663 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 12:30, mokra skarpeta napisał:

hej mam takiepytanie, po co przy rejestracji w archlordzie trzeba podawac adres zamieszkania
jaki to ma sens?


Bo jak coś przeskrobiesz , namierzą Cię i dadzą Ci karę :P.
Wiadomo może , czy z nadejściem epi 3 dojdą nowe skille craftingu?
Gra ktoś jeszcze w ArchLorda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 12:30, mokra skarpeta napisał:

hej mam takiepytanie, po co przy rejestracji w archlordzie trzeba podawac adres zamieszkania
jaki to ma sens?


nie nie trzeba ja zawsze wpisuje "ajshdkajha" 09988 i tak moge grać:)


Ja czasami gram w Archlord''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś bug się wdarł :P Mianowicie , jak wystawi się item do AR i nikt go nie kupi , a chcemy go wziąść spowrotem sobie to .. .on znika :P

Wiadomo co nieco o epi 3. Wiadomo narazie tyle , że zostaną wprowadzone pety , ahh..już doczekać się nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak na epizodzik 3 poczekamy sobie do wakacji.
Jakby ktoś szukał kumpla do party to znajdzie mnie pod nickiem Wioktor na serwerze Brumhart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:16, marcinshinoda napisał:

achhh jeszcze jeden lvl i kupie sobie moutna:) kasa uzbierana. Ktoś chce kupić platinum
chest za 300k na brumhart?


Heh , cena za wygyrowana. Chodzi po 100k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:18, Budep napisał:

> achhh jeszcze jeden lvl i kupie sobie moutna:) kasa uzbierana. Ktoś chce kupić platinum

> chest za 300k na brumhart?

Heh , cena za wygyrowana. Chodzi po 100k :)


gdzie platinum po 100k. Gold albo silver tak. Ja raz sprzedałem za 550k za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówią że jak jest różnica powyżej 3 poziomów na pvp to słabszy stoi na przegranej pozycji. O nie!! Dzisiaj stoczyłem arcy ciekawa walke z jakimś kolesiem na 39 lvl(ja 34 lvl).Nawet inni gracze zatrzymali sie popatrzeć. Kilka razy mój przeciwnik był bliski śmierći ale niestety mój najlepszy skill ma tylko 40% szans na powodzenie. Walka zakończyła sie remisem ponieważ koleś poprosił o przerwanie walki(może sie przestaszył;]) Zgodziłem sie ponieważ kończyły mi sie itemki z maną. Gościu wogóle był spoko, najpierw sam mnie zaatakował kiedy biłem mobki ale go poprosiłem żeby poczekał aż załaduje skille i sie zgodził:) Pogratulowaliśmy sobie dobrej walki(GF,GF) Jak widać czasami nawet PK są milimy ludźmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 23:15, marcinshinoda napisał:

mówią że jak jest różnica powyżej 3 poziomów na pvp to słabszy stoi na przegranej pozycji.
O nie!! Dzisiaj stoczyłem arcy ciekawa walke z jakimś kolesiem na 39 lvl(ja 34 lvl).Nawet
inni gracze zatrzymali sie popatrzeć. Kilka razy mój przeciwnik był bliski śmierći ale
niestety mój najlepszy skill ma tylko 40% szans na powodzenie. Walka zakończyła sie remisem
ponieważ koleś poprosił o przerwanie walki(może sie przestaszył;]) Zgodziłem sie ponieważ
kończyły mi sie itemki z maną. Gościu wogóle był spoko, najpierw sam mnie zaatakował
kiedy biłem mobki ale go poprosiłem żeby poczekał aż załaduje skille i sie zgodził:)
Pogratulowaliśmy sobie dobrej walki(GF,GF) Jak widać czasami nawet PK są milimy ludźmi:) ''


A dlaczego mieli by być nie mili? Po prostu ,gościu jakiś słaby był. Miał słabe itemy , może źle dobrane skille i tyle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze nowy w tej grze, mam parę pytań:
- Jak zrobić party? (wiem jak zrobić z przyjacielem ale nie wiem jak z kimś obcym)
- Gdzie są przedmioty wystawione na sprzedaż przez graczy?
- I jak można zaatakować kogoś? No to wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:50, kuba330 napisał:

Jestem jeszcze nowy w tej grze, mam parę pytań:
- Jak zrobić party? (wiem jak zrobić z przyjacielem ale nie wiem jak z kimś obcym)

Wcisnij [P]. Bedziesz mial rozne opcje party (sposob dzielenia doswiadczenia itd) i button [Invite] (zapros). Kliknij i wpisz nick gracza, ktorego chcesz zaprosic do PT. Albo kliknij przebiegajacego gracza i z menu wybierz Invite.

Dnia 17.04.2008 o 20:50, kuba330 napisał:

- Gdzie są przedmioty wystawione na sprzedaż przez graczy?

W Action House (AH). Poszukaj na mapce. AH jest w kazdym z najwiekszych miast.

Dnia 17.04.2008 o 20:50, kuba330 napisał:

- I jak można zaatakować kogoś? No to wszystkie :)

Bodajze [Ctrl] + LPM, ale glowy nie daje- gralem z dwa miesiace temu ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągam wlasnie instalke i pytanko: Jakie polecacie profeski na sam poczatek ? Jakie buildy? Mozecie rzucic jakies linki, nie obraze sie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:03, zbigniew.1 napisał:

Jakie polecacie profeski na sam poczatek ?

Hmm... kazda profesja jest dobra... Zalezy co lubisz. Sa postacie walczace bronia biala, dystansowa czy wladajace magia.

Dnia 17.04.2008 o 21:03, zbigniew.1 napisał:

Jakie buildy?

Doszedlem do levela 30, a wtedy build nie ma wiekszego znaczenia ;)

Dnia 17.04.2008 o 21:03, zbigniew.1 napisał:

Mozecie rzucic jakies linki, nie obraze sie ;).

archlord.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 20:50, kuba330 napisał:

Jestem jeszcze nowy w tej grze, mam parę pytań:
- Jak zrobić party? (wiem jak zrobić z przyjacielem ale nie wiem jak z kimś obcym)
- Gdzie są przedmioty wystawione na sprzedaż przez graczy?
- I jak można zaatakować kogoś? No to wszystkie :)


Od 30 lvl jest PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem qesta dotyczącego zabicia Flame Bat w battle Square. Mój problem polega na tym, że nie mogę zlokalizować battle Square. Wie ktoś gdzie się to miejsce znajduje? (czy mi się wydaje czy z z jakimś patchem zostały zmienione niektóre nazwy lokacji :| )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:03, zbigniew.1 napisał:

Ściągam wlasnie instalke i pytanko:

Jakie polecacie profeski na sam poczatek ?
Najłatwiej to knight''em
>Jakie buildy?
Nawet jak źle rozłożysz skille to tak na około 40 lvl będziesz robił reset skill, więc nawet jak będziesz miał beznadziejnego builda to przeżyjesz;]
>Mozecie rzucic jakies linki, nie obraze sie ;).
jedyna polska strona to archlord.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, mam 16 lvl rycerzykiem i muszę powiedzieć, że gra jest koszmarnie nudna... Czy to naprawdę kolejna namiastka MMORPG - gra polegająca na dostaniu się do autoloot party i nieustannym grindzie? Plaga tego rodzaju gier dociera i tu - ludzie używający botów i reklamy stron sprzedających "golda" są tu chlebem powszednim. Nie jest to z kolei Silkroad, w którym trzeba stać w wielogodzinnych kolejkach żeby w końcu - jak to mawiają - "wbić na serwa"... Jest to natomiast jeden z najlepiej wyglądających darmowych MMORPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować