Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - ogłoszenie wyników

248 postów w tym temacie

Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Pytania były autentycznie trudne, więc tzw. "Szacun" się Wam należy :P ! Ja miałem zapewne cuś koło 14-15 punktów, tak jakoś wyszło mi z mych obliczeń.

PS A Destro się będzie lenił i nie weźmie w dłoń kredek, flamastrów i innych pisadeł, i nie popełni Dyplomu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr ja chcialem wygrac :). A tak a powaznie to gratuluje zwyciezcom, ale sam przynajmniej wiem, że zbytnio od nich poziomem nie odbiegam :). Moze CDP podaloby kto z reszty byl na jakim miejscu i ile osob startowalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności był wysoki przynajmniej jak dla mnie, strzelałem bo szans i tak nie miałem :) Punktów może mam śladowa ilosc :P Gratuluje zwyciezcom, pocieszam przegranych ;) Oby wiecej takich zabaw do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie wygralem. Tak jak przypuszczalem z reszta :D.

Poziom byl dla mnie zbyt trudny, a i tak ostatnia osoba na liscie miala AZ 16pkt...Ja nawet jesli tyle mialem to bylem za pozno niektorymi dniami :P. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuuu, 14 miejsce, pierwszy raz coś wygrałem.
I tu moje pytanie czy koszulki będą we wszystkich rozmiarach? Bo te w sklepie Gramu były tego, no, ciut małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie infosy / ciekawostki:
1) Maila do zwycięzców wyślemy jutro z rana (czyli około 15 ;)).
2) W sumie ponad 1900 uczestników naszej zabawy zdobyło przynajmniej jeden punkcik.
3) Tylko 210 osobom udało się uzyskać 10 lub więcej punktów (z czego jesteśmy z Domkiem bardzo zadowoleni ;)).
4) Ilość gier widoczna na liście zwycięzców uwzględnia również gry przyznane zamiast kalkulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:32, dRaiser napisał:

No i nic nie wystrzelałem:P Gratuluję zwycięzcom, i oby więcej takich konkursów nie było -
ZBYT ambitne ^^!


Właśnie niech będzie takich jak najwięcej. Żadnych losowań, żadnego układania hasełek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować