663 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 12:43, 663marcin napisał:

Wiecie może (na pewno wiecie ;D) dlaczego nie mogę się zalogować? Wpisuję nick i hasło
i wyskakuje mi : Server connection has ended, i gra się wyłącza .


1. Coś robią na serwerach
2. Tak się niekiedy dzieje, spróbuj kilka razy, jak nie zadziała, to poczekaj jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:43, 663marcin napisał:

Wiecie może (na pewno wiecie ;D) dlaczego nie mogę się zalogować? Wpisuję nick i hasło
i wyskakuje mi : Server connection has ended, i gra się wyłącza .


Serwer Gaihon jest wyłączączony. Pewnie dlatego nie możesz sie zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:54, marcinshinoda napisał:

> Wiecie może (na pewno wiecie ;D) dlaczego nie mogę się zalogować? Wpisuję nick i
hasło
> i wyskakuje mi : Server connection has ended, i gra się wyłącza .

Serwer Gaihon jest wyłączączony. Pewnie dlatego nie możesz sie zalogować.


A to ma związek z innymi serwerami ? Bo ja gram na Brumhart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:58, 663marcin napisał:

> > Wiecie może (na pewno wiecie ;D) dlaczego nie mogę się zalogować? Wpisuję nick
i
> hasło
> > i wyskakuje mi : Server connection has ended, i gra się wyłącza .
>
> Serwer Gaihon jest wyłączączony. Pewnie dlatego nie możesz sie zalogować.

A to ma związek z innymi serwerami ? Bo ja gram na Brumhart.


Wg strony archlordgame.com pozostałem serwery są sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 13:03, marcinshinoda napisał:

Wg strony archlordgame.com pozostałem serwery są sprawne.



Tam jest zawsze pokazane jako sprawne.

Po prostu jest DOWN serwerów i tyle :) Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z różnych mobów lecą inne dropy? Czy jest to absolutnie dowolne? Z tego co udało mi się zauważyć z pająków lepiej lecą reinfortnes potion i chyba kamyki. Ale nie jestem tego pewien więc się pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:04, kuba330 napisał:

Czy z różnych mobów lecą inne dropy? Czy jest to absolutnie dowolne? Z tego co udało
mi się zauważyć z pająków lepiej lecą reinfortnes potion i chyba kamyki. Ale nie jestem
tego pewien więc się pytam :)


Jeśli chodzi o itemki to jest losowość. A ref poty to nie jest już taki rarytas jak jeszcze rok temu kiedy jeden chodził po 250k. Zazwyczaj im lepszy mob, tym lepsze itemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytań ciąga dalszy ;)
Do czego służy , jak tego używać - Elite Weapon/Armor Chest
- Ring of magical Power Combination Manual ?
I jeszcze jedno : do czego służą takie kamienie , którymi nie można ulepszyć zbroi / broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 12:32, 663marcin napisał:

Do czego służy , jak tego używać - Elite Weapon/Armor Chest

Żeby to otworzyć musisz posiadać odpowiedni klucz, którego zaś możesz kupić w chatra shop za CC, lub za golda u kogoś.

Dnia 29.01.2009 o 12:32, 663marcin napisał:

Ring of magical Power Combination Manual ?

Jest to przepis na takowy oto pierścień, jak tworzyć przedmioty możesz poczytać na archlord.com.pl albo na archlordgame.

Dnia 29.01.2009 o 12:32, 663marcin napisał:

I jeszcze jedno : do czego służą takie kamienie , którymi nie można ulepszyć zbroi / broni ?

Mają różne zastosowania, jaki kamień do czego możesz włożyć najlepiej dowiesz się najeżdżając myszą na dany kamień. Wyskoczy ci okno z opisem na samym dole masz napisane "use in weapn" czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W filmie "Ben X" bohater grając w Archlorda wykonywał postacią różne gesty: ukłony itp. I teraz pytanie: czy da się coś takiego robić , a jeżeli tak to jak, czy jest to po prostu "fikcja" zrobiona na potrzeby filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:00, 663marcin napisał:

W filmie "Ben X" bohater grając w Archlorda wykonywał postacią różne gesty: ukłony itp.
I teraz pytanie: czy da się coś takiego robić , a jeżeli tak to jak, czy jest to po prostu
"fikcja" zrobiona na potrzeby filmu?


Nie jest to fikcja. Po prostu wystarczy wpisać w oknie czatu komendy. /dance, /sit itd. Całą rozpiskę znajdziesz w grze pod "F1" pod "emotes".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli się wbije lvl jako jakiś mob (np. przemienię się w vampira) to wzrastają jakieś bonusowe statystyki ?
Parę osób twierdziło, że zwiękrza się nijaka charyzma co ma powodować większą szansę na upragowanie itemów, czy faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:24, kuba330 napisał:

Czy jeśli się wbije lvl jako jakiś mob (np. przemienię się w vampira) to wzrastają jakieś
bonusowe statystyki ?
Parę osób twierdziło, że zwiękrza się nijaka charyzma co ma powodować większą szansę
na upragowanie itemów, czy faktycznie tak jest?


Jedni mówią, że faktycznie tak jest inni że nie. Osobiście ja chciałem awansować jako moob i mi się udało, ale charyzma mi nie podskoczyła... Faktycznie, słyszałem o tym, rówież ludzie z mojej gildii mówili, że wzrosła im charyzma bo wbili level w przemianie. Może to działa od jakiegoś levela, na prawdę nie wiem dokładnie. Ale tak na 80% jest to prawda, najlepiej popytać kilku high levelowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do osób grających regularnie w tą grę. Czy od października zeszłego roku wyszło dużo patchy. Mam zamiar pograć, ale nie wiem czy opłaca się patchować czy lepiej ściągać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć powiedzcie mi czy da się w grze ustawić jakoś rozdzielczość 1440x900? Szukałem w opcjach ale nie mogę znaleźć takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 18:58, deif33 napisał:

Mam takie pytanie do osób grających regularnie w tą grę. Czy od października zeszłego
roku wyszło dużo patchy.



Mało.

Mam zamiar pograć, ale nie wiem czy opłaca się patchować czy

Dnia 12.06.2009 o 18:58, deif33 napisał:

lepiej ściągać od nowa.



Jak się nie da ustawić takiej rozdzielczości jakiej chcesz, to się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym Archlordem? Nie dość, że muszę go uruchamiać przez stronkę tak jak Battlefield Heroes, nie dość że zmienili wydawcę na Webzena (tego od MU Online...) to jeszcze muszę się od nowa rejestrować na ich stronce, po to by móc grać. Problem tkwi w tym, że żaden mail nie chce do mnie dojść od nich (specjalnie założyłem drugiego meila na yahoo.com, bo gmaila.com to coś nie obsługuje...). Czy ktoś miał taki problem?

PS. Moje stare postacie jeszcze istnieją, czy po przeprowadzce z Codemasters do Webzen już nie? Troszkę będzie mi szkoda swoich itemów i moch 8 000 000 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:41, PAPISHON napisał:

Co się dzieje z tym Archlordem? Nie dość, że muszę go uruchamiać przez stronkę tak jak
Battlefield Heroes, nie dość że zmienili wydawcę na Webzena (tego od MU Online...) to
jeszcze muszę się od nowa rejestrować na ich stronce, po to by móc grać. Problem tkwi
w tym, że żaden mail nie chce do mnie dojść od nich (specjalnie założyłem drugiego meila
na yahoo.com, bo gmaila.com to coś nie obsługuje...). Czy ktoś miał taki problem?

PS. Moje stare postacie jeszcze istnieją, czy po przeprowadzce z Codemasters do Webzen
już nie? Troszkę będzie mi szkoda swoich itemów i moch 8 000 000 golda.


Przez stronkę? To chyba masz coś pomieszane :D

Co do postaci, to możesz je przetransferować - od Codemaster do Webzena, ale licz się z tym, że wiele dóbr stracisz - jakich, to dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 13:54, Budep napisał:

Przez stronkę? To chyba masz coś pomieszane :D

No tak, klikam na ikonkę i uruchamia mi się przeglądarka na stronie oficjalnej Archlorda na Webzenie i tam muszę kliknąć na "Start Game"

Dnia 06.12.2009 o 13:54, Budep napisał:

Co do postaci, to możesz je przetransferować - od Codemaster do Webzena, ale licz się
z tym, że wiele dóbr stracisz - jakich, to dokładnie nie pamiętam.

Czyli, że jak? Bo już zaczynam nie rozumieć. Są dwie wersje Archlorda? Od Codemastersa i Webzena, czy tylko od Webezna?

PS. I tak zamierzam grać od początku, tylko ta kasa by mi się przydała na sam poiczątek (dobry początek) oręża i zbroje dla Knighta^^
A! Jak mam to przetranserować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować