Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 23:21, Hubi Koshi napisał:

Nie twierdzę że ty czy twoi znajomi tak robicie, w sumie bardzo bym się ucieszył gdybyście byli indywidualistami


I zarazem piszesz tą drugą część zdania tak, jakbyś wątpił w moje słowa. :P
Wiesz... niby nie różnię się od typowego nastolatka, bo noszą często jeansy. A dziś je każdy nosi. No, ale cóż mam nosić? Noszę sobie te jeansy bo lubie je nosić i mi się podobają, nieraz mam bojówki. Czarne. Bo lubię. Napewno nie ubiorę spodni z krokiem w kolanach bo to mi się nie podoba. Nie noszę też takich ziomalskich bluz, wole koszule albo... longwesty (długi rękaw z angielskiego, jak się to pisze?), albo t - shirty. Bardzo lubię garnitury... o tak. :D Wg mnie to jest świetny strój.
Nie wiem czy to ubiór indywidualisty, ale mam to gdzieś. :D POdoba mi się i to mi starczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi ale trzeba zauważyć że takie coś dotyczy w szczególności dziewczyn, to one latają za tym co modne, mężczyźni ubierają się w to co lubią. Ich nie obchodzi to jak ktoś inny wygląda, mają swój gust i jego się trzymają, przy wyborze ubiorów nie kierują się radami innych a swoimi upodobaniami. Wiadomo że znajdą się wyjątki, ale wyjątek potwierdza regułę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:50, Vaxinar napisał:

I zarazem piszesz tą drugą część zdania tak, jakbyś wątpił w moje słowa. :P

Cóż bywam sceptykiem, wybacz moje pokrętne i niedowierzające słowa.

Dnia 12.02.2007 o 23:50, Vaxinar napisał:

Nie wiem czy to ubiór indywidualisty, ale mam to gdzieś. :D POdoba mi się i to mi starczy.

I tym właśnie zdaniem mnie przekonałeś. W sumie myślę praktycznie identycznie, ubieram się w coś nie dlatego że taka jest moda czy dlatego że inni się tak ubierają, tylko dlatego że mi w tym jest wygodnie i mi się ten ciuch podoba. Co do garniturów to nie mogę uwierzyć że takie herezje wypowiadasz :-P Dla mnie garnitur to Zło i Szatan. Noszę go może raz na rok czy dwa lata i zazwyczaj mam dość na dłuuugi czas, to draństwo jest niewygodne, krępuje ruchy,a jak dzień/noc jest zimna to masz zapewnione przemarznięcie. Że nie wspomnę o niewygodnych garniturowych butach Brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 08:08, Hubi Koshi napisał:

I tym właśnie zdaniem mnie przekonałeś. W sumie myślę praktycznie identycznie, ubieram się
w coś nie dlatego że taka jest moda czy dlatego że inni się tak ubierają, tylko dlatego że
mi w tym jest wygodnie i mi się ten ciuch podoba. Co do garniturów to nie mogę uwierzyć że
takie herezje wypowiadasz :-P Dla mnie garnitur to Zło i Szatan. Noszę go może raz na rok czy
dwa lata i zazwyczaj mam dość na dłuuugi czas, to draństwo jest niewygodne, krępuje ruchy,a
jak dzień/noc jest zimna to masz zapewnione przemarznięcie. Że nie wspomnę o niewygodnych garniturowych
butach Brrrrr.


Jakiś kiepski gajer masz. :D
Mój nie dość, że jest wygodny, nie dość, że dobrze się w nim czuję, to jeszcze jest ciepły (nie mówiąc już o gorącu jaki z niego bije w czasie egzaminu). :} A buty? Te też można odpowiednie kupić. Jak wybierasz to poszukaj sobie z tyłami wysokimi i miękkimi.
Ale czy takie gajerki chcięlibyście nosić w szkole? Raczej nie i raczej rodzice się nie zgodzą. Czemu? Bo są b. drogie, a dzieciaki w gimnazjum dorastają i trzeba by ciągle to zmieniać. Nie mówiąc już o dziewczynach, którym rosną (tu i ówdzie) pewne części ciała i trzeba na nie przygotować trochę miejsca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak kończy sie próba kontaktu z ministrem :
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/jak-minister-giertych-z-maturzystami-rozmawial,870188,2943

Jak widać miłościwie nam panującemu Giertychowi nie wolno zawracać głowy byle czym. Łatwo można go zdenerwować, a zdenerwowany władca to zły władca :) A program "zero tolerancji" już się zajmie ciekawskimi uczniami, bo nauczycielką już się zajeli - niby na urlop poszła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 08:08, Hubi Koshi napisał:

Co do garniturów to nie mogę uwierzyć że takie herezje wypowiadasz :-P

No właśnie wielu spośród młodzieży się ze mną nie zgadza, ale ja tam wiem swoje. :P

Dnia 13.02.2007 o 08:08, Hubi Koshi napisał:

Że nie wspomnę o niewygodnych garniturowych

A te noszę na codzień. :D Np do jeansów, bo lubię. Wolę je od innego obuwia. No chyba, że jest zima - wtedy glany. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są DELIKATNIE mówiąc do PUPY!!! Mundurki na szczęście będą tylko w podstawówce i gimnazjum. Ja gimnazjum kończe więc ma FUKSA :D (od następnego roku mundurki, zakaz komór, JESZCZE JEDEN test kompetencji z języka obcego) Ale mi się upiekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:29, tuna napisał:

JESZCZE JEDEN test kompetencji z języka obcego


Podejrzewam, że tutaj minister chciał dobrze, ale to nie wypali. POziom nauczania angielskiego w niektórych szkołach stoi poniżej... nawet nie wiem czego. Nie wyobrażam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pouczające. Dorośli obywatele (a takimi przecież maturzyści są) piszą list ministra, a obrywa się za to szkole. Nie wiedziałem, że w ramach programu "zero tolerancji" odbieramy obywatelom prawo do wolności wypowiedzi i karcimy osoby, które na to pozwoliły. Demokracja pełną gębą, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:30, T4KEDA napisał:

> Roman Giertych , jego plany i widzi mi sie , odpowiadaja mi calkowicie . To co on tam
sobie
> robi , mnie to juz nie spotka . Popieram zero tolerancji , mundurki , brak komurek w szkolach

> i wszystko inne co on tam robi . To jest potrzebne , bo widze jaki poziom , a raczej jego
brak
> jest w szkolach .

A gdyby to jednak dotyczyło twojej osoby, to czy byłbyś tego samego zdania co teraz??

Mnie to także już nie spotka. Ale sądzę, że Giertych powoli przesadza i, jak to już zostało
napisane, zamierza wprowadzić stare "dobre" komunistyczne zasady.


Gdyby mnie to dotyczylo ? Trudno powiedziec , komurki nie mialem i nie mam ; narkotyki mozna znalezc bez problemu . Przemoc ? Wielokrotnie jej na sobie doswiadczylem , nie tylko tej psychicznej , ale i fizycznej . Najciekawsze jest to , ze ostatnio dostalem w 3 klasie gimnazjum na lekcji fizyki . Gosciu we mnie walil gumka , juz mnie to powoli zaczelo wnerwiac . Zlapalem gumke , podszedlem , rzucilem . Odwracam sie odchodze - strzal w tyl glowy . Duzo takich rzeczy moglbym opisac , nie wiem czy ja mam takiego pecha , czy moze ja jakies fatum na innych rzucam ? Mundurki , mi nie pasuja . Jestem typem szpanera , lubie marokwe wdzianka z OGROMNIASTYM znaczkiem , wiec to by przeszkadzalo mojemu "image" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh niektórym dobrze. ja podstawowe koncze za 1,5 roku. a pomysły bardzo delikatnie mówiac do ppppppppuuuuuuppppppppppyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie popierasz go w 100%. Co do przemocy, rzucanie gumką raczej pod to nie podchodzi (poza tym są lepsze metody niż oddanie, np. na WF wiele osób odnosi kontuzje- w każduym bądź razie w liceum do ktorego chdzilem tak bylo, oczywiscie same przypadki).

Jednym dobrą częścią pomysłu Giertycha jest dążenie to wyeliminowania agraesji i przemocy ze szkół, ale reszta nie ma zbytnio sensu, chociaż jeśli ludzie sami nie naucza się odpowiedniego zachowania to ktoś musi im w tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:00, sinexin napisał:

Gdyby mnie to dotyczylo ? Trudno powiedziec , komurki nie mialem i nie mam ; narkotyki mozna
znalezc bez problemu . Przemoc ? Wielokrotnie jej na sobie doswiadczylem , nie tylko tej psychicznej
, ale i fizycznej . Najciekawsze jest to , ze ostatnio dostalem w 3 klasie gimnazjum na lekcji
fizyki . Gosciu we mnie walil gumka , juz mnie to powoli zaczelo wnerwiac . Zlapalem gumke
, podszedlem , rzucilem . Odwracam sie odchodze - strzal w tyl glowy . Duzo takich rzeczy moglbym
opisac , nie wiem czy ja mam takiego pecha , czy moze ja jakies fatum na innych rzucam ? Mundurki
, mi nie pasuja . Jestem typem szpanera , lubie marokwe wdzianka z OGROMNIASTYM znaczkiem ,
wiec to by przeszkadzalo mojemu "image" .

Rzucanie gumka to przemoc?Nie róbmy jaj ludzie,jak ktos ma dostać to dostanie czy w szkole czy po niej,a to że cie ruszają jest zapewne przez ten typ szpanera,u mine również sie takich nie lubi.A co do Romana to nie jest odpowiednim człowiekiem na tym miejscu o tym napiaslem już potwornie długi post pare stron temu.Aco do przemocy to Giertych nie wiele zrobi w ten sposób, może gdzie indziej jest inaczej ,u mnie na osiedlu i w szkole jakoś nikt nie dostaje w ryj za darmo. (zdażą się wyjątkowe przypadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:29, tuna napisał:

Są DELIKATNIE mówiąc do PUPY!!! Mundurki na szczęście będą tylko w podstawówce i gimnazjum.
Ja gimnazjum kończe więc ma FUKSA :D (od następnego roku mundurki, zakaz komór, JESZCZE JEDEN
test kompetencji z języka obcego) Ale mi się upiekło


Niestety musze cię rozczarowac, bo w liceach też zostaną wprowadzone muindurki. I WAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, wolność słowa naruszona kompletnie. A ja chciałem do nich pisać w bardziej przyziemnej sprawie dot. tych nieszczęsnych polskich oznaczeń gier. Dziś zrezygnowałem z tego. Ehh, człowiek chce po dobroci to minister mówi nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 23:18, tykus napisał:

No super, wolność słowa naruszona kompletnie. A ja chciałem do nich pisać w bardziej przyziemnej
sprawie dot. tych nieszczęsnych polskich oznaczeń gier. Dziś zrezygnowałem z tego. Ehh, człowiek
chce po dobroci to minister mówi nie :/

To widzę, że specjalnie nie zależało ci na napisaniu tego ... jak bylem 1 czy 2 na demnostracjach w trakcie lekcji w liceum, to jak akurat chcialem pojsc, to nie specjalnei sie przejmowalem, czy aby nie bede mial nieusprawiedliwionej nieobecnosci, więc... zachęcam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować