Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 17:05, Wojman napisał:

> powiem zwiezle:
>
> skonczony idiota

Mozesz nie lubic Giertycha, ja tez za nim nie przepadam.
Nie mozesz jednak kogokolwiek nazwyc idiota niezaleznie od tego jak go bardzo nie lubisz.


no jak to nie?? wszystko mozna :P ale trza sie wtedu liczyc z degradem :P

ostatnio z kumplem sie smialem ze zorganiuzujemy narade uczniow i skladamy sie na snajpera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoda, że dopiero wczoraj trybunał konstytucyjny doszedł do tego, że amnestja maturalna jest nie w porządku :\ A co na to sam wielki koedukator? Bardzo zdziwiony, a nawet niema honoru i patriotyzmu, którego tak chce nauczać, by podać swoje dupsko do dymisji... co za ludzie tam siedzą, kiedy się zmieni na lepsze... komuno wróć?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 12:02, vip konius napisał:

a gdy roman poda sie do dymisji to nie bedzie obowiazkowej matury z mamtmy??


Hehe, mam taką nadzieję, ale niestety to może być zbyt piękne żeby było prawdziwe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 12:02, vip konius napisał:

a gdy roman poda sie do dymisji to nie bedzie obowiazkowej matury z mamtmy??

Tego nie wiadomo, wszystko będzie zależeć od romkowego następcy, a może nim zostać np. pan Wierzejski, jeśli Romek zdecydowałby się na dymisję, a chcianoby zachować koalicje w obecnym kształcie. To na szczęście bardzo mało prawdopodobny scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dobry z romkaa prawnik:) skoro zlamal zasade, ze prawo nie dziala wstecz:) na szczescie, ja mam to juz za soba:) wiec mnie jego podejrzane pomysly nie dosiegna:D i tak posiadanie matury od giertycha to z tego co widzialem to byla dla ludzi siara:) moze jakis +, ci ktorzy ja dostali postanowai sie douczyc i zdac normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He He... pewnie większość z was już pokończyła szkoły... a co ja mam powiedzieć??? Jedna z "Macek Romana" już nie długo mnie dosięgnie (jako ucznia gimnazjum z dyrom- idiotką wierzącą w wielkość moherów). Ja nie chce mundurka i egzaminu z anglika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:14, Bartek 93 napisał:

He He... pewnie większość z was już pokończyła szkoły... a co ja mam powiedzieć??? Jedna z
"Macek Romana" już nie długo mnie dosięgnie (jako ucznia gimnazjum z dyrom- idiotką
wierzącą w wielkość moherów). Ja nie chce mundurka i egzaminu z anglika ;(

mnie też macka romka dosięgnie bo mam rok do matury :) którą pewnie obleję jak mi wsadzi obowiązkową matmę... i może jeszcze religię z której jestem zwolniona (dzięki Bogu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 12:29, domek24 napisał:

Według mnie wf nie powinien się wliczać w średnią


A ja się ciesze że jest wliczany :] Nietrzeba się męczyć umysłowo tylko tam pogonić troche a ocenki dobre są więc średnia w górę leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 15:24, freja napisał:

mnie też macka romka dosięgnie bo mam rok do matury :) którą pewnie obleję jak mi wsadzi obowiązkową
matmę... i może jeszcze religię z której jestem zwolniona (dzięki Bogu :))


He he to ty powinnaś sie cieszyc że nie masz w tym roku... Słyszałem w tv (chociarz telewizja kłamie) że w tym rocku bedą jakieś cuda z podstawową vs. rozszeżoną

i znowu ps: nie w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj spokój już nikt nie wie o co chodzi bo wszystko sie zmienia z tygodnia na tydzień. A w praktyce jest podobno tak że podstawowej w ogóle się nie opłaca zdawać bo jak nie zdasz rozszerzonej a będziesz miał z niej odpowiedznią ilośc punktów na podstawową to masz zdaną podstawową, nie wiem czy to jest zrozumiałe, ale tak mniej więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wściekłem jak się dowiedziałem, że Roman Giertych wprowadzi mundurki w szkołach !!
Co my po szkole będziemy łazić w obciachowowym stroju ?!
Nic z tego wyjerzdżam z kraju (Żart) ;-)
A co wy sądzicie o tym pomyśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:25, michu96 napisał:

A co wy sądzicie o tym pomyśle ?


Nie mam nic przeciw, inne pokolenie chodziło i jakoś żyją. Uważasz, że mundurek jest obciachowy? Jak patrzę na ubiór niektórych ludzi, w niektórych szkołach to jest dopiero obciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie, jak ci co nie ukończyli 18 lat i nie mają pojęcia o tym jak się rządzi w MEN-ie wypowiadają się jak okropny jest Giertych i jego pomysły... Bez obrazy, ale większość tutaj wypowiadających się zupełnie nie zna się na polityce i wychodzą z założenia, że "Giertych jest głupi!!!", bo telewizja tak mówi. Ja jestem w w 3 klasie liceum, skończyłem 18 lat i zgadzam się z jego pomysłami. Nie wszystkimi, ale z mundurkami na pewno. W klasie I (liceum) moja koleżanka została zjechana przez nowe "koleżanki", którym nie podobał się jej strój. To co co się dzieje dziś w szkołach to horror, zaś na utworzenie szkół specjalnych podniósł się ogromny raban." Sprawiedliwi" zaraz wyskoczyli, że to nie humanitarne itd. i chcieli wprowadzać do szkoły nowych pedagogów, którzy tylko siedzą dupskiem w gabinetach i czekają na ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:43, Huksi napisał:

Śmieszy mnie, jak ci co nie ukończyli 18 lat i nie mają pojęcia o tym jak się rządzi w MEN-ie

A mnie śmieszy ta wypowiedź, bo chyba wychodzisz z założenia, że Ci poniżej 18 roku życia nie mają pojęcia o polityce, a kiedy przekroczą już ten próg to nagle.... BACH już wszystko wiedzą?

Dnia 17.01.2007 o 18:43, Huksi napisał:

Bez obrazy, ale większość tutaj wypowiadających się zupełnie nie zna się na polityce i wychodzą z założenia, > że "Giertych jest głupi!!!", bo telewizja tak mówi.

Jakbyś poczytał trochę wątek, to wiedziałbyś, że np ja i Gaax broniliśmy tu parę razy Giertycha, nie tylko ja i on, ale też. Między innymi za to, że on coś chce zrobić, a nie... inni tylko siedzą i pierdzą w stołek gadając o większej ilości psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować