Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - ogłoszenie wyników

248 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję że dzisiaj dostanę paczkę. Jak poprzednim razem zamawiałem to mi o 4 po południu przywieźli, więc jest jeszcze szansa.
A w Cenegi Bestsellerze wygrałem gierkę i już na drugi dzień miła pani zadzwoniła żeby to potwierdzić i powiedziała, że w tym tygodniu też przyjdzie paczuszka.Cenega naprawdę się wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czemu Domek nie odpowida na maile... poprzednio odpowiedział bardzo szybko, a teraz nie odpowiada :/. I to nie chodzi o pytania tylko odnośnie tego konkursu, ale też konkursu Company of Heroes z CDP Insider z CDA :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP wysylal jakies maile potwierdzajace, ze mail z danymi osobowymi doszedł do nich? Ja nadal czekam na paczkę, jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przyszedł żaden mail z potwierdzeniem otrzymania danych. Mam nadzieję, że dane doszły. :| No nic. Czekam na paczkę.

@Raven87: Gdzie mieszkasz? Może w Warszawie i dlatego tak prędko doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:12, WinKami napisał:

@Raven87: Gdzie mieszkasz? Może w Warszawie i dlatego tak prędko doszło?


Mieszkam w Gdyni. Żadnego maila potwierdzającego otrzymanie danych nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mnie się zawsze kurierzy z nagrodami jakoś tak późno trafiają, więc jakby co to przed 3 w nocy spać nie idę ;] Chociaż nie narzekam - Poczta Polska mi kiedyś paczkę zamiast w miesiąc, to w rok przysłała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy zauważyliście, ale Raven87 był na pierwszym miejscu... czy to nie dziwny zbieg okoliczności? Przypuszczam, że najpierw zostały wysłane kurierem te "najbardziej wartościowe" nagrody, a reszta... to pewnie później pocztą (jestem pesymistą- z góry mówię :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:11, Maker3 napisał:

Właśnie dostałem nagrody.

Ooo... :) no i potwierdza się moja teoria- trzecie miejsce ;P jeszcze arthas40 i Garret, no i będzie komplecik ;)
Swoją drogą ciekawe czy inni też dostaną dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem nagrody ;) CDP dzięki wielkie! Hah pisze juz z nowej klawiaturki.. mmm jaka cicha xD

Btw. ja nie mieszkam w Wawie jakby co, tylko na prowincji hen daleko ;] a kurier był hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:13, olki77 napisał:

jakie gry dostalęs ? :)

Te co wybrałem, czyli
Gothic
Zeus
Heroes 3

Nawet baterie były do klawiatury (Duracell)
Koszulka pasuje


Na razie nie udało mi się odpalić myszki ale pracuje nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:38, Maker3 napisał:

> jakie gry dostalęs ? :)
Te co wybrałem, czyli
Gothic
Zeus
Heroes 3

Nawet baterie były do klawiatury (Duracell)
Koszulka pasuje


Na razie nie udało mi się odpalić myszki ale pracuje nad tym

Na spodniej stronie myszki masz Connect ;] i dalej mechanika połączenia taka sama jak z klawiaturką.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:15, Cieniek napisał:

> Właśnie dostałem nagrody.
Ooo... :) no i potwierdza się moja teoria- trzecie miejsce ;P jeszcze arthas40 i Garret, no
i będzie komplecik ;)
Swoją drogą ciekawe czy inni też dostaną dziś...



Chyba faktycznie masz racje, bo ja co prawda nagrod dzis nie odbiore ale kurier byl bo mam awizo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem genialny :D :P Czyli można powiedzieć że wszystkie nagrody główne (mówię o klawiaturach, myszach i torbach) już dostarczone...
No CDP, to teraz z niecierpliwością czekamy na drugą partię ;) Jeżeli teraz będą do miejsca 10... to powinienem dostać pojutrze :) W każym razie liczę, że najpójźniej w piątek na moje imieniny ;)
No, chyba że reszta pocztą... ale dobra, nie krakam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą listonoszka zadzwoniła domofonem i już myślałem, że otrzymam nagrody z konkursu ;(. A tu pech - listonoszka włożyła tylko listy do skrzynek i tyle :P... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:58, wasseb napisał:

Mozna procic o jakis przyblizony harmonogram dostarczenia nagrod??

Wiesz... w poniedziałek dostali ci "najlepsi", a wnioskując z tego że ani wczoraj ani dzisiaj (przynajmniej do tej pory) nikt nagrody nie dostał to możliwe są dwie wersje: albo CDP wysłali nową partię wczoraj albo jeszcze w ogóle, albo wysłali resztę pocztą ;) Wolałbym jednak obstawiać wersję pierwszą...
Tak czy owak dowiemy się, jak zobaczymy ile osób dostanie do końca tygodnia (dlatego piszcie jak dostaniecie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować