Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - ogłoszenie wyników

248 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 17:34, Sarafan_Knight napisał:

> No i nic nie wystrzelałem:P Gratuluję zwycięzcom, i oby więcej takich konkursów nie było
-
> ZBYT ambitne ^^!

Właśnie niech będzie takich jak najwięcej. Żadnych losowań, żadnego układania hasełek. ;)


Zgadzam się z tobą Sarafan !! Oby więcej takich konkursów !! Brawa dla CDP i dla ciebie Sarafan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że prze 4 ostatnie dni nie miałem czasu na dokładne analizy, musiałęm strzelać, przez co mam chyb 13 albo 14 pkt, tak to bym napewno wygrał, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 07.09.2006 o 17:31, Chamberlyn napisał:

2) W sumie ponad 1900 uczestników naszej zabawy zdobyło przynajmniej jeden punkcik.


Aż tyle osób brało udział??? Ale ten konkurs był popularny... ;)

Dnia 07.09.2006 o 17:31, Chamberlyn napisał:

3) Tylko 210 osobom udało się uzyskać 10 lub więcej punktów (z czego jesteśmy z Domkiem bardzo
zadowoleni ;)).


A ja, ja tam byłem?? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:35, Szewczu napisał:

Zgadzam się z tobą Sarafan !! Oby więcej takich konkursów !! Brawa dla CDP i dla ciebie Sarafan
:P


No to nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować za brawa. ;) Więc: dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:31, Chamberlyn napisał:

Maila do zwycięzców wyślemy jutro z rana (czyli około 15 ;)).


Heh, fajnie, przynajmniej będę miał czas do namysłu co wybrać ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje wygranym... Widzę, że mój sąsiad wziął sobie do serca moje rady. Kiedyś jak wygrałem Empire Earth 2 to się mnie spytał gdzie ja to wygrywam to mu odpowiedziałem, że na gram.pl. Teraz to nawet nic mi się nie chwalił, że wygrał, ale znam dobrze jego maila i to się przede mną nie ukryło. Wzięty w krzyżowy ogień pytań przyznał się, że też lubi konkursy gram.pl ;> Cóż gratuluje mojemu sąsiadomi RaDSonowi i innym, którzy wygrali, bo większość wygranych tak wirtualnie to dosyć dobrze znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:36, Lamb3rt napisał:

Aż tyle osób brało udział??? Ale ten konkurs był popularny... ;)

Nie przeczytałeś dokładnie - 1900 osób zdobyło przynajmniej jeden punkt. Ile osób w ogóle wzięło udział w konkursie (czyli przynajmniej raz "odpowiedziało" na pytania) nie wiem... nie śledziliśmy tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 17:41, Chamberlyn napisał:

> Aż tyle osób brało udział??? Ale ten konkurs był popularny... ;)
Nie przeczytałeś dokładnie - 1900 osób zdobyło przynajmniej jeden punkt. Ile osób w ogóle wzięło
udział w konkursie (czyli przynajmniej raz "odpowiedziało" na pytania) nie wiem... nie śledziliśmy
tego. :)


Fakt... Nie doczytałem :) Ale i tak to BARDZO dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuurcze nie moge w to uwierzyc ze wygralem :P Jaaa :P Super to pierwszy konkurs w kotrym dostane jakas nagrode ;) Wiecej podobnych konkursow i gratuluje pozostalym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 12-14 pkt, ale nie brałem udziału konkursie przez pierwsze dwa dni. Kurcze miałem szanse na "trzydziestke". Czekam na drugą edycje konkursu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem. Znalazłem błąd ^^

"# Adham (adam.rzawski@) - 17/30 pkt - Dwie przez zwycięzcę gry z serii eXtra Klasyka neXt + koszulka od firmy BenQ"

Nie powinno być ''Dwie wybrane przez zwycięzce (...)'' ?
;)
PS. Tak, wiem, czepiam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 19:20, Adham napisał:

Ekhem. Znalazłem błąd ^^

"# Adham (adam.rzawski@) - 17/30 pkt - Dwie przez zwycięzcę gry z serii eXtra Klasyka neXt
+ koszulka od firmy BenQ"

Nie powinno być ''Dwie wybrane przez zwycięzce (...)'' ?
;)
PS. Tak, wiem, czepiam się :P


troche racji masz ale to tylko mały bląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować