Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

on nie tego nei czytał tylko to jąkał.. tego nie mozna nazwac poprawna Angielszczyzna...
jego uczyli chyba czytac ten tekst dzien wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 18:52, przemaspol napisał:


Nawet jeśli, to wtedy skończę szkołę i mi to już potrzebne nie będzie. Jest mi wstyd, że mamy
takiego ministra edukacji...


Nie wiem czy pamiętasz list który został wysłany do Romka przez kilku stódnetów...
Romuś zachował się nie fair w stosunku do nich...
Zastanawia mnie jedno:
co ludzie z innych państw sądzą o zachowaniu Romana Giertycha w stosunku do uczni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:26, Sonic1575 napisał:

Ja dzisiaj wyjątkowo ustanowiłem sobie dzień dobroci dla zwierząt i niebluzgam na Romana.
Dzisiaj jest Pax Romanum.

Ach...powiedzcie mi dlaczego wy wszyscy tak uwzieliście się na tego biednego Romka?(choć pozostaje mu to że dziś jest światowy Pax Romanum :P ) Co on wam takiego zrobił że ino macie do niego pretensję?Czy to źle ze chce przywrócić spokój i porządek w Polskich szkołach?
ONG----------Obrońca Niewinnych Giertychów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 19:09, Nivellen89 napisał:

Włączam sobie dzisiaj telewizor a tam na TVP 3 Romek udziela wywiadu po... angielsku! Lekko
mnie zatkało... Ale szybko wróciłem do siebie kiedy zobaczyłem, że on czyta. A wiecie każdy
głupi (i koń) może przeczytac to co jest napisane na kartce nawet jeśli jest to w innnym języku...

Wisze nie za bardzo się z tobą zgadzam,fakt-przeczytać jest łatwo,nawet gdy zna się owy język nawet dobrze.Ale pozostaje jeszcze kwestia przeczytania tego dobrze...To tak jak by ktoś dał mi czy tobie coś do przeczytania po chińsku..:P Za dobrze przypuszczam by to nie wyszło,więc nie rozumię twojego ,,lekkiego zatkania'''' :D
PS.Chyba że ty znasz chiński:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie wszyscy na Giertycha a niebawem będziecie go pewnie chwalić. Przynajmniej przez chwilę (i pewnie po cichutku) :-;
Słyszałem w TVN, że nauczyciele przegłosowali strajk ostrzegawczy. Jeśli się odbędzie, i przepadną jakieś klasówki i kartkówki, to na pewno wielu choć przez moment pomyśli życzliwie o Giertychu, bo bez jego polityki tego strajku by nie było :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 11:36, A-cis napisał:

Słyszałem w TVN, że nauczyciele przegłosowali strajk ostrzegawczy. Jeśli się odbędzie, i przepadną
jakieś klasówki i kartkówki, to na pewno wielu choć przez moment pomyśli życzliwie o Giertychu,
bo bez jego polityki tego strajku by nie było :-DD


To ja, który na razie na niego nie klnę, chyba zacznę. Bo te klasóweczki i kartkóweczki nie przepadną. Będzie trzeba je napisać pod koniec, wszystkie, w zbliżonych do siebie terminach. A chyba wiesz co to oznacza. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać?? nic mądrego to on nie wymyślił, tylko jedno wielkie G.... Tak wielkie jak sam Roman jest wielki... A ten pomysł z mundurkami to w ogóle do kasacji sie nadaje (żeby nie przeklinać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:16, cybekziom napisał:

Słyczszałem o wprowadzeniu mundurków szkolnych.Ale to pewnie plota...


Obawiam się, że nie. Podobno uczniowie będą już je nosić od 1 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giertych nigdy nie pomyślał do końca co mu da Dana ustawa Ja powiem Tak niech wynosi się z sejmu bo i tak nic dobrego nie zrobi .Człowieku pomysł 3 razy za nim coś zrobisz To motto dla ministrów i premierów i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, a ja nadal nie mogę zrozumieć jednego... ten człowiek rzucał pomysłami na lewo prawo, niektóre były chyba pisane na kolanie, sam tych pomysłów wysłuchuję jako ciekawostek, nie dotyczyły mnie one nigdy bezpośredni, a zatem jakoś nie zapamiętuje wiekszości z nich - w dodatku część z nich była wyyślana, gdy ja akurat byłem w Anglii, mając ograniczony dostęp do neta- więc sporą część tego co w PL się działo znalem tylko z smsów... wracając do tego co chciałęm napisać- to czemu z całej tej masy pomysłów, najostrzejszy sprzeciw, najczęstszy, najbardziej zatwardziały jest skierowany w stronę mundurków? przez ostatnie kikla stron tego tematu, wałkowana jest tylko sprawa mundurków, mam rozumieć, że jak się czepia rzeczy, które mają wpływać na waszą przyszłość, wykształcenie, na los kreju to jest to sprawa niższej wagi? a jak się czepia ciuchów, to jest to niezwykle istotny problem? bo jakaś taka ponura myśl mi się nasunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować