Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - ogłoszenie wyników

248 postów w tym temacie

Gdybym załapał się na ostatni dzień konkursu (i dobrze odpowiedział na pytania) to byłbym gdzieś w okolicach ostatniego miejsca, a tak mam 12-14 punktów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nei moglibyscie powysylac maili pokazujacymi ilosc poprawnych odpowiedzi do kazdego z przynajmniej jednym punktem?
chcialbym zobaczycjak dobre sa moje umiejetnosci strzeleckie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O KU... rza kupa! Wygraaaaałem ;)) 12 miejsce... cóż za pocieszenie na te pierwsze dni w liceum... dopiero co się dowiedziałem (ze szkoły wieczór... lekcje...) ale fajnie :)) gratuluję pozostałym zwycięzcom, a tym którym nie udało się wygrać życzę więcej szczęścia (no bo to w sumie w tym konkursie ważne było...) następnym razem :)
Aha, no i jeszcze raz gratuluję pytań Domkowi i Chambowi... wkładu pracy... liczę na drugą edycję ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie w to wierzyc. 17 miejsce. A i tak sporo strzelalem, bo nie wszystko moglem wygooglowac w 5 minut (ten brak cierpliwosci). Dzieki CDP. Gratki dla pozostalych zwyciezcow i powodzenia dla wszystkich w kolejnych konkursach. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej konkursow tego typu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kolejny dzień, emocje nieco opadły, więc mogę wreszcie na spokojnie podziekować Wam (do Państwa Sidiprodżektów) za w gruncie rzeczy fajną (choć momentami piekielnie irytującą - i wcale nie mam na mysli tego, że wg Pracowników CDP czwartek to początek tygodnia :P , chodzi mi o piekielnie wysoki poziom pytań) zabawę, Wam (do Gramowiczów) za współzawodnictwo, nowym znajomym za, nierzadko mającą duże znaczenie, pomoc i... sobie za zajęcie ósmego miejsca ;) Ale zanim moja klawiatura (całkiem nowa, nawiasem mówiąc, ja specjalnie nie zająłem 5. miejsca ;) będzie miała okazję wystukać "dziękuję", poczekam może na maila i paczkę z już wyselekcjonowanymi gierami :)
A że komentarz wyszedł mi całkiem długi, roszczę sobie moralne prawo do dodania słowa: POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, już nie mogę się doczekać aż mi przyślą nagrodę =). I jeszcze ten list od gram.pl, z okazji wygranej jak miałem w konkursie mikołajkowym ;). Przynajmniej mam nadzieję, że będzie :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D No proszę, udało się :D
Jak widać, opłaciło się spędzić więcej czasu na google.
Gratuluję pozostałym zwycięzcom. A tym co nie wygrali, powiem "głowa do góry, jak nie tym to następnym razem się uda"! Ważne żeby brać udział w konkursach!
Początkowo myślałem że nic nie wygram, bo nie mam szczęścia do takich rzeczy. Teraz widać, jak bardzo się myliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć, które miejsce zająłem... A swoją drogą może dla tej 200 jako nagrody dacie parę wPLN ;) (Z góry podkreślam, że nie wiem ile mam punktów - nie chciało mi się liczyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:57, mike91 napisał:

Ja proponuje coś takiego:
14-15 pkt = 10 wPLN
13-11 pkt = 5 wpln
lub coś w tym stylu...
było by fajnie


Poprawka ;). A poza tym konkurs zakończony, wyniki są, więc nie sądze, żeby CDP coś zmieniał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 12:02, mikim napisał:

A poza tym konkurs zakończony, wyniki są, więc nie sądze, żeby CDP coś zmieniał :P.


Dlaczego nie? Nic by na tym chyba nie stracili a i nam (tym co nic nie wygrali) by sie przyjemniej zrobilo. Przynajmniej bym sie dowiedzial ile mialem punktow. Z moich wyliczen wynika, ze min.13. W dwoch pytaniach strzelalem i nie pamietam odpowiedzi, wiec moglem ubic nawet 15 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kiedy CDP zacznie wysyłać te maile??? Już się doczekać nie mogę :P. Jak tylko przyjdą te gry, to je rejestruję, potem biorę udział w extra konkursie, a potem będę grał i grał... :). Albo na odwrót :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować