663 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 21:05, Budep napisał:

Na jakim grasz serwerze i jaki masz level?
Czy w ogóle są jacyś aktywni gracze? :)


Ja gram od ok tygodnia, mam 18 lvl na serwerze Ghaion czy jakoś tak, niestety nie mam za dużo czasu więc gram zazwyczaj wieczorami po ok 1-2 godzinki i to nie co dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 21:05, Budep napisał:

> Pomyśleć że kiedyś mogliśmy pograć w Archlorda na abonament cieszę się że to uległo
zmianie
> ponieważ gra nie zasługiwała na abonament teraz mamy CS ehhh na pewno twórcy na
tym zarąbią
> lepiej niż na abonamencie ;]
>

Na jakim grasz serwerze i jaki masz level?
Czy w ogóle są jacyś aktywni gracze? :)



No ja już nie gram wole Silkroad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA pojawił się opis Archlorda, w dziale "ŻwS". Już widzę, zaroi się od nowych graczy.. mam nadzieję, że ktoś z forum zagra. A ja lece na stronę o archlordzie, bo pewnie już kupę nowych userów.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra nie chce mi sie zpatchować. Normalnie wraz z uruchamianiem gry, leci ściąganie patchy a tu wyskuje błąd(screen poniżej) a potem "nie można połączyć sie z patch server"

1: może coś tam na gÓrze robią z serwerami, ale na stronie oficjalnej żadnego komunikatu nie ma
3: Nie mam aktualnie anty-wirusa, zapore windowsa wyłaczyłem, nadal to samo.

20090102164315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:46, marcinshinoda napisał:

Mam problem. Gra nie chce mi sie zpatchować. Normalnie wraz z uruchamianiem gry, leci
ściąganie patchy a tu wyskuje błąd(screen poniżej) a potem "nie można połączyć sie z
patch server"

1: może coś tam na gÓrze robią z serwerami, ale na stronie oficjalnej żadnego komunikatu
nie ma
3: Nie mam aktualnie anty-wirusa, zapore windowsa wyłaczyłem, nadal to samo.


http://computergames.ro/en/downloads/viewitem/id/12489/name/archlord-login-patch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:
Czy da się zagrać na 256 ram? Bo w jednych źródłach w wymaganiach jest 256, a w innych 512.
Czy bez perfekcyjnej znajomości angielskiego będę w stanie zrozumieć zasady panujące w Archlordzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:42, choper napisał:

2 pytania:
Czy da się zagrać na 256 ram? Bo w jednych źródłach w wymaganiach jest 256, a w innych
512.

Nawet nie próbuj:P Ja na 512 w miastach miałem takie lagi, że ciężko było grać. O ile jeszcze w plenerze, sie nie muliło, to w miastach to była masarka. A wszystko miałem na min:/

Dnia 21.01.2009 o 20:42, choper napisał:

Czy bez perfekcyjnej znajomości angielskiego będę w stanie zrozumieć zasady panujące
w Archlordzie?


Nie, niepotrzeba. Podstawowa znajomość jedynie będzie ci potrzebna xD No chyba, że zapiszesz sie zagranicznej gildii. Tam tylko Inglisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:54, choper napisał:

84% się ściągnęło więc mimo wszystko spróbuje :) Gratuluje awansu na sekretarza :D


Na własne ryzyko. Ale nie wpadaj w euforie, kiedy w wiosce startowej gra będzie ci chodzić płynnie. Pierwszy poważny test wydajnośći twojego komputera będzie w mieście Tullan. Oczywiście jak zaczniesz człowiekiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 20:52, marcinshinoda napisał:

Nawet nie próbuj:P Ja na 512 w miastach miałem takie lagi, że ciężko było grać. O ile
jeszcze w plenerze, sie nie muliło, to w miastach to była masarka. A wszystko miałem
na min:/


A wiesz, ze lagi są spowodowane szybkością internetu, a nie ramem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:13, trutututu napisał:


> Nawet nie próbuj:P Ja na 512 w miastach miałem takie lagi, że ciężko było grać.
O ile
> jeszcze w plenerze, sie nie muliło, to w miastach to była masarka. A wszystko miałem

> na min:/

A wiesz, ze lagi są spowodowane szybkością internetu, a nie ramem?


Mam neta 4 mb. Na 512 mb ram tak mi muliło, że pokaz slajdów był w mieście. Dokupiłem 1 GB ram i teraz spokojnie gram na średnich/wysokich w 1024/768. Gra ma po prostu zwalony silnik graficzny, co chwile wchodzimy w ściane, wpadamy do rzeki, albo nawet wychodzimy za tekstury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:27, Nerr012 napisał:

a jaka jest stronka do pobrania ?


Znaj dobrą wole wujka marcina:P Na przyszłośc kilka sekund w google:/

archlordgame.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:27, Nerr012 napisał:

a jaka jest stronka do pobrania ?

Link masz już podany, ja tylko Cię ostrzegę, że ściąga się baardzo długo ;) Ja tak od 18 zacząłem i teraz mam 96%... A znając tego typu gry update będzie trwał godzinę... No nic, w ostatnie 2 dni ściągnąłem razem z AL 4 MMO jeżeli ten też mi się nie spodoba lub mój komputer nie uciągnie tej gry to już nie wiem co mi zostanie ciekawego z ,, em em oo ,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ściągał także szybciutko, bo niecałe 2h.
mam pytanka, bo dzisiaj zacząłem grac:
- na jakiech serwerach gracie tzn. na jakich jest najwięcej Polaków ?
- jaką rasę/klasę polecacie mi na początek ?
- czy macie jakieś porady dla początkującego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:55, krzycho250 napisał:

Mi ściągał także szybciutko, bo niecałe 2h.
mam pytanka, bo dzisiaj zacząłem grac:
- na jakiech serwerach gracie tzn. na jakich jest najwięcej Polaków ?

Brumhart całkiem sporo, no i jest LCN. Najsilniejsza polska gildia na serwerze;]

Dnia 21.01.2009 o 21:55, krzycho250 napisał:

- jaką rasę/klasę polecacie mi na początek ?

Zależy od twoich predyspozycji. Najłatwiej gra sie Knightem

Dnia 21.01.2009 o 21:55, krzycho250 napisał:

- czy macie jakieś porady dla początkującego ?


Hmmm, wszystko jest na archlord.com.pl.

]Jak pograsz troche, obczaisz zasady gry, i zobacze, że naprawde będziesz grał(na xfire 20 h min) to moge oddać konto. Ale tylko osobie grającej! Nie chce, żeby przepadł mój Marcinek(tak sie postać nazywa).Serwer Brumhart, 41 lvl, human knight, 2h miecz, pełne wyposażenie, po resecie skilli(sensownie zrobione, mam obeznanie w tej grze) i ponad 2 mln golda na koncie. Jak ktoś chętny będzie niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować