663 postów w tym temacie

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to uruchomic?? Zarejestrowalem sie dostalem Serial do archlorda(wogole po co on jest potrzebny skoro nigdzie sie go nie wpisuje). Chce sie zalogowac do gry, wpisuje ID pozniej password i nic. Wyskakuje mi okienko ze haslo jest niepoprawne i zeby sie zalogowac musze uzyc COG account. ARGHHHH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:52, goomis74 napisał:

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to uruchomic?? Zarejestrowalem sie dostalem Serial do archlorda(wogole
po co on jest potrzebny skoro nigdzie sie go nie wpisuje). Chce sie zalogowac do gry, wpisuje
ID pozniej password i nic. Wyskakuje mi okienko ze haslo jest niepoprawne i zeby sie zalogowac
musze uzyc COG account. ARGHHHH!!!


A założyłeś konto na stronie Codemasters? Tam musisz założyć konto, kliknąć w link z e-maila a potem zarejestrować grę podając klucz, wtedy to gra zostanie przypisana do konta i nie będzie problemów z logowaniem. Żeby się zarejestrować to w tym małym okienku jak odpalasz Archlorda wybierz na górze register.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:33, crespo1 napisał:

znacie jakis fajne polskie strony o tej grze bo archlord.com.pl niedziała:/


Klikasz enter i piszesz. Jeśli chcesz krzyknąć(shout) /s treść wiadomości. Rozmawiać z członkami party: /p treść. Rozmawiać z gildią /g treść, rozmawiać na unii gildii /u treść.

archlord.com.pl ma w tym momencie wymianę hostingu, niedługo powinna z powrotem pojawić się w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 17:24, Harvenar napisał:

> znacie jakis fajne polskie strony o tej grze bo archlord.com.pl niedziała:/

Klikasz enter i piszesz. Jeśli chcesz krzyknąć(shout) /s treść wiadomości. Rozmawiać z członkami
party: /p treść. Rozmawiać z gildią /g treść, rozmawiać na unii gildii /u treść.

archlord.com.pl ma w tym momencie wymianę hostingu, niedługo powinna z powrotem pojawić się
w necie :)


juz wiem, a jak mozna sprzedawac u trader item???? chce wystawic fire,earth element stone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Wchodzisz do inventory, i klikasz Sell w prawym dolnym rogu. Pojawi się okienko do którego przenosisz itemy które chcesz sprzedać, ustawiasz cenę i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:56, Harvenar napisał:

/../

Wchodzisz do inventory, i klikasz Sell w prawym dolnym rogu. Pojawi się okienko do którego
przenosisz itemy które chcesz sprzedać, ustawiasz cenę i voila!


dzieki, gier zarąbista, mam 11 lvl, i nienabija tu sie poziomów tak szybko jak w innych MMORPG i dobrzre, gra wciąga:) tylko strasznie malo kasy dostaje sie za questy(przynajmniej jak narazie) ale jest ich sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kase trzepie się na sprzedawaniu w AH ref potów, po 90k sztuka, albo skrzyneczek, platinum chodzi po 300-400k. Ja tak dorobiłem się ponad 3kk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem darmową grę Archlord i wciągneła mnie odrazu problem mam tylko jeden że nie wiem co mam robić nigdy wcześniej nie grałam w mmorpg.Więc jaki jest mój główny celw grze i jak go osiągnąć?W normalnych rpg to zawsze jest jakiś główne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel jest tylko jeden - grind, grind i jeszcze raz grind (grind - masowe zabijanie mobów w celu pozyskania z nich expa). Nie ma za bardzo w czym wybierać ;-) A i jeszcze ten tego... można zostać Archlordem na cały miech ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można walczyć z innymi graczami bo ciągłe nabijanie exp może być nudzące.Jakieś walki klanów?
No i ostatnie pytanie mnie naszło bo mam trzeci poziom i nie mogę zwiększyć statystyk swojej postaci jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staty rozkładają się automatycznie, są organizowane tzw. castle siege, czyli klanowe walki o 3 zamki. Prócz tego, można prowadzi wojny z innymi gildiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować