• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Nieposłużnie z banowany!

Pytanie

Witam,
Musialem założyc nowe konto na gram.pl żebym mógł sie wypowiadać.
Na mojim wcześniejszym koncie o nicku Filip92 wypowiedziałem się temacie o Komentarz: Joint Task Force - premiera 28 września Napisałem post : "Zassałem gre z neta. I powiem nie ma duzych rewelacji, grafa cieka. I gra mi przypomina Full Spectrum Warrior ta gra jest o wiele lepsza. Napewno jej nie kupie jednym słowem kaszana ;(" Napisalem w pierwszym zdaniu "Zassałem gre z neta" a mi chodzilo, że sciągłem wersje gry demo nie mialem na myśli pełnej wersji. Moderator o nicki Piotrek k. zablokował mi konto i nie mam możliwości wypowiedzi sie na forum.
Logicznie pomyśląc w poscie nie chodzi o pelna wersje tylko o demo pobrane z neta.Bo nawet pisze w poscie ze nie kupie
Chvialbym zwrócić moderatorom uwage że zanim coś postawią niech sie zastanowią nad postem oraz sie upewną.
I zkładam zażalenie do moderatora!

P.S pisałem e-miala niestety nie pomogło
Również prosiłbym o odblokowanie mojego wcześniejszego konta na forum
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ładnie poproś Piotrka K. to może ci to konto odblokuje, a jeśli nie to może zamknąć i to konto po twoim błędzie. Poza tym jeśli chcesz mieć wyższy status to musisz na niego długo pracować, a nie hop siup i pięć postów na minutę(bez obrazy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trzeba było napisać, że zassałes demo a nie grę. To podstawowa róznica. To jest forum internetowe - moderator ani nikt inny nie może wiedzieć co miałeś na myśli pisząc co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dziwię się jak wiele innych forumowiczów. Zawsze spamowałeś i ja o tym wiem i Markus89 i inni. Rozmawiałem z różnymi osobami na gg i stwierdzili ze jesteś spamerem. Wybacz że tak pisze ale przez Ciebie takze dostalem degrada. Oskarżyleś mnie kiedyś o spamowanie a jak ja napisalem ''''podaj przykład'''' to ty na to ''''oo..chyba se z kims pomyliłem''''. I nie zakladaj spamerskich tematów, dostales bana słusznie, więc teraz się trzymaj regulaminu. Mam nadzieje że to zrozumiesz. A jeszcze raz, po co zakładasz taki temat? Zeby dostać kolejnego degrada, czy bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo ładne stwierdzenie moze i spamuje ale czy jest powod to zablokowania mi konta. chodź w nim nie napisałem w nim czegoś szczególnego co wskazuje na piractwo.
Za pozatym sorki za tamto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 13:42, Carl92 napisał:

Bardzo ładne stwierdzenie moze i spamuje ale czy jest powod to zablokowania mi konta. chodź
w nim nie napisałem w nim czegoś szczególnego co wskazuje na piractwo.


Nawet jeśli nie pisałeś niczego pirackiego, to mogłoby to być łamanie nieetykiety np. Racja moderator nie powinien blokować, ale to on wie kiedy i jak, jednak mógł cię zdegradować do bumelanta albo niżej.

Snake_GMC
Nawet jeśli moderator postąpił niedoświadczenie to ma on prawo blokować konto. Ale zważ na to, że każdy się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 13:42, Carl92 napisał:

Bardzo ładne stwierdzenie moze i spamuje ale czy jest powod to zablokowania mi konta. chodź
w nim nie napisałem w nim czegoś szczególnego co wskazuje na piractwo.
Za pozatym sorki za tamto....

Dobra..to wypowiem się jeszcze raz:D Sorry oczywiście;]
Jeżeli sytuacja jaką nam tutaj na tym temacie przedstawiłeś jest prawdziwa (chodzi o demo) to rzeczywiscie Piotrek K. postąpił niewłaściwie i zbyt pochopnie. Z resztą nowi moderatorzy zamykają wszystko i degradują wszystkich którzy spamują, co zapenia porzadej na forum ale to mogla być pomyłka. Mam nadzieję ze będziesz mogł sie wypowiadać z konta Filip92. Jedna uwaga: Nie spamuj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale w tym temacie co zostalem z banowy nie było spamaerstwa i jedno wszystko namnie zganacie ze jestem spamerem jest wiele roznych osob ktorzy samuja a wy udajacie świetych jestescie jacyś z grani czy co.
P.S zawsze od początku wiedzialem, że to forum jets dziwne ale fajnie w nim pisze z ludźmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze ja sie ustosunkuje.

Filip92 - walczylem z tym banem przez dobra chwile. Zastanawialem sie, czy przypadkiem nie dac Ci jedynie degradu, jednak Twoja dotychczasowa dzialalnosc na forum przechylila szale w strone ''ban''. Nie wiem czy byla to sluszna decyzja. Nie moze byc jednak mowy o niedopowiedzeniu. Jest nadal taki polityk w obecnym rzadzie, co tez ''uzyl zlego skrotu myslowego'' i mu sie upieklo :/. Dla mnie wypowiedz Twoja sugerowala i sugeruje, ze sciagnales piracka wersje - nie ma znaczenia czy wersje polska czy nie.
W najblizszych dniach skontaktuje sie z innymi Mordkami i spytam sie co Oni oraz Ona o tym mysla. Szansa jest, jednak mam teraz na glowie inne sprawy, ktore sa o wiele istotniejsze :)
Jesli okaze sie, ze postapilem nieslusznie to potrafie przynac sie do bledu. Prosilbym jednak o jakies dowody (najlepiej przekonywujace - czyli jakis screen z data sciagniecia), ze sciagnales demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdarzało mi się spamować, np. w temacie o Kubuntu, ale miałem powód: pilnie potrzebowałem pomocy, pozatym za każdym razem przepraszałem (co chyba nic nie zmienia :P). W każdym razie na tamtym koncie miałeś całkiem dużo degradów, więc za tym razem moderatorzy mogli po prostu się wkurzyć i Cię zBANować, bo nie mieli już do Ciebie siły :P.

*Jeśli modek chce może mnie zdegradować/zbanować za tamten spam, mi to nie przeszkadza ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 13:42, Carl92 napisał:

Bardzo ładne stwierdzenie moze i spamuje ale czy jest powod to zablokowania mi konta.

nie dostales bana za spam
>chodź

Dnia 08.09.2006 o 13:42, Carl92 napisał:

w nim nie napisałem w nim czegoś szczególnego co wskazuje na piractwo.

? gra=pelna wersja. raczej nie spotyka sie stwierdzenia sciagnalem gre w znaczeniu sciagnalem demo bo to dwie calkowicie rozne rzeczy.

co do reakcji moda - przy stwierdzeniu piractwa zawsze jest ban, bez wzgledu na range i okolicznosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki myśle że jakoś wszystko zakończy się dobrze niestety nie mógłbym dostarczyć dowodów co ja ściągłem. Jęsli dostałbym degrada nie było by źle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 13:48, Carl92 napisał:

Ale w tym temacie co zostalem z banowy nie było spamaerstwa i jedno wszystko namnie zganacie
ze jestem spamerem jest wiele roznych osob ktorzy samuja a wy udajacie świetych jestescie jacyś
z grani czy co.


Masz rację my też popełniamy błędy, ale każdy z nas nie chcę sie czuć winny, więc ja przepraszam że tu zganiłem że dużo spamujesz, a mam nadzieję że przyjmiesz moje przeprosiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.09.2006 o 13:53, gmx napisał:

co do reakcji moda - przy stwierdzeniu piractwa zawsze jest ban, bez wzgledu na range i okolicznosci....


Nie zawsze - użytkownik o nicku JayC przyznał się do piractwa (coś z crack''iem) i dostał -1, lecz powiedział, że chce przestać być piratem, potem odpokutował (trzymał się regulaminu) i znów jest obywatelem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zachowałeś się tak jak powinien się zachować moderator i jedyną osoba, która się pomyliła to Filip, więc moim zdaniem ban jak jest tak powinien zostać. Piractwo jest zabronione, a jeżeli naprawdę było to demo to Filipie, radze ci się zastanowić dwa razy zanim napiszesz jakiegoś posta na forum, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować