663 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 15:26, 88Bonzo napisał:

dzięki wielkie :) za jakieś 20 mi powinno być :)))


Mam nadzieję, że będzie działać :)
Na razie i tak nie pogramy razem bo mam maga na 53 lvl... ale gdybyś robił questy i miał problemy to wal śmiało, zawsze pomogę ;] Mój nick Smerfetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:32, jakoktochce napisał:


Mam nadzieję, że będzie działać :)
Na razie i tak nie pogramy razem bo mam maga na 53 lvl... ale gdybyś robił questy i miał
problemy to wal śmiało, zawsze pomogę ;] Mój nick Smerfetka.


Bardzo yy klimatyczny nick :D Gracze płci męskiej Cię nie podrywają ? :D To ile już grasz że masz tak wysoki lvl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:34, 88Bonzo napisał:

Bardzo yy klimatyczny nick :D Gracze płci męskiej Cię nie podrywają ? :D To ile już grasz
że masz tak wysoki lvl? :)


A żebyś wiedział, że podrywają ;D Ale skoro postać żeńska to dałem taki a nie inny nick. A gram tak gdzieś od końca maja ale to jest moja 4 postać na Evengardzie. Pierwszy był woj ale i nie wyszedł... Potem właśnie mój mag, następnie wojownik, który na razie ma 25 lvl i nie chce mi się nim grać oraz elementalistka na 15 lvl i też mi się nie chce. W tej grze jak bardzo chcesz to jednego dnia wbijesz 20 lvl. Potem jest znacznie gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:42, jakoktochce napisał:


A żebyś wiedział, że podrywają ;D Ale skoro postać żeńska to dałem taki a nie inny nick.
A gram tak gdzieś od końca maja ale to jest moja 4 postać na Evengardzie. Pierwszy był
woj ale i nie wyszedł... Potem właśnie mój mag, następnie wojownik, który na razie ma
25 lvl i nie chce mi się nim grać oraz elementalistka na 15 lvl i też mi się nie chce.
W tej grze jak bardzo chcesz to jednego dnia wbijesz 20 lvl. Potem jest znacznie gorzej
;]


A Polaczków (Polek :P ) dużo gra ? :D hehe Nie ma to jak sposób na podryw xD aczkolwiek postacią z początkowym lvl dużo nie zdziałam jakbym nawet chciał :D Czyli ewidentnie mam sie lokować na Evengardzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:01, 88Bonzo napisał:

>
> A żebyś wiedział, że podrywają ;D Ale skoro postać żeńska to dałem taki a nie inny
nick.
> A gram tak gdzieś od końca maja ale to jest moja 4 postać na Evengardzie. Pierwszy
był
> woj ale i nie wyszedł... Potem właśnie mój mag, następnie wojownik, który na razie
ma
> 25 lvl i nie chce mi się nim grać oraz elementalistka na 15 lvl i też mi się nie
chce.
> W tej grze jak bardzo chcesz to jednego dnia wbijesz 20 lvl. Potem jest znacznie
gorzej
> ;]

A Polaczków (Polek :P ) dużo gra ? :D


Wystarczająca ilość. :>
hehe Nie ma to jak sposób na podryw xD aczkolwiek

Dnia 29.09.2008 o 16:01, 88Bonzo napisał:

postacią z początkowym lvl dużo nie zdziałam jakbym nawet chciał :D Czyli ewidentnie
mam sie lokować na Evengardzie? :)


Evengarda bez gadania ;>
Dam Ci build przy okazji :D

http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKfaEaaafOaa2faaaaaaa

Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam tą broń na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:17, Budep napisał:


Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam tą broń
na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>


Ok dzięki :)) zaufam na słowo :P Zazwyczaj w grach cRPG preferuję dwuręczną dzidę :D tak więc tym większe dzięki. Mam nadzieję że kiedyś wbiję ten 34 :P W Silkroadzie zatrzymałem się na 23 bodajże :D Gra ktoś może na laptopie i łączy się z internetem przez WiFi? nie będzie problemów z połączeniem / lagami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:23, 88Bonzo napisał:

>
> Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam
tą broń
> na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>

Ok dzięki :)) zaufam na słowo :P Zazwyczaj w grach cRPG preferuję dwuręczną dzidę :D
tak więc tym większe dzięki. Mam nadzieję że kiedyś wbiję ten 34 :P


2h najlepszy do 47, później najlepiej przerzucić się na Blount, ale mniejsza z tym ;)

W Silkroadzie zatrzymałem

Dnia 29.09.2008 o 16:23, 88Bonzo napisał:

się na 23 bodajże :D Gra ktoś może na laptopie i łączy się z internetem przez WiFi? nie
będzie problemów z połączeniem / lagami ? :)


Silkroad jest nudny. Nie dziwie się, że wbiłeś 23 lvl, po prostu tam sie bardzo cholernie wolno expi :) Co do laptopa, to nie wypowiem się, bo nie mam pojęcia, ale myślę, że dasz rade zagrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do laptopa, to nie wypowiem się, bo nie mam pojęcia, ale myślę, że dasz

Dnia 29.09.2008 o 16:26, Budep napisał:

rade zagrać ;D

>

Radę dam na pewno :P pytam tylko o połączenie, gdyż mam doświadczenie z pogrywania w CSa :) od czasu do czasu złapię laga, który potrafi uprzykrzyć rozgrywkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKfaEaaafOaa2faaaaaaa

Dnia 29.09.2008 o 16:17, Budep napisał:


Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam tą broń
na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>


Troche źle rozłożyłeś tego builda. Jak 2hand to przyda sie więcej życia(Health Burst) i Defense Hold bo jednak pancerz słabszy a nie każdego na uniqe stać:) Nie potrzeba mu tyle Resistance bo na PvP i tak nie dużo nie zwojuje. Ja bym tak to zrobił

http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HKfaEaaafOaa1daaaaaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:23, 88Bonzo napisał:

>
> Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam
tą broń
> na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>

Ok dzięki :)) zaufam na słowo :P Zazwyczaj w grach cRPG preferuję dwuręczną dzidę :D
tak więc tym większe dzięki. Mam nadzieję że kiedyś wbiję ten 34 :P W Silkroadzie zatrzymałem
się na 23 bodajże :D Gra ktoś może na laptopie i łączy się z internetem przez WiFi? nie
będzie problemów z połączeniem / lagami ? :)


Wbicie 34 lvl zajmie ci jakieś hmmm 40 godzin. Levele bije sie wolnooooo bo ta gra to tylko grind:P Z questów jest może z 10% lvl. Na 27 lvl chyba jest quest za który dostaniesz z 60-70% ale mob jest tak silny że sam dopiero na 35 lvl ubijesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:55, marcinshinoda napisał:

> >
> > Jedź tym do 34 lvl. Jest to build pod dwuręczny sword, i również Tobie polecam

> tą broń
> > na początek. Jak wbijessz 34 to poproś o kolejny :>
>
> Ok dzięki :)) zaufam na słowo :P Zazwyczaj w grach cRPG preferuję dwuręczną dzidę
:D
> tak więc tym większe dzięki. Mam nadzieję że kiedyś wbiję ten 34 :P W Silkroadzie
zatrzymałem
> się na 23 bodajże :D Gra ktoś może na laptopie i łączy się z internetem przez WiFi?
nie
> będzie problemów z połączeniem / lagami ? :)

Wbicie 34 lvl zajmie ci jakieś hmmm 40 godzin. Levele bije sie wolnooooo bo ta gra to
tylko grind:P Z questów jest może z 10% lvl. Na 27 lvl chyba jest quest za który dostaniesz
z 60-70% ale mob jest tak silny że sam dopiero na 35 lvl ubijesz:P


Znam gorsze grindowce. Zresztą czego chcesz się spodziewać od darmowego MMORPG? W końcu jeszcze można coś pogotować,poalchemikować, poobdzierać zwierzaki itd :P Co do tego questa, to wystarczy poprosić większy lvl i po sprawie. A np. jakoktochce mu pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:55, marcinshinoda napisał:

tylko grind:P Z questów jest może z 10% lvl.


A nie bo 20% ;P No przynajmniej do jakiegoś 50 lvl''u. Ja robię questy bo po pierwsze czasem są jakieś fajne itemiki (np. Reverse Orby) a po drugie nie lubię tych wykrzykników na mapie ;D Noo a poza tym takie grindowanie jest nudne. Czasem jakaś odskocznia się przydaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:12, jakoktochce napisał:

> tylko grind:P Z questów jest może z 10% lvl.

A nie bo 20% ;P No przynajmniej do jakiegoś 50 lvl''u. Ja robię questy bo po pierwsze
czasem są jakieś fajne itemiki (np. Reverse Orby) a po drugie nie lubię tych wykrzykników
na mapie ;D Noo a poza tym takie grindowanie jest nudne. Czasem jakaś odskocznia się
przydaje ;]



Do samego grindu to ja nic nie miałem(włączałem muzyczke, TV, chat gildiowy, po 10 mobków na klate i exp szybko leciał.Efektywne były 1-2 skille. Tylko skille AoE do bicia mobków Hook i Big Wheel i tak 1-2-1-2-1-2. To było nudne, większej skilli by sie przydało. W epiIII wprowadzili nowe ataki dla wyższych lvl:P Ja na 41 lvl używałem tylko 2 skilli i to mnie nudziło. No i czasami scroll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Do samego grindu to ja nic nie miałem(włączałem muzyczke, TV, chat gildiowy, po 10 mobków

Dnia 30.09.2008 o 15:18, marcinshinoda napisał:

na klate i exp szybko leciał.Efektywne były 1-2 skille. Tylko skille AoE do bicia mobków
Hook i Big Wheel i tak 1-2-1-2-1-2. To było nudne, większej skilli by sie przydało.
W epiIII wprowadzili nowe ataki dla wyższych lvl:P Ja na 41 lvl używałem tylko 2 skilli
i to mnie nudziło. No i czasami scroll.


E tam... expienie wojem jest fajne bo ci mobki nic nie robią i na pewno więcej ich może wziąć niż mag ;P Mam 4 combat skille: trzy AoE i jeden dystansowy... Mimo iż mam w czym wybierać to jednak grindowanie samo w sobie dla mnie jest nudne jak flaki z olejem ;] Maksymalnie 10 do 20% expa dziennie wbijam. Resztę czasu poświęcam albo na farm na elementalnych mobach albo na... nudzenie się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeaah mi dzisiaj rano przed wykładami udało się wbić na 14 lvl =D Chodzę i zabijam sobie potworki :P sorki za niefachowe słownictwo ale nie miałem do czynienia wcześniej z mmo na tyle bym się mógł go wyuczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:28, 88Bonzo napisał:

Jeaah mi dzisiaj rano przed wykładami udało się wbić na 14 lvl =D Chodzę i zabijam sobie
potworki :P sorki za niefachowe słownictwo ale nie miałem do czynienia wcześniej z mmo
na tyle bym się mógł go wyuczyć :P


Nic nie szkodzi ;P Czasami w ogóle nie wiem co ci ludzie do mnie mówią w tej grze ;D Gratuluję lvl''u i podaj nick to może się jakoś zgadamy w grze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:39, jakoktochce napisał:


Nic nie szkodzi ;P Czasami w ogóle nie wiem co ci ludzie do mnie mówią w tej grze ;D
Gratuluję lvl''u i podaj nick to może się jakoś zgadamy w grze ;]


Arkstorm

wczoraj nawet zostałem zaproszony do jakiejś polskiej gildii :D tak więc nie jestem już sam :) Co do archlord`a - bardzo podoba mi sie "party" gdzie po ubiciu potworka itemki same wskakują do ekwipunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 12:00, 88Bonzo napisał:

Arkstorm


Zapamiętam ;]

Dnia 02.10.2008 o 12:00, 88Bonzo napisał:

wczoraj nawet zostałem zaproszony do jakiejś polskiej gildii :D tak więc nie jestem już
sam :) Co do archlord`a - bardzo podoba mi sie "party" gdzie po ubiciu potworka itemki
same wskakują do ekwipunku :)


Ta gildia to pewnie Akademia? :>

A co do party to masz racje to jest bardzo przydatne w szczególności jak będziesz brał 10 potworków na klatę ;P Mi by się nie chciało zbierać...
Oczywiście to nie są jedyne zalety party ;P Są różne bonusy, i opcje party ;P Ale co ja Cię będę wtajemniczał i głowę zawracał nowicjuszu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia [Nordmar] :)

mam głupie pytanie ;P ale gdzie i czy w ogóle mogę nakłaść sobie tych kolorowych kamyków w wolne sloty do broni ?

pytania kolejne:

Czy jest możliwość odpoczynku, jak w Silkroadzie?
Mam Gathering Knife i wyszkolonego skilla - jak mam go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:

Gildia [Nordmar] :)

mam głupie pytanie ;P ale gdzie i czy w ogóle mogę nakłaść sobie tych kolorowych kamyków
w wolne sloty do broni ?


Po prostu ściągasz broń do ekwipunku, chwytasz za kamyk i przenosisz na broń.

Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:


pytania kolejne:

Czy jest możliwość odpoczynku, jak w Silkroadzie?


Nie

Dnia 04.10.2008 o 16:02, 88Bonzo napisał:

Mam Gathering Knife i wyszkolonego skilla - jak mam go używać?



Prznieść do tych slotów na skille i używać jak innych np: naciskając "9"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować