego zrobi? Wiem, że to nie moja sprawa, ale nic takiego nie napisał, żeby dotać zaraz bana. Za to, że zassał grę (demo) z neta, to zaraz bana? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisał, że demo? Nawet w dalszej części wypowiedzi widać, że grał raczej w pełną (albo pseudopełną) wersję.

Ale żeby nie offtopować - gdyby nie CoH, to bym się zastanowił. Niestety, pieniędzy nie drukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:06, Bobo napisał:

> > Zassałem gre z neta...
> ''i chcialem sie pochwalic jaki jestem fajny i przekazac dlaczego wlasnie otrzymalem
ban
> na konto.''

>
> Niestety. W tym wypadku taryfy ulgowej byc nie moze. Za cos takiego moge Ci jedynie powiedziec:

> ''Zegnamy''...

Dobrze by bylo sie go zapytac, czy nie mial na mysli dema... moze sie po prostu nie wyslowil?

Dokładnie mi to wygląda na wypowiedź o demie - ale co ja tam wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupię ani CoH, ani JTF.

P.S.
Po pierwsze, na gg powiedział mi, że nie ściągał pełnej tylko demo. Po drugie nie jest takim idiotom, żeby chwalić się na takim forum, że pirata ma. Nie napisł, że pełną wersję ani wersję demo. Wszyscy zaraz wnioskują, że pełna i pirat. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie "zassałem grę z neta" jest znakiem, że zassał lewiznę. Widać moderator był tego samego zdania. Niech Filip92 napisze na moderator@gram.pl, może coś zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:13, Evil Khan napisał:

> > > Zassałem gre z neta...
> > ''i chcialem sie pochwalic jaki jestem fajny i przekazac dlaczego wlasnie otrzymalem

> ban
> > na konto.''

> >
> > Niestety. W tym wypadku taryfy ulgowej byc nie moze. Za cos takiego moge Ci jedynie
powiedziec:
>
> > ''Zegnamy''...
>
> Dobrze by bylo sie go zapytac, czy nie mial na mysli dema... moze sie po prostu nie wyslowil?

Dokładnie mi to wygląda na wypowiedź o demie - ale co ja tam wiem ;)


Dopisuję się. Za pierwszym razem jak to czytałem, stwierdzenie "zassałem grę z neta" wydało mi się zupelnie normalne. Czytaj: gość zassał sobie demo z gamershella czy z fileplanet, ot mi filozofia. Dopiero odzew Moderatora zwrócił moją uwagę na ten dwuznaczny zwrot ; )
I nie wydaje mi się, aby dalsza część wypowiedzi Pana Filipa świadczyła o tym, iż grał on w "pełną lewiznę".

""I powiem nie ma duzych rewelacji, grafa cieka. I gra mi przypomina Full Spectrum Warrior ta gra jest o wiele lepsza. Napewno jej nie kupie jednym słowem kaszana ;(""

Ten opis moze równie dobrze pasować do DEMA. Am i right ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... przy końcu instalacji dema tejże gry instaluje się MS .NET Framework 2.0. Mógłby mi ktoś powiedzieć do czego jest on potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale mam problem w demie. Kiedy kończy mi się ładować misja, klikam przycisk Start Mission, gra wychodzi do pulpitu i wyskakuje mi komunikat o błędach i czy mam wysłać raport do Microsoftu :/. Miał ktoś coś takiego? Jest jakieś rozwiąznie? Mój komp spełnia wymagania, poza tym, że procka mam za słabego o 0,5 Ghz, ale gra i tak powinna się uruchomić :/. Moja karta grafiki to Geforce 3 Ti 200, a RAMu mam 512 MB :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować