Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 15:46, rogoz94 napisał:

Nie podoba mi się pomysł, że w każdej szkole ma być kaplica oraz monitoring!


monitoring? dlaczego nie? u mnie w szkole podstawowej i gimnazjum byl monitoring i teraz w liceum tez jest i nie narzekam... bardziej martwie sie mundurkami, ale jestem juz w klasie maturalnej, wiec mam nadzieje, ze nie zalapie sie na kolejne rewelacyjne pomysly Romana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

giertych...co tu dużo mówić deb..il i tyle w połączeniu z lepperem stanowią bombę atomową ktora w kazdej chwili może wybuchnąc a co do girtyche dlugo nie zagrzeje miejsca w polskiej polityce POLACY sa zbyt Mądrzy zeby tolerowac jego glupie pomysly.
moim zdaniem powinien jak najszybciej odejsc.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że dorzucę kilka groszy od siebie.

Większość z Was powinna zadać sobie pytanie, gdzie byli poprzedni ministrowie edukacji. Prawda jest taka, że JEDYNE, co robili, to pobieranie wynagrodzeń za swoją pracę i pokazywanie się publicznie dwa razy w roku (na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego). Ten urząd przez ostatnie kilka lat nie istniał. Był głuchy na prośby o wprowadzanie zmian w edukacji.

Teraz mamy ministra, który jest aktywny i STARA się coś zrobić, a nie siedzi bezczynnie i inkasuje majątek na swoje konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Giertych nic już nie może zrobić, bo szkołę mam już za sobą :) Ale jego pomysły średnio mi się podobają :/ Historia wcale nie jest tak ważna, a podział na dwa nurty to już zupełna głupota. Już i tak jesteśmy narodem, ktory zamiast żyć przyszłością (albo przynajmniej teraźniejszością) babrze się tylko w przeszłości - męczeńskiej i mesjanistycznej. Polska wybrańcem narodów... ale bzdury :) Niech lepiej doda godzinęmatematyki, żeby potem każdy sobie umiał policzyć procenty w banku, aby potem nie było zdziwienia jak się ktoś zaplącze w niekończące się raty :) Albo lekcja zdrowego rozsądku - też dobry pomysł, ale nie wiem kto miałby tego uczyć =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:49, Sarafan_Knight napisał:

Pozwolicie, że dorzucę kilka groszy od siebie.

Większość z Was powinna zadać sobie pytanie, gdzie byli poprzedni ministrowie edukacji. Prawda
jest taka, że JEDYNE, co robili, to pobieranie wynagrodzeń za swoją pracę i pokazywanie
się publicznie dwa razy w roku (na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego). Ten urząd przez
ostatnie kilka lat nie istniał. Był głuchy na prośby o wprowadzanie zmian w edukacji.

Teraz mamy ministra, który jest aktywny i STARA się coś zrobić, a nie siedzi bezczynnie
i inkasuje majątek na swoje konto...



"mamy ministra, który jest aktywny i STARA się coś zrobić, a nie siedzi bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:52, SoulShot napisał:

chyba zarty sie ciebie trzymaja ze niby co on
jest aktywny i star sie cos zrobic...to jakies brednie. Skoro jest takie aktywny to co zrobil
przez tyle tygodni sowojej kadencji..nie wiesz? powiem ci NIC


Oczywiście, że jest aktywny. Dzięki niemu problemy polskiej edukacji nareszcie wyszły na światło dzienne i mówi się o nich głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:49, Sarafan_Knight napisał:

Teraz mamy ministra, który jest aktywny i STARA się coś zrobić, a nie siedzi bezczynnie
i inkasuje majątek na swoje konto...


W porządku. Ale nie wydaje Ci się, że jego na wskroś dyletancka aktywność przysporzy nam większych kłopotów niźli pożytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:53, Sarafan_Knight napisał:

> chyba zarty sie ciebie trzymaja ze niby co on
> jest aktywny i star sie cos zrobic...to jakies brednie. Skoro jest takie aktywny to co
zrobil
> przez tyle tygodni sowojej kadencji..nie wiesz? powiem ci NIC

Oczywiście, że jest aktywny. Dzięki niemu problemy polskiej edukacji nareszcie wyszły na światło
dzienne i mówi się o nich głośno.


"wyszly na swiatlo dzienne" juz dawno bylo wiadom o nich tylko nikt o nich nie mowil bo po co...?
przeciez i tak nikt nie kiwnie palcem w tej kwesti a nawet jesli to znajac nasz rzad zadnej konkretnej decyzji w tej sprawie nie podejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:54, Mudra napisał:

W porządku. Ale nie wydaje Ci się, że jego na wskroś dyletancka aktywność przysporzy nam większych
kłopotów niźli pożytku?


To zależy, bo ja jak na razie widzę wiecej pożytku niż kłopotów (może poza tymi nieszczęsnymi mundurkami i rozdzieleniem historii polski od historii powszechnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:54, Mudra napisał:

> Teraz mamy ministra, który jest aktywny i STARA się coś zrobić, a nie siedzi bezczynnie

> i inkasuje majątek na swoje konto...

W porządku. Ale nie wydaje Ci się, że jego na wskroś dyletancka aktywność przysporzy nam większych
kłopotów niźli pożytku?


raczej to pierwsze...."raczej" a nawet NAPEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:49, Sarafan_Knight napisał:

Pozwolicie, że dorzucę kilka groszy od siebie.


Nie ma co się wysilać. To forum gdzie większość to dzieciaki bez bladego pojęcia o czymkolwiek. Lepiej nie tracił sił na próby kulturalnego dialogu, bo i tak cię zakrzyczą (nie mówię tu o wszystkich z tego tematu). Są na to lepsze miejsca, także na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:56, Sarafan_Knight napisał:

> W porządku. Ale nie wydaje Ci się, że jego na wskroś dyletancka aktywność przysporzy nam
większych
> kłopotów niźli pożytku?

To zależy, bo ja jak na razie widzę wiecej pożytku niż kłopotów (może poza tymi nieszczęsnymi
mundurkami i rozdzieleniem historii polski od historii powszechnej).



a jakie pozytki widzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:56, SoulShot napisał:

"wyszly na swiatlo dzienne" juz dawno bylo wiadom o nich tylko nikt o nich nie mowil bo po
co...?


Czyli skoro nie mówimy o problemie, to problemu nie ma, tak? Tak myślał Związek Radziecki o katastrofie w Czarnobylu...

Dnia 08.09.2006 o 16:56, SoulShot napisał:

przeciez i tak nikt nie kiwnie palcem w tej kwesti a nawet jesli to znajac nasz rzad zadnej
konkretnej decyzji w tej sprawie nie podejmie...


Już podjął jedną z bardzo głośnych decyzji (amnestia maturalna), więc takie stwierdzenie nie jest do końca na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:56, Sarafan_Knight napisał:

> W porządku. Ale nie wydaje Ci się, że jego na wskroś dyletancka aktywność przysporzy nam
większych
> kłopotów niźli pożytku?

To zależy, bo ja jak na razie widzę wiecej pożytku niż kłopotów (może poza tymi nieszczęsnymi
mundurkami i rozdzieleniem historii polski od historii powszechnej).


jesli dla cibie pozytek to nie robienie nic to masz racje....ale nie proboj mnie przekonac ze ten czlowiek moze zrobic cokolwiek do spoleczenstwa polskiego.
Te wszystki jego pomysly min. "matury" to totalna podpucha zeby polska mlodziesz nabrala do niego zwufania to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:57, SoulShot napisał:

a jakie pozytki widzisz...?


Nie szukając daleko, wprowadzanie monitoringów w szkołach jest świetnym pomysłem. Amnestia maturalna też jest nienajgorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:00, SoulShot napisał:

jesli dla cibie pozytek to nie robienie nic to masz racje....


A który minister edukacji zrobił wiecej? No, slucham.

Dnia 08.09.2006 o 17:00, SoulShot napisał:

ale nie proboj mnie przekonac
ze ten czlowiek moze zrobic cokolwiek do spoleczenstwa polskiego.


Ale ja Cię nie próbuje do niczego przekonać. Wyrażam tylko swoje własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:59, Sarafan_Knight napisał:

> "wyszly na swiatlo dzienne" juz dawno bylo wiadom o nich tylko nikt o nich nie mowil bo
po
> co...?

Czyli skoro nie mówimy o problemie, to problemu nie ma, tak? Tak myślał Związek Radziecki o
katastrofie w Czarnobylu...

> przeciez i tak nikt nie kiwnie palcem w tej kwesti a nawet jesli to znajac nasz rzad zadnej

> konkretnej decyzji w tej sprawie nie podejmie...

Już podjął jedną z bardzo głośnych decyzji (amnestia maturalna), więc takie stwierdzenie nie
jest do końca na miejscu...



to jest "wazna decyzja" przez ten glupie pomysl wiekszosc tegorocznych maturzystow nie ma szans dostac sie na studia bo ci ktorzy nie zdali a raczej niby "zdali" zajeli miejsca tym ktorzy w zyciu chca cos osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:02, Sarafan_Knight napisał:

> jesli dla cibie pozytek to nie robienie nic to masz racje....

A który minister edukacji zrobił wiecej? No, slucham.

> ale nie proboj mnie przekonac
> ze ten czlowiek moze zrobic cokolwiek do spoleczenstwa polskiego.

Ale ja Cię nie próbuje do niczego przekonać. Wyrażam tylko swoje własne zdanie.


Patrzac na caloksztal nikt sie nie wybija...a juz napewno nie giertych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:00, Sarafan_Knight napisał:

> a jakie pozytki widzisz...?

Nie szukając daleko, wprowadzanie monitoringów w szkołach jest świetnym pomysłem. Amnestia
maturalna też jest nienajgorszym...

Faktycznie,monitoring nie jest złym pomysłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:02, SoulShot napisał:

to jest "wazna decyzja" przez ten glupie pomysl wiekszosc tegorocznych maturzystow nie ma szans
dostac sie na studia bo ci ktorzy nie zdali a raczej niby "zdali" zajeli miejsca tym ktorzy
w zyciu chca cos osiagnac


Co Ty w ogóle wypisujesz? NIKT z osób, których objęła amnestia maturalna nie zajął miejsca osobie, która zdała wszystkie przedmioty. Amnestia znacznie ułatwi zdobycie wyższego wykształcenia wielu osobom (prywatne uczelnie). W Polsce zaczyna brakować specjalistów, a to będzie jedna z metod pozyskania ich większej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować