Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll vs. krytycy - 1:0

42 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 15:30, Lord Ya napisał:

Uwe minął się chyba z powołanie. Być może byłby z niego całkiem przyzwoity bokser, może doszedłby
do czegoś w tym sporcie,


Boks trenował jako nastolatek i porzucił go by robić karierę filmową. Mimo wszystko pewnie na treningach i tak dostał w główkę parę razy za dużo. Co do samego starcia. Jest jeszcze gorsze niż poprzednie ''dzieła'' naszego kochanego ''mistrza''. On poprostu nie jest predystynowany żeby nakręcić cokolwiek porządnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co swego czasy liznąłem kinematografie a za jakiś czas planuję nakręcić film, moim zdaniem Uwe ma kase i to widać po jakości filmu, mówiąc o obrazie oczywiście, ma też tak zwane "plecy" ale rozumu to już za grosz :/
On poprostu naczytał się artykułów w stylu "zostań rerzyserem w 7 dni" albo poradnik filmowca na jedną noc"
Zero pasji, zaro zaangażowania, on nie wkłada serca w swoją pracę dlatego wychodzą puste swzmatławce bez głębi
Ehh....UWE idź zamiatać ulice poszukaj sobie jakiejś innej mało wymagającej pracy bo nawet spotów reklamowych nie potrafił byś nakręcić a o baksie to powiem tyle "Tiger Woods* ( nie mylić z michalczewskim) rozniusł by cię jednuym strzałem, choć na boksie zna się tak jak ty na robieniu filmów xD"


*Tiger Woods mistrz świata w golfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reżyser z niego jak z Goł(g)oty bokser;] Reżyser zresztą też... marny:P Jedna różnica miedzy nimi to to, że Uwe się nigdy nie poddaje... a wielka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak piszecie o tym reżyserze?? Pewnie i tak nie ogladaliscie ani jednego filmu, wzorujecie sie na recenzjach z neta... Częśc przynajmniej... Dla mnie niektóre filmy Bolla są fajne, tylko trzeba je zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Negatywną krytykę wystawiają recenzenci o wysokim mniemaniu, w wielu przypadkach jednak każdy ma w nosie opinie o filmie takich osób. Najlepiej jest się samemu przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Filmy Uwe Bolla rzeczywiście fajne nie są, ale czy to świadczy tylko o nim czy może bardziej o tych grach? Sam nie wiem. W sumie bardzo rzadko zdarzają się gry z dobrą nie tylko wciagającą, ale też ambitną fabułą. A te co już sie trafią to często okazują sie być zbyt długie i pokręcone, przez co na ekranizację się nie nadają. Myślę, że Uwe ma na tej planecie misję do spełnienai i sam nie wie jaką a ja wiem :D. On w końcu ruszył machinę do przodu i coraz wiecej gier jest robionych pod kątem możliwości zekranizowania ich w postaci filmowej vide Max Payne. Myślę, że nawet jeśli nie bezpośrednio, to podświadomie na pewno wpłynął na umysłty wielu twórców gier i zmobilizował do większej unifikacji ich dzieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:32, Kafar napisał:

nudna i beznadziejna walka.. zreszta co tu sie spodziewac to boks;)


Do niedawna miałem identyczne zdanie jak ty. Później kolega pokazał mi walki bokserskie w zwolnionym tempie. Tu dopiero przejawia się jego piękno- te wszystkie markowane ciosy i błyskawiczne uniki przeciwnika. Okazuje się, że do tego sportu trzeba mieć trochę więcej niż tylko twardą głowę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:40, shinian napisał:

> nudna i beznadziejna walka.. zreszta co tu sie spodziewac to boks;)

Do niedawna miałem identyczne zdanie jak ty. Później kolega pokazał mi walki bokserskie w zwolnionym
tempie. Tu dopiero przejawia się jego piękno- te wszystkie markowane ciosy i błyskawiczne uniki
przeciwnika. Okazuje się, że do tego sportu trzeba mieć trochę więcej niż tylko twardą głowę:P


heheh :) no tak ale walki ogladasz w normalnym tempie;) no lub nie ogladasz.. dla mnie to jeden z glubszych sportów.. ale coz ktos moze tak samo myslec o formule 1 lub tenisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe Boll- z niego jest taki reżyser jak zemnie elektryk.
Nie nawidzę tego amatora. Zniszczył reputacje Alone in the Dark - Bandyta :-(
Niech zaprzestanie kręcenia filmów na podstawie gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 00:00, Elwro napisał:

Uczcie się, dzieci. W taki właśnie sposób dorośli ludzie radzą sobie z krytyką.


Może lepiej pisz sarkazm mode on. Nie wszyscy muszą załapać ironię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować